Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

učer v podpeči pr mostiščarju večja skupina motoristov,dons tomosakiji čez preser kkšn od tle? LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet ti Roky :D, kako dobro uro nazaj pri pumi v Radovljici, sigurno si naju videl-črn SV in črna CBR-a

Hehe a si iz Radovljice, da se že drugič tam vidmo? :) Drugače sem pa vidu ja,samo mal prepozno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače z Bleda, a je možno, da ima še kdo v okolici Bleda oz. Radovljice tak moped kot ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ein:

Ti včeraj v mediapark-u?

Sem prodajal majice in CD-je pa se mi je zdel da sem vaš bend videl zunaj že okoli 19:30.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače z Bleda, a je možno, da ima še kdo v okolici Bleda oz. Radovljice tak moped kot ti?

Ubistvu ga ma moj kolega ja..Na prvi pogled sta enaka ampak jest mam original kupleno Rossi Replico on je pa nalepke od skuterja (Aerox Rossi R.) gor dal...Mene prepoznaš po Alpinestars jakni pa rdeči Nolan čeladi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lastnik HHV, prejsnji lastnik Ajgor the mad dog...

po moje ne proda, ker je ravno kupil.

Praši gugota če proda svojga. Sam njegov ni S (tut R ne).

Pa da ne bom čist off-topic: ene 4-5 mopedistov v nedeljo dop. iz lj čez postojno. Mislim da je bla spredi ena stara fazerca, pa ene par manjših naked / čopijev za njo.

sicer pa čez ride upam da nisem preveč upočasnjeval možica na rumeni cbr 900, smo se ustavl na pumpi v postojni na kofet.. še en možic z zr7 v družbi nekoga z pozabilčem.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ein:

Ti včeraj v mediapark-u?

Sem prodajal majice in CD-je pa se mi je zdel da sem vaš bend videl zunaj že okoli 19:30.

A ti si prodajal z Dragotom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasprot Kratohvila okol 13.00...prodaš?

Prodam! 1.879.000 Sit! Zadnja cena!

Enih par sem srečal včeraj na Kočevsko-Dvorski prečnici. Kdo od tu? :whistle: (DaNiOffTopicPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes popoldan na jesnicah.se je neki model(kawasaki-zelen)hotel voziti po zadnjem kolesu pa mu ni šlo :BUA: malo se je postavljal pred mano :OK: ampak dragi moj "model"mogoče bereš te vrstice?saj se znamo tudi ostali voziti po zadnejm kolesu:)vemdar jaz tega nkoli ne počnem v po mestu!!če rabiš nasvet kako se to dela me klikni rade volje ti pokažem varno početje le te zadeve:)pa brez zamere noo :OK: zaradi takih "modelov"smo vsi motoristi ter motoristke na slebrm glasu!!! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za eno rjavolasko na krem čoperčku sem se danes skozi Vrhniko vozila...

katera? :)

pa eno na Rakitni srečala.. v glavnem, več žensk, kot tipov na motorjih danes ;)

Popravljeno . Popravil Sabine
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si prodajal z Dragotom?

:grim , sicer ga ne poznam od prej....sem čist tko priložnostno uletel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tadejh A je mogoče Yamaha dt modra (čuki so bli v rimskih):kva2:

Popravljeno . Popravil maxf1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda na ravninci proti Uncu a ne? Sorry, k nism odzdravu, sam je šlo mal prehitro, da bi si upal spustit bilanco :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tadejh A je mogoče Yamaha dt modra (čuki so bli v rimskih):kva2:

sm bil v rimskih na čukih ja, ampak mam črnega kle-ja, tko da tist ni bil moj... a si bil ti tut tam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda na ravninci proti Uncu a ne? Sorry, k nism odzdravu, sam je šlo mal prehitro, da bi si upal spustit bilanco :)

ja ja sej vem je sam počlo mimo :grim :D

v logatcu pa srečala še enga iz naših koncev na rdečmu kawlu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm bil v rimskih na čukih ja, ampak mam črnega kle-ja, tko da tist ni bil moj... a si bil ti tut tam?

Tud sem bil tam še enkrat z avtom blo je ful mrzl.Samo,da se v rimskih kaj dogaja :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldan (ne vem ure) črn Kawasaki (nwem modela, biu je naked, ene 1000 kubikov), pri Brežicah, križišče, kjer se gre za Čateške na semaforju, si me stegnu in sm te dohitu potem, potem sm te pa sam še u auspuh gledu ko si ga po mostu piču, registracijo pa sploh gledu nism, ka sm biu zaposlen z gledanjem motorja...mislm d je bla KK... a je kdo od tu mogoč? :)

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoolo, dans tam okrog šestih čez Savinjsko pa ena Hornetka je bila zadej (se mi zdi) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!