Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Če je bila carrera turbo ... temne barve (črna ali temno modra)... pol sem bil verjetn jest za njo .) ... (paneokolgovortkakojezgledal) ... čaki, sam če še enkrat pomislim, se je to dogajalo okoli poldneva... tko da verjetn nisi mene vidla

A je možno, da je porš cel dan izzival ... spomnem se LJ registracije :?

ja turbo ja crn ja :D ja najprej je bil en motor za njo pol je su pa naprej :D no ja sej model je ze od ljubljane preganju motoriste :D hmm zdj si me pa ujel ej ma 5 porschov tko da ne vem al je ta registriran pod lj ali pod kp mislm da je pod lj ja :grim :D

p.s. jznismblanotrjebiltosammojtipozbivsioznevemkakosebitemureklsmasemalskregalaucer :D

Jz ne bi preganjala motoriste, ce bi bla jz zravn bi ga prefukala da bi ga to vidla pocet, no to je tud en razlog zakj smo se skregal .)

ubistvu ne vem tocn kdaj se je zgodil, popoldne sam vem da je bil nekdo tecn k je pac menjalnik vn fuknl :D no pol je bil pa tud tecn zato k sm mu jz tud svoje povedala

Popravljeno . Popravil tejcy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne okoli 15 v Stopniku smo pod gostilno skupaj preganjal dež.Vozila sta eden rdečega kawasakija KLE drugi pa srebrno hondo (se mi zdi).Bil sem na modri Yamahi DTx kolega na rumeni TDR-ki.

Sta iz motosveta???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

na Planetki je biu verjetno straza (glede na to, da sta sam 2 v SLO in da tam blizu živi) ;)

so bli ja,cbr ma njegou brt miha,mito ma pa akrapoviča :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na relaciji Dom-Vipava srečal cel kup motoristov,takih in drugačnih :hmm:

jaz pa pa tebe od Logatca do Vrhnike :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 17 ure.

Modra R1 na njej pa motorist v rumeni jakni?

Relacija Ihan-Litija oz. do Hotica sem se te gledal v ogledalu pol te pa ni bilo vec :hmm: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cbr 600 rr movistar replika, okol enih mimo gradbisca pri zdr.domu u lj

pleya ?

ja jst sm bil ja.. :) ti si bil peš, da te nism opazu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes nekdo....proti Suhemu Dolu navzgor si naju dohitel(ressko and me), si lepo potrpežljivo vozil za nama.....potem sva se ustavila in si šel mimo naju

kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Danes zjutraj malo pred 7mo uro na križišću Proletarskih brigad, ptujske ceste in tržaše.

Črna Yamaha R1, z 2ma akrapovičema pod sedežem, črn kombinezon, črno-bela Arai čelada z črnim vizirjem.

Jaz sem bil zelo zamišljen in se niti nisem zavedal da stoji kdo zraven mene, ko sem pogledal na levo stran je že speljal.

Bil kdo od tukaj?

Cya B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj popoldan : srebrna jamaha, KK registracija parkirana pred VSZ v Ljubljani.

Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst sm bil ja.. :) ti si bil peš, da te nism opazu?

z avto :> svetlo zelena kovinska corsa... edini k sm se ti umaknu :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z avto :> svetlo zelena kovinska corsa... edini k sm se ti umaknu :>

lepo od tebe :)

Danes na Rakitni črn Z 750..mogoče kdo iz MS? Potem so se pripeljali še 3je motoristi..Se mi zdi da si bil ti kađiva eden izmed njih :) ... Si mal pogledal svoj "bivši"(mislm enak model) motor?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kađiva, v spremstvu še enega motorja na Logu v Poljanski dolini :hmm: , tam približno 15 30 :hmm:

Lp Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem so se pripeljali še 3je motoristi..Se mi zdi da si bil ti kađiva eden izmed njih :) ... Si mal pogledal svoj "bivši"(mislm enak model) motor?

lp

jp sem bil ja :) jz,batzajla in RVT smo bli

ma ja CBRe ne pozabiš kr tko :P

@cvetoo: bo držal ja...sva šla čez logatec in žiri nazaj,da sva vidla novo cesto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes neki motorist na tomosu sm125, pred ambulanto kjer delaš zdravniškega na vodovodni...aja in v cityexpress jakni

kdo že vozi za citaexpress iz MS-ja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar nekdo z Kawasakijem 750 / 1000 S, črne barve z kovčkom, se je pripeljal dol iz Pohorja, obrnil, in se odpeljal nazaj na pohorje (mariborskega pohorja seveda).

kdo od tukaj? B)

LP B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne je bila ena huda bejba na R1 pred gimnazijo v Brežicah...Posavje... Ustavla se je in z neko drugo žensko menila... imela je sivo R1-nko in kombinezon z želvo :) ... sj jo bi nagovoril, sam sm biu lih v avtu in na poti :blink:

aja, ktera od tle? plis plis plis :D

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar nekdo z Kawasakijem 750 / 1000 S, črne barve z kovčkom, se je pripeljal dol iz Pohorja, obrnil, in se odpeljal nazaj na pohorje (mariborskega pohorja seveda).

kdo od tukaj? B)

LP B)

Jp... :grim...kje si bil pa ti??

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo hodi na Iskro v Kranju s HondoCBR 600...Mogoče kdo iz tu? Danes si se prav lepo odpeljal iz šole :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred nekaj minutami sem vozil iz Velenja v smeri Celja do križišča Arja vas pred čoperjem z dodatnimi lučmi.

Kdo domač ? :?

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v vasi Bločice(blizu Cerknice) dve hondi cbr blackbird, ena siva in ena morda,tablic nism uspel ujeti.

Priblizno ob 17.00?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!