Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

dons se vozu za fazerco in še enim motorjem...čez ride do vrhnike kjer sta ustavla na busni..Jst na modri cbrki in s pomankljivo opremo :)

kdo iz MS?

Popravljeno . Popravil Pleya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 18.30 nekje....v Dekanih...

Nov BMW R1200S, rumen in črn...mogoče motosvetov test ? Ker jih začnejo prodajat komaj jutri...? :?

Vse je mogoče... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na mariborskem pohorju na belviju (ne vem kak se prav napiše tongue.gif ) suzuki gsx1000r, kawasaki zx10r in yamaha fazer (če se ne motim)....vsi s partnerkami

mogoče kdo od tu?

Tudi jaz sem videl te 3, ninja je bla zelena, voznik in sovoznik/ca sta imela zeleno-črna kawasaki kombinezona.

Mislim da ta kawasaki in suzuki z sopotnikoma/sopotnicama večkrat viden na relaciji hoče - belvi.

Danes, okoli pol devetih zjutraj, med Hočami in Bohovo, nekdo na srebrno-rumenem motorju, direktno čez rdečo luč na bohovi :eek: slučajno bil kdo od tukaj :o

Cya B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DarkDewil kaj ti si bil tisti na apriliji rs125, ko se je vozil gor in dol po pohorju? jaz sem bil na rdeči er5 s sopotnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol 19:00 na Celovški GrCaR v skupini motoristov, ali se motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 7??? še sreča da sva s febotom šla prej domov, grcar, si reku da prideš ob 3 pa te ni blo :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes me je en v Horjulu prehitel, ko sem jaz že prehiteval...je tok mem prletel da sploh nism vidu od kje si se vzel :P

kdo od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol 19:00 na Celovški GrCaR v skupini motoristov, ali se motim.

Ja, sm biu jst :D

a je fajn grmel :P

ob 7??? še sreča da sva s febotom šla prej domov, grcar, si reku da prideš ob 3 pa te ni blo :BUA:

sm mogu doma še neki pomagat, tko da sm pršu pou ure kasnej, pa vaju ni blo več ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes malo pred Posavcom..Nekdo na eni Hondi...Vrjetn CBR sam nevem ker letnik,rdeča,s sopotnikom/co...Sva se ravno v ovinku srečala..Kdo od tukej ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Šempetru okol 18.45 danci1973, gody01 in še eden :hmm:

Pet nas je blo...danci,gody,dr-big+njegova boljša polovica & moja malenkost z sopotnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pet nas je blo...danci,gody,dr-big+njegova boljša polovica & moja malenkost z sopotnico.

Prehitel me....divjak :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred Kozino sva danes ob 9.15 ujela 4 plastičarje, s katerimi smo skupaj vozili do pumpe v Postojni....zadnji, rumen motor, novejši (cbr,gsx)...Lj tablica, rdeč grb

Kdo katerega bi lahko poznal? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceraj AC Kranj zahod - Trzic vozil za Suzukijem 600 v corona barvah, zadi je pa mu sopotnico, kdo iz tukej?

Popravljeno . Popravil Langus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sm biu jst :D

a je fajn grmel :P

Jap, zato pa sm pol na semaforju potegnu, da ne bi poslušal grmenja. :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Rakitni videna Tejcy na modri Hornetki...

ja ja res je... Kdo je bil pa na enem mitotu neregistriran pa planet 125ccm pa ena cbr 600f?? Planet je imel Kr registrsko za cbro pa nism opazila :D vceraj popoldne na rakitni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, zato pa sm pol na semaforju potegnu, da ne bi poslušal grmenja. :yes: :yes:

:D

ja ja res je... Kdo je bil pa na enem mitotu neregistriran pa planet 125ccm pa ena cbr 600f?? Planet je imel Kr registrsko za cbro pa nism opazila :D vceraj popoldne na rakitni?

na Planetki je biu verjetno straza (glede na to, da sta sam 2 v SLO in da tam blizu živi) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceraj AC Kranj zahod - Trzic vozil za Suzukijem 600 v corona barvah, zadi je pa mu sopotnico, kdo iz tukej?

Suzuki??? Kranj??? Eh...ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima ce se jemogoce uceraj popoldne nek motorist preganjal z enim porschom???Preganjala pa sta se proti divači, na kar je porsu vrgl menjalnik vn :D :grim :kva2: je mogoče kdo iz tuki?? da bi mu cestitala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki??? Kranj??? Eh...ne :D

ne vem kje je prsu gor, jest sm su na kr. zahod pa sm ga mal pred trzicom ujel kjer je zavijal dol iz autoceste

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima ce se jemogoce uceraj popoldne nek motorist preganjal z enim porschom???Preganjala pa sta se proti divači, na kar je porsu vrgl menjalnik vn :D :grim :kva2: je mogoče kdo iz tuki?? da bi mu cestitala :)

Če je bila carrera turbo ... temne barve (črna ali temno modra)... pol sem bil verjetn jest za njo .) ... (paneokolgovortkakojezgledal) ... čaki, sam če še enkrat pomislim, se je to dogajalo okoli poldneva... tko da verjetn nisi mene vidla

A je možno, da je porš cel dan izzival ... spomnem se LJ registracije :?

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj na relaciji postojna- črni kal sem se peljal za skupino motoristov,

zadnji na yamahi imel motosvet nalepko ,zelo lepa skupinska vožnja :OK:

samo en voznik enoprostornega vozila je delal zgago :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!