Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Danes okoli 3h v Kopru od krožišča v Bertokih do Krožišča v Dekanih ... Twingo bordo barve :) Nek full faca tip, pa ga nisem prepoznal. A je kdo iz tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Greencaj pravi:

Danes okoli 3h v Kopru od krožišča v Bertokih do Krožišča v Dekanih ... Twingo bordo barve :) Nek full faca tip, pa ga nisem prepoznal. A je kdo iz tle?

.

... ja, mogoče sem bil jest ... :eek:

... čaki, kakšno barvo tvingota si že reku ??? :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, pik1 said:

.

... ja, mogoče sem bil jest ... :eek:

... čaki, kakšno barvo tvingota si že reku ??? :kva2:

Ma je bla KP registracija temno rdeče barve, če se ne motim, fant je dal vse 4, pol malo potrobu, pa z velikim nasmeškom še podal thumbs up :) Mi je prou polebšal dan... sam ki ga nisem prepoznal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morem nujno vprašat!!!

Prejšnjo nedeljo sta se skozi črni kal peljala dva motorja, verjetno skupaj. En bel kafetar pomoje honda ter zelen kawasaki h3!! Pozna kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes poleg Kmeta, ŽivgaNorca in Damija videl tudi Gusarja, Pika .. še koga? Nearrain, Skalar... še kdo?

aja, eni taljanski dučkatisti pr Vikiju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, motolover pravi:

Mene si ob 18:20 z vrtoglavo hitrostjo prehitel na obvoznici. Sem ti hotel slediti, a ni šlo.

 

Če so se tko gužval na vhodu/izhodu rondo, mater jim blesava... sploh nisem mogel not zapeljat. Pol se mi je pa odpeljal pa sm odpičil proti Domžalama.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdejle kafetkas v Atmosferi v Metliki z belim Adventurjem GS. As to ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeraj sva z pupo se vstavla na Viki burgerju - Črni kal in sva debatirala z možakarjem, ter eno pupo(z zabavnim imeno, ki sem ga pozabu) in njenimi prijatelji. Je bil kdo od tle?

Ta kolega njen je bil tako prijazen, da mi je gume pregledal, tako da ga ob priliki čaka pivo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. marec 2016 at 18:43, sunnygirl pravi:

Ali si bil ti, @ferek  , danes v Mirni peči, debata o Kawasaki VN? Mi smo bili družba treh, jaz in še dva.

A si ziher, da ste bili trije, če ste bili ti, pa jaz in še dva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 10h rdeča Africa Twin 1000 Kranj-Mavčiče. Prva v živo na cesti, kar malce pozitivno šokiran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ni bila slučajno Cikadina danes v Vipavi, ki me je hotela ogovoriti, ko sem se basala s sladoledom in nekaj nakladala o krompirju ???

Če si slučajno bila, oprosti, ampak mene moraš z macolo po glavi, če želiš, da te opazim :doze:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr vikiju in pr logatcu opažen en objestnež z belo ninđo. Na tablci, riti in še kje mu je pisalo maus :D Le kdo bi lahko bil :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 V porotoržu viden pametnjakovič na modri yamahi, ki se mu je tako mudilo da je moral bus prehitet tako da je zaplejau na pločnik povn ljudi, na žalost sem registrsko tablico pozabil, drugače bi jo za veselje vseh objavil. 

:angryrant1::angryrant1::angryrant1::angryrant1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, sebar pravi:

Pr vikiju in pr logatcu opažen en objestnež z belo ninđo. Na tablci, riti in še kje mu je pisalo maus :D Le kdo bi lahko bil :hmm:

kva sm storu :O ... prav lepo sem se pelu ... u izi :P

če nism po zadnem prehitu, pol nism diujou :jezik: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 28. 3. 2016 at 7:58 PM, Greencaj said:

Učeraj sva z pupo se vstavla na Viki burgerju - Črni kal in sva debatirala z možakarjem, ter eno pupo(z zabavnim imeno, ki sem ga pozabu) in njenimi prijatelji. Je bil kdo od tle?

Ta kolega njen je bil tako prijazen, da mi je gume pregledal, tako da ga ob priliki čaka pivo :)

mu bom povedala da more prit pit hehe :P 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl z800 za njim se je pripeljal še Ktm v Mariji reki, pri križu. Je kdo od tle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ura 15.50, lokacija Miklavž pri Mariboru (krožni Špar).
Zdaj če je ta človek bil na Vranskem (varna vožnja), potem, bog pomagaj. Vprašanje, kako dolgo boš še vozil, če boš tako vozil.

Od krožnega pri Šparu in mimo drugega otoka (ki je od krožnega oddaljen cca. 300m), se je peljal po levem pasu preko 80km/h, čeprav je tam strnjeno naselje in je omejitev 50, pa še ogromno stranskih ulic, ki se vključujejo na glavno cesto MB-Ptuj (slika 1)

Da pa je bila mera polna, pa je v semaforiziranem križišču peljal skozi rdečo luč!! (slika 2)
Človek je bil na raketi in v đins hlačah. Če si se najdel v tem pisanju (če to bereš), bodi spoštljiv do drugih udeležencev v prometu in ne ogrožaj naših otrok in vnukov. Najhuje je, da takšne kamikaze potem mečejo slabo luč na vse nas.

23062574.jpg

23062575.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!