Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

 

Danes okoli 14ih je ena bejba stala zraven bele R6 (počene plastike) pr T2 v Kranju. A je kdo od tle?

 

Sprašujem se, zakaj okoli moje črne yamahice stojijo samo babice in mi razlagajo, kako so se s takimi motorji vozile v prejšnem tisočletju, a bi se še danes, če bi le imele 50 ali 60 let manj??!!? Pa je skoraj vsak dan na cesti (čisto neopažena do -5)

Popravljeno . Popravil zverac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo se sprehajam včeraj okoli treh popoldne po Portorožu, pa zaslišim znan zvok... in glej ga z-jčka mimo mene.  Ne mine 10 minut, pa odhrumi mimo še eden.

Kdo od tu? Mat'r sem vama fovš....še danes..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... danes sem se znajdu na primorskem na modelarskem mitingu, pa srečam enega, ki se mi zdi "na las" podoben nekomu iz motosveta...

 

...ali si bil ti?!?

post-26622-0-83290900-1420311434_thumb.jpg

post-26622-0-45308500-1420311474_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... danes sem se znajdu na primorskem na modelarskem mitingu, pa srečam enega, ki se mi zdi "na las" podoben nekomu iz motosveta...

 

...ali si bil ti?!?

attachicon.gifIMG_2908a.jpg

attachicon.gifIMG_2907a.jpg

 

Vsaka podobnost je zgolj naključje. Pa barva jakne bolj spominja na kakega taljana kot na Yamaho.  :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hahhaa... a ti si bil to  :slap:

.... hja... barva jakne je DUCATI barve... ne toku grde, kot Yamaha....

 

... boš mogu menjat...  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hahhaa... a ti si bil to  :slap:

.... hja... barva jakne je DUCATI barve... ne toku grde, kot Yamaha....

 

... boš mogu menjat...  :P

 

Ma kaki Ducati neki. To ma zdej že vsak ta drugi kmet :) Yamaha R1 kvečemu.  :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaki Ducati neki. To ma zdej že vsak ta drugi kmet :) Yamaha R1 kvečemu.  :naughty:

Zarečenega kruha se poje največ...................mam občutek ,da boš tud ti enkrat Kmet in mene občutek nikoli ne vara :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... danes sem se znajdu na primorskem na modelarskem mitingu, pa srečam enega, ki se mi zdi "na las" podoben nekomu iz motosveta...

 

...ali si bil ti?!?

attachicon.gifIMG_2908a.jpg

attachicon.gifIMG_2907a.jpg

če ma rdečo jakno ma eno oslovsko moč več...

 

ok..veualka mim omv...

en v dežnem kombinezonu nek okol razdrtega...

en iz hruševja po klancu dol pa ga nism pol porival k je reku de je iz taprve bajte za ovinkom.. firme mopeda ne izdam..

motorlover na omv s hp4?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ma rdečo jakno ma eno oslovsko moč več...

 

ok..veualka mim omv...

en v dežnem kombinezonu nek okol razdrtega...

en iz hruševja po klancu dol pa ga nism pol porival k je reku de je iz taprve bajte za ovinkom.. firme mopeda ne izdam..

motorlover na omv s hp4?

Ja Motolover je bil tam z nama z Damijem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Motolover je bil tam z nama z Damijem....

to sm pogruntal ja ... sam me je prehitu tik za hruševjem prot postojni ..tebe pa ni blo ... 

 

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sm pogruntal ja ... sam me je prehitu tik za hruševjem prot postojni ..tebe pa ni blo ... 

to sm pogruntal ja ... sam me je prehitu tik za hruševjem prot postojni ..tebe pa ni blo ... 

Maš prav,on se je še oblačil na Črnem Kalu ,jaz sem pa že potegnil domov,vmes pa prehitel še Bera....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sm pogruntal ja ... sam me je prehitu tik za hruševjem prot postojni ..tebe pa ni blo ... 

Sem gledal če si ti s tem čudom na dveh kolesih, ko si ravno zadnjič objavil sliko nečesa podobnega. Lahko bi šla skupaj nazaj, sva iz istega konca.

 

Maš prav,on se je še oblačil na Črnem Kalu ,jaz sem pa že potegnil domov,vmes pa prehitel še Bera....

Se res bolj počasi obačim. Slačenje mi gre hitreje, sploh če me katera priganja..

 

Ja fino je bilo danes, sem imel pa kar nekaj dela sprati vso sol z motorja in opreme. Za tri ure vožnje, tri ure dela.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem gledal če si ti s tem čudom na dveh kolesih, ko si ravno zadnjič objavil sliko nečesa podobnega. Lahko bi šla skupaj nazaj, sva iz istega konca.

 

Se res bolj počasi obačim. Slačenje mi gre hitreje, sploh če me katera priganja..

 

Ja fino je bilo danes, sem imel pa kar nekaj dela sprati vso sol z motorja in opreme. Za tri ure vožnje, tri ure dela.

ja seveda.. jat sem en zelen čaj spil pa tud gasa domov - pošten povedan sm se z nanosom časovno zakalkuliral .. 

pa še zaspal bi mi spotoma ...  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ma rdečo jakno ma eno oslovsko moč več...

 

ok..veualka mim omv...

en v dežnem kombinezonu nek okol razdrtega...

en iz hruševja po klancu dol pa ga nism pol porival k je reku de je iz taprve bajte za ovinkom.. firme mopeda ne izdam..

motorlover na omv s hp4?

prjatu tok si mahu v Razdrtem, da si skor dol padu :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!