Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

.. če je taprav... maš  že z enim zadost dela... tadrug je sam, če tapru spusti...   :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s te mau temo falil :? .. a je to tema "A si biu ti joška al nis biu"

zgrožen sem :O

:ninja:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceraj sem tovoril tezki tovor ko me je, malo naprej od Grcarevca proti postojni, prehitel en ninđer, ki je diujaw po predpisih. Ura je bla okoli 13.30. Ze na daleč se je videlo da čustwa čustvijo vn iz njega. Na kombinezonu muje pisalo 'maus'.  Kdo od tukej? 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nearrain  okoli petih popoldne od Bleda proti (najbolj športnem mestu v Sloveniji - skoraj vsi v trenirkah)  Jesenicam ???? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 6h dva modela iz Viča proti centru z avtomatikom ter pony expresom? Tok lepa a3 ter pe že dolgo časa nisem videl ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans malo pred mrakom na AC proti Brezovici en z belim BMW K1300 mi maha pa pozdravlja... pa se pelje z mano v štric...

.... jest pa nisem vedel... a je glih danes tisti dan v tednu, da se BeMfWlarjev ne sme pozdravljat..... No ja .. pa sem ga lepo pozdravil, čeprav nisem imel pojma kdo naj bi bil..  :D

A si bil ti ?  :D

...aja.. pa en me je dans s skuterjem skor nabrisu... in to u klanc proti navzgor... in to 50 kubičnim.... Sem bil tolk paff.... da sem ga zašpecu Boruttu na OMVju..

:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 6h dva modela iz Viča proti centru z avtomatikom ter pony expresom? Tok lepa a3 ter pe že dolgo časa nisem videl ;)

Ta dva modela sta bla jaz in Pik ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans malo pred mrakom na AC proti Brezovici en z belim BMW K1300 mi maha pa pozdravlja... pa se pelje z mano v štric...

.... jest pa nisem vedel... a je glih danes tisti dan v tednu, da se BeMfWlarjev ne sme pozdravljat..... No ja .. pa sem ga lepo pozdravil, čeprav nisem imel pojma kdo naj bi bil..  :D

Luxsa. Kako vem? Ker sva malo prej pila kavo pri Vikiju, potem mi je pa po poti proti Lj. ušel. Imaš srečo, drugače bi ti dva z Bmflov mahala, kam bi se potem skril?

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luxsa. Kako vem? Ker sva malo prej pila kavo pri Vikiju, potem mi je pa po poti proti Lj. ušel. Imaš srečo, drugače bi ti dva z Bmflov mahala, kam bi se potem skril?

 

luxa...ali si bil ti..  :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta dva modela sta bla jaz in Pik ;)

Ah zdej pa sploh nisem presenečen!
No, kateri se je pa slikal zraven mene(rsvjke)? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jooj včeraj vidu najlepši črn (black) moped...kwak. Ali si bi ti?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism biu, ker nimam več blackega mopedka ... :jezik: 

zihr si se u kakšno izložbo gledu :lol1: 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaa ne, ne ni bila izložba, res je bil najlepši črni moped :D

drgač pa ja, videl še 3x Zivnorc in 2x luxa...

 

Popravljeno . Popravil mladench
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okoli 18-18:30 sta me v Grčarevec prehitela R1 in RSV Mille, štartala sta pa iz rid. Če je kdo od njiju tu gor, ali sta mogoče opazila, da sem bil brez tablce?

Pa še ostalim v vednost, če bi/je slučajno kdo opazil tablco na relaciji Postojna-Kalce-Godovič-Ajdovščina, naj me prosim kontaktira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaa ne, ne ni bila izložba, res je bil najlepši črni moped :D

drgač pa ja, videl še 3x Zivnorc in 2x luxa...

 

... zakaj me nis pocuku za rokav... sem bil včeraj fuuuul pr volji zastonj kofete pit...   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. pa sej... mi smo tut včasih, če so kje kere sedele, naročili rundo za sosednjo mizo... pol nam je blo pa nerodno zraven prit...   :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!