Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Je zgledalo pr Captain-sClub-u kot en Pik1 GS.

Sam Pik1-a ni blo vidt!  ?

... nisem bil ... :(

... ŽAL ... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj proti večeru en pacient s KR tablico zrel za, da ga odpeljejo v prisilnem jopiču v Begunje, pri LJ - Brod prehiteval po levi in desni vse kar je bilo na cesti. Dvakrat sem jaz videl, da ni spokalo samo zaradi prisebnosti voznikov avtomobilov.

videl nekaj podobnega,

 

 

se morda spomniš barve čelade al pa motorja???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videl nekaj podobnega,

 

 

se morda spomniš barve čelade al pa motorja???

kr ? ok nism bil jaz..maus ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism biu jaz ... unga je 2 x vidu ... mene bi samo enkrat :P .... klevetauc thumperou :ras:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videl nekaj podobnega,

 

 

se morda spomniš barve čelade al pa motorja???

Temnejša čelada, oprema in motor z odsevnimi črtami na opremi. Vozil je od Broda proti Gorenjski.

Neumnež je pripeljal za črnega terenca, ki je ravno prehiteval osebni avto in ko se je terenc začel vračat s prehitevalnega na vozni pas, je šel prehitevat terenca po desni. Lahko se zahvali samo prisebnosti voznika/voznice terenca, ki ga je pravočasno opazil in se takoj vrnil na prehitevalni pas. Drugače bi motorist končal v ograji. Tam še odstavnega pasu ni.

Nadaljeval pa je itak še naprej brezglavo v cikcak vožnji. Takšni imajo ponavadi kratek rok trajanja.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temnejša čelada, oprema in motor z odsevnimi črtami na opremi. Vozil je od Broda proti Gorenjski.

Neumnež je pripeljal za črnega terenca, ki je ravno prehiteval osebni avto in ko se je terenc začel vračat s prehitevalnega na vozni pas, je šel prehitevat terenca po desni. Lahko se zahvali samo prisebnosti voznika/voznice terenca, ki ga je pravočasno opazil in se takoj vrnil na prehitevalni pas. Drugače bi motorist končal v ograji. Tam še odstavnega pasu ni.

Nadaljeval pa je itak še naprej brezglavo v cikcak vožnji. Takšni imajo ponavadi kratek rok trajanja.

Uuuu ne ni pravi, v mislih sem imel, mislim da je bil tdm pa bela čelada.

Ja vsi pasovi njegovi ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 11:50 med Logatcem in Uncem viden nekdo mislim da z kawasakijem Z750 ali Z1000, lahko da je bilo tudi kaj drugega, namreč v dežju in ne dobri vidljivosti, pa tudi presenetilo me je da gre mimo mene motor v takem vremenu, kar nisem pričakoval, nisem dobro videl, pa tud fajn teral ga je čez 130km/h.

 

Mogoče kdo od tukaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... Danes okoli 20.00 po evropskem času videl Luxsa v Florham parku ... :yea1:

 

 

 

.

ps.

... stari, sam še mal .... pol pa gasaaaaaaaaa ...  :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena Bmflarka pa ena Hongda sta se danes tresli skoz Wajdušno, ali si bil ti ta mona?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena Bmflarka pa ena Hongda sta se danes tresli skoz Wajdušno, ali si bil ti ta mona?

Nisam Bmflarka, okej?!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism biu jaz ... unga je 2 x vidu ... mene bi samo enkrat :P .... klevetauc thumperou :ras:

 

:krneki:

ja sej ..napisal je da te je dvakrat vidu...a ni to enkrat pr teb?

no ja dons ni blo glih neke gužve sam ene par ..mahal.. vidu pa nč k sm testiral amortizerje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo od tukaj ?  :OK:   :kva1:   :kva2: 

post-15855-0-46884000-1415646125_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne priznam  :grim

Bil na poti na čevape . . .   :OK:

Bi pocuku za rokav pa bi dobu za  :beer1:  ne pa kr tih bit!  :P

pa drugič :D sm te vidu šele k si čelado gor natikov :) pa sm vidu da na motorju piše osa rider :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa drugič :D sm te vidu šele k si čelado gor natikov :) pa sm vidu da na motorju piše osa rider :D

Psssss . . . . . . ne okol govort!  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem videl nekoga, motocikel s polovičnim oklepom, okoli 8-9 ure zvečer sredi naliva na temle krožišču, v smeri Podbrezij: https://www.google.si/maps/place/46%C2%B016%2749.2%22N+14%C2%B017%2738.6%22E/@46.280333,14.29405,19z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x0:0x0

 

Ali si bil ti?

Popravljeno . Popravil Dr. Cone
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus se ne bi usedu na tako drekpumpo, ga predobr poznam

 

:krneki:

Pa prestara je ,ga poznam  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikjer žive duše V Senožečah končno en poba na rdeči R1 ..Nekaj vas je blo pr VIKIJU..Itak,da sm vidla sam 1200 gs bele barve,ostala flota je bla bl miniaturne velikosti.. :P.

V obe smeri sem pa preklinjala italijane,ki so mi sfardirbali vse lepe ovinke..Z zakonom vam prepovedujem,da se  v nedeljah po naši deželi cjazite..Talenti paštarski..  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!