Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes sta dva pametnjakoviča na modri R6 brez čelad najprej divjala po stari cesti Brezovica - Vrhnika nato sta zavila še na avtocesto Vrhnika - Ljubljana.

Mislim s takimi dejanji nekaterih idiotov smo vsi motoristi "norci" :BUA: , le kje je bila policija :angry:

Tista 2 pametnjakoviča sta šla mimo mene, sam roko bi stegnu pa bi oba pobral dol. Kretena ena, mulca nevem če 18let, vidt je blo kukr da je 2. na motorju, brez čelade, po izgledu sLLLLovenec. Za njima pa še dva na skuterju, seveda brez čelade, brez registracije, v kratkih rokavih, jada jada

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob 18.50 mimo gospodarca srebrna fazerca. Od semaforja nekaj metrou po zadnjem. Kdo od tu?

Popravljeno . Popravil Crownless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okrog 16 ure pri bencinski črpalki v Odrancih srečal skupino motoristov, med njimi plavi suzuki SV 1000......Hector bil mogoče ti :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ene par motoristov mimo mene ko sm pes rinu svoj motor.....iz Tenetis proti kokrici...

bil kdo od vas :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skopina motoristov me je prehitela pri Vrhniki.......prvi v koloni nek fazer se mi zdi....zadni pa zelen triumph speed če se ne motim

kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Murski Soboti danes okoli 17.30 h srečal skupino motoristov,moder Suzuiku SV(ne vem ali 650 ali 1000), tastara rdeča FZS, novi model Fazerke in še kaj bi se našlo;skupaj smo stali pred železniškim prehodom v MS.

Kdo od vas?

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na 3M v LJ dva trajka s KR reg. Kdo od tukaj?

pa zvečer na poti med RAkitno in Cerknico v ovinkih mal nad Begnami vzajemno presenečen jaz v karo R4GTI Williams in nekdo na sivem BMWju.. oba mal po sredini iz/v ovinek.. pa se je vse lepo poravnalo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na ridah MV agusta :wub:

Mogoce kdo iz tule :whistle: ?

Nujno bi se morali nekako označiti,da bi se Motosvetovci spoznali :hmm: :eek: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nujno bi se morali nekako označiti,da bi se Motosvetovci spoznali :hmm: :eek: :OK:

Predlagam tetovaže. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skopina motoristov me je prehitela pri Vrhniki.......prvi v koloni nek fazer se mi zdi....zadni pa zelen triumph speed če se ne motim

kdo od tukaj?

Tud jaz sem bil vmes. Tretji v koloni. A si se za Daelimom se mi zdi vozu ?????

Predlagam tetovaže. B)

Al pa bele štumfe. :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz sem bil vmes. Tretji v koloni. A si se za Daelimom se mi zdi vozu ?????

Jst sm biu na Daelimu, on pa za mano :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Murski Soboti danes okoli 17.30 h srečal skupino motoristov,moder Suzuiku SV(ne vem ali 650 ali 1000), tastara rdeča FZS, novi model Fazerke in še kaj bi se našlo;skupaj smo stali pred železniškim prehodom v MS.

Kdo od vas?

lp vuk

Ja dolgo se je na vlak čakalo.. Tudi jaz srečala omenjeno skupinico. Hmmm... Mogoče pa si zamenjal mopede? Jaz pa kompl bila z modro r6-ko pa rdečo r1-ko.. :hmm:

Drugače pa ne ptujski gori srečali "ene par" motorjev.. kdo od tu? :P :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dolgo se je na vlak čakalo.. Tudi jaz srečala omenjeno skupinico. Hmmm... Mogoče pa si zamenjal mopede? Jaz pa kompl bila z modro r6-ko pa rdečo r1-ko.. :hmm:

Drugače pa ne ptujski gori srečali "ene par" motorjev.. kdo od tu? :P :whistle:

Edino če si prišla nasproti...prej omenjeni so stali za mano v kolono pred prehodom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino če si prišla nasproti...prej omenjeni so stali za mano v kolono pred prehodom.

Mi2 sva stala na drugi strani štreke.. No, nice to see u, čeprav se ne poznamo. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Što je biu v Lendavi pred pabom na velko soboto? glij ste šli, kda san je pa kolgica šla ta... trije motori. mislim ka 2 ali 3 kawe pa šče nešče je biu...

lp, nina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Kranju dvakrat srečal nekoga z modrim Kawasaki Ninjo...Pa sopotnico zadaj..Mogoče kdo od tu? Srečala sva se pa na cesti proti Šenčurju in kasneje sem zavijal ravno iz bazena v Kranju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En tip z dialemčkom (čoprčk 125) rdeča čelada + irokeza, po mnenju mojega inštruktorja za avto vozi kot star ata :lol1: Kdo iz tle??? :hmm:

+ kljub mahanju ki je mejiv na izpah rame me ni pozdravil

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En tip z dialemčkom (čoprčk 125) rdeča čelada + irokeza, po mnenju mojega inštruktorja za avto vozi kot star ata :lol1: Kdo iz tle??? :hmm:

+ kljub mahanju ki je mejiv na izpah rame me ni pozdravil

Dej povej kje je to blo... jst te nism vidu .)

P.S. če bi tebe na motorju vidu, bi se tvoj inštruktor za glavo držu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!