Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Danes DAMI34 ob 14.50 bil na bencinski v Po? Je biu en šmeksi Sx parkiran tam :P 

pa mal pred 17h ena lustna motoristka v crni obleki in bela celada na sivem suziju, ali si bila ti? :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes DAMI34 ob 14.50 bil na bencinski v Po? Je biu en šmeksi Sx parkiran tam :P 

pa mal pred 17h ena lustna motoristka v crni obleki in bela celada na sivem suziju, ali si bila ti? :D 

Nisem bla jest, lahko bi se pa na kavi ustavil, sej ne grizemo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes DAMI34 ob 14.50 bil na bencinski v Po? Je biu en šmeksi Sx parkiran tam :P 

pa mal pred 17h ena lustna motoristka v crni obleki in bela celada na sivem suziju, ali si bila ti? :D 

...moj Suljo je srebrn, ne siv :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja DAMI vem da bi moral napisat če ste bili Vi :D sj sm se cez eno uro ko sm se vracal pa Vas ni bilo vec lahko se pa danes vidmo k bos zihrl kej drajsal tm okoli hehe

aha ti si bila :) Gospodicna se pritozuje nad nepravilno definirano barvo motorja, no naslednjic pa se lahko dobimo na pijaci pa skupi proucimo odtenek :P 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jest sem imel srebrnega suljota....in ne sivega...tko da potrjujem pravilnost izjave gospodične Ihr*

Enako so nekateri za mojega govorili, da je siv. Bili so v zmoti. Srebrn je.

...tko da ti ne bo treba pijačo z njo...

Hahahaa...  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jest sem imel srebrnega suljota....in ne sivega...tko da potrjujem pravilnost izjave gospodične Ihr*

Enako so nekateri za mojega govorili, da je siv. Bili so v zmoti. Srebrn je.

...tko da ti ne bo treba pijačo z njo...

Hahahaa...  :P

kaj pol zdej nesmem niti kave zahtevat da se oddolži za zmoto v barvi :O:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okoli 13.30 bandit S iz Scopolijeve (mislim da je prava) na vodnikovo gor in dol... mimo mene si peljal, v roki sem mela pisano čelado...

škoda da nisem šla vsaj tankat mojega japonca :( sm pa enga lupčka prtisnila :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pol zdej nesmem niti kave zahtevat da se oddolži za zmoto v barvi :O:P

cimprej predn zapade sneg, na pa sj na primorskem bomo mel se neki casa motorinckat :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cimprej predn zapade sneg, na pa sj na primorskem bomo mel se neki casa motorinckat :D 

no boš povedu kdaj se boš kej pelau pa gremo.. jz sm itak usak dan na cesti :D 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AT ali 750 supertenere danes iz bohinjske strani proti soriški? lepo si odreagiral sredi ovinka .. in lepo da sva bila oba počasna ..

bled - busa + nekaj nedoločljivega v oranžnih poliestrih ... upam da te je samo spremljal domov in ne v bohinj ..ker bi bilo potem me je izsilil pa kako ni videl oranžnega motorja brez luči??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zahvalil bi se motoristu na rdeči ali vinsko rdeči (nisem siguren) FZ1, ker me je opozoril na radar v Svetem Juraju, včeraj cirka 14.30

Kdo od tu?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, tonystx pravi:

Enga sem ujel v akciji. Kdo od tukaj ??

563fba8b03668_IMG_3160-Kopija.thumb.JPG.

Hvala za lepo sliko, moja pot na Pag preko Maslinice in mostu, povratek pa s trajektom. Lp

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, motolover pravi:

S ta belim že voziš? Enega sem videl danes tam nekje.

Ne še - ni registriran :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se men zdi, da sem srečal GSA vojaške barve - Nearrain ? ... Kočevje  in v smeri proti Delnicam :P?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, PrimozC pravi:

...sem bil malo v dvomih a na koncu sem imel prav :) Srecal forumasa Raza in to 100m stran od mojega doma :)

Ja, kakšno naključje! Škoda le, da je bila ura ksna, jz pa še 100+ km vukojebin do doma!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!