Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

7 hours ago, HyperJack said:

Zakaj se men zdi, da sem srečal GSA vojaške barve - Nearrain ? ... Kočevje  in v smeri proti Delnicam :P?

Ni on, njegov je oblečen v črno mat folijo. Pa tudi čez Kočevje se ne mara voziti, vsaj tako pravi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

blagovica en gs se mi zdi ..nazaj grede pa ena endurca na križišču pod viaduktom tik pred blagovico ..kdo od tukaj? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da sem prav videl in sicer med Divačo in Kozino Jany s sosedo, med Divačo in cestninsko postajo Divača Upp in v Postojni Rey tudi s sosedo. Pa Vezalko ne smem pozabiti, ko se je šel "manekenstvo" na OMV in potem gas proti močvirju. Za morebitne napake ne odgovarjam in se bom zagovarjal kot nedolžen. Kakor tudi za vse tiste, katere nisem prepoznal.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Mislim, da sem prav videl in sicer med Divačo in Kozino Jany s sosedo, med Divačo in cestninsko postajo Divača Upp in v Postojni Rey tudi s sosedo. Pa Vezalko ne smem pozabiti, ko se je šel "manekenstvo" na OMV in potem gas proti močvirju. Za morebitne napake ne odgovarjam in se bom zagovarjal kot nedolžen. Kakor tudi za vse tiste, katere nisem prepoznal.  

Prav si videl B) Kje si se nahajal ? :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jany pravi:

Prav si videl B) Kje si se nahajal ? :D 

Sva se srečala. Sem bil s svojim motorjem. Bel V-Strom. 

pred 1 uro, Ciko86 pravi:

Borutt omw postojna?

Se opravičujem, ker sem te pozabil. Si bil s fantom, kajne. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem Božiček še ni prijavljen na MS :kva2:.

 

ps, eden s številko 46 je, ampak je pomoje FAKE!

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

V ponedeljek viden Stuhec, ko je vstopil na osemko (s prazno urbano), ter danes Ninč, ko je vstopila na štirinajstko (s popolnoma novo urbano). :D

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učer v pred planino srečal možaka s KTM, unga, k je zmer na OMW, :), pa Lojza na VFR in verjetno bivši prvi pendrek Slovenije, Jožeta Romška, na zelenem Indianu.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva se srečala na Teznu, kjer sva stala na semaforju in kratko podebatirala (BMW)  ... kdo od tukaj?
Sem pa pred tem srečal še enega v krožnem pri Spar trgovini v Miklavžu.

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mal je prenizko krmilo ,ktm R pa ni bil moj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

En lep  cajt opažam eno xt660x na relaciji Podpeč - Rakitna.....ponavad se pojavi okol 14.30.....

A si bil ti???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jany, karmen, ciko videni na vikiju

Pol pa se motolover, lepo te je blo spoznat :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, cikadina said:

@dreja_123 okrog enih sel iz gorice? bla ena plava hornetka in voznik z airbag lajbičem.

Ja, sem šel na prvi letošnji giro do Vipave, ter čez Štanjel in Opatje Selo nazaj.

Kje sva se srečala ?

Danes dopoldne motorist in motoristka (oba svetleča brezrokavnika z našitki) na mejnem prehodu Rožna Dolina (sva s sinom šla po nasprotni strani s kolesom). Motoristka je imela naked motor, okrogla luč ter okrogli števci, auspuh spodaj (morda cbf 600 naked ?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, dreja_123 pravi:

Ja, sem šel na prvi letošnji giro do Vipave, ter čez Štanjel in Opatje Selo nazaj.

Kje sva se srečala ?

Danes dopoldne motorist in motoristka (oba svetleča brezrokavnika z našitki) na mejnem prehodu Rožna Dolina (sva s sinom šla po nasprotni strani s kolesom). Motoristka je imela naked motor, okrogla luč ter okrogli števci, auspuh spodaj (morda cbf 600 naked ?)

smo bli z avtom. ampak smo te pa uspesno prepoznali, tudi to je nekaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!