Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Jp... grim.gif...kje si bil pa ti??

Travo sem meril doma za novo nadstrešnico, pa ko sem že skoraj šel v hišo, sem zaslišal da nekaj prihrumi dol iz pohorja :eek: , pa sem še malo počakal, potem si pa na ovinku obrno pa nazaj. Čez 20 min, mogoče pol ure, pa spet nazaj dol (ne skrbi, te ne zalezujem, samo okno v sobi mam obrnjeno tako da vidim ves promet :P ).

LP B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na difu edn s Hayabuso edn pa s cbro 600 pomoje...

kdo od tu ?

ni blo vceraj ampak sm se sele zdj spomnu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda :) Šel iz faksa do rid, odpeljal 3x gor pa dol, proti Postojni naprej in domov :D Cca 130km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda :) Šel iz faksa do rid, odpeljal 3x gor pa dol, proti Postojni naprej in domov :D Cca 130km

Huligan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadne čase kr pogosto pred šubičko parkirana črna cbr 125 od ene bjonde :)

Kera od tuki :? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sem šla na kofe :grim

pa na tehničnega in nove gume zlizat :D

.)

Se mi je zdel da si še malo zaspana pod čelado :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase srečujem na relaciji Velenje - Arja vas nekoga na K 1200 LT zlate kovinske barve. V zadnjem tednu kar 3 ali 4 x . Je gdo domač ? Mogoče Netopirxx ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes srečal ful motoristov Brezovica - ride - Brezovica.

Na ridah spoznal nekaj novih "dirkačev" zanimivo z Jesenic ( skoraj sosedje ) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 14.00-14.30 smer Naklo-Podbrezje nekdo z nekim plavim motorjem (mislm da R6 alpa R1...je prehit mem letel) prehitu mene in tovornjak 30m pred NEPREGLEDNIM LEVIM OVINKOM :nono: :slap: registracija je bla pa KR - NIK... skratka tip je totaln...rajnamrekukva prov nc cudnga da se jh tok pobije pa da smo vsi "divjaki"... zalostno ampak resnicno :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na Podbrezjem nekdo z Ducatijam (mislim da Multistrada) vozil nekaj časa za mano potem me pa v Naklem zraven kamnoloma prehitel..Kdo od tukaj ? :? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nekje med 17:00 in 18:00 ena precej velika skupina motoristov na rakitni...

aha, smo se srečali .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes videl kar precej motoristov na cesti, ne glede na to, da je lilo ko iz škafa :OK:

Cel dan sm se okol podil pa sm ostov suh :D

Vsako jutro na Celovški srečam enga z modro enduro (mislm da je Yamaha XT), pa črno čelado. Jz v LJ un pa vn iz centra. Kdo od tukej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons, okrog 20:30 pr gramozni jami pr Naklem, edn z enduro je prpelu v ovink, po klancu gor, pa po tazadnjem prekečez... :OK: ( matrjedobrzgledal,sejevidl,dauživa) kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

( rakitna ) ...tud jaz biv tam

Tudi jaz. Testiral sem NOVO opremo. Nogavice znamke MotoSmrad!

:P

PS: zasledil Bladzota&druščino nad Podpečjo; potem pa izvedel kratko expertizo iz poznavanja Laškega Pr' Grebenc'!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 14.00-14.30 smer Naklo-Podbrezje nekdo z nekim plavim motorjem (mislm da R6 alpa R1...je prehit mem letel) prehitu mene in tovornjak 30m pred NEPREGLEDNIM LEVIM OVINKOM :nono: :slap: registracija je bla pa KR - NIK... skratka tip je totaln...rajnamrekukva prov nc cudnga da se jh tok pobije pa da smo vsi "divjaki"... zalostno ampak resnicno :blush:

ta tip ma najnovejšo R6ko in ga velikrat srečam v radovljici v pubu na koffyu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cca 15 motoristov (CE tablice) in ena motoristka se danes popoldne ustavili na kavici v Kobaridu, mahnili pa naj bi jo še v Drežnico in naprej na Vršič....motomarsovci mogoce? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Pleya: si bil danes zjutraj na cesti, a ne ? :D

(nekaj po 10i uri proti brezovici)

Danes zjutraj pa nisem bil na motorju...

Popravljeno . Popravil Pleya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!