Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Že drugi dan po vrsti srečujem črnega ZRX1200, tam nekje pri gim. vič okoli 15.10h,v smeri proti Dolgemu mostu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes dopoldan srečal skupinico treh motoristov na relaciji mozirje - logarska dolina... mogoče kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ma rudečega Zja z rudečimi feltnami, parkiran je vsake toliko pri Ledini, pa danes še dva motoreja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons skupina hard endurovcou :? ktm,yamaha,uspred husa čez preser,pa še ena rumena aprilia mille

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem ob cca 13.50 na obvoznici ljubljana (po strani za novo mesto) vozil pred eno črno hondo hornet (jaz sem bil v črni 206ki) in kar mi je blo najbl zanimivo je da fant brez problema vozu N verzijo 140 -150km/h. Svaka čast!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeri okrog 18.30 ure na relaciji Log - Škofja Loka srečov vse skup okrog 50 motoristov, zih ste se odpravljal v žiri na motozbor, biu sm pa v srebrni Fabiji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem ob cca 13.50 na obvoznici ljubljana (po strani za novo mesto) vozil pred eno črno hondo hornet (jaz sem bil v črni 206ki) in kar mi je blo najbl zanimivo je da fant brez problema vozu N verzijo 140 -150km/h. Svaka čast!

Kaj je pa to kaj takega??? Moj slecen moped vozim brez vecjih problemov tudi 200+

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes dopoldan srečal skupinico treh motoristov na relaciji mozirje - logarska dolina... mogoče kdo od tu?

Tudi jaz sem srečal te 3, na isti relaciji... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na brezovci vidla metalbika,med brezovico in drenovim gričem 10 do 19h najprej MDR mal za njo pa MAUSA :K ,ki me verjetno spet ni videl :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons bla na rakitni ena tanova rs-a,v spremstvu rdeče mite pa še en pred njima,kkšn iz tle? LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons vidu 1ga čifurja na zeleni ninji pred prešercem. se mi je smeju v glavo, ker nism prpizdu, pa še čelado sm meu.... za razliko od njega. kdo od tle :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne 2 motorista "dregala" :yea1: u novi coni v Podskrajniku(pri Cerknici)?

Kdo od tule?

Mislim, da je bila ena fazer 600 rdeče barve :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne 2 motorista "dregala" :yea1: u novi coni v Podskrajniku(pri Cerknici)?

Kdo od tule?

Mislim, da je bila ena fazer 600 rdeče barve :yes:

Jst pa pa doorman (Sebastjan) sva probavala razlike v pospeških, pa prišla do ugotovitve, da fazer 600 in honda hornet 600 isto potegneta. Potebne bodo predelave do končnega zmagovalca. :yea1: :yea1: :yea1:

Lp Matjaž

Popravljeno . Popravil mrsek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons vidu 1ga čifurja na zeleni ninji pred prešercem. se mi je smeju v glavo, ker nism prpizdu, pa še čelado sm meu.... za razliko od njega. kdo od tle :angry:

Verjetno si mene vidu. Pa mim grede, nisem čefur <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno si mene vidu. Pa mim grede, nisem čefur <_<

ja pa si...k sem te vidu... :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons vidu 1ga čifurja na zeleni ninji pred prešercem. se mi je smeju v glavo, ker nism prpizdu, pa še čelado sm meu.... za razliko od njega. kdo od tle :angry:

Naj uganem - okol čifurja v kratkih hlačah so ble dobre bejbe, ti si pa v popolni opremi strašil v vrsti za sladoljed?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj uganem - okol čifurja v kratkih hlačah so ble dobre bejbe, ti si pa v popolni opremi strašil v vrsti za sladoljed?

Ne bil sem sam, k je bejba zamujala :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek......okol 16,30........ena huda bejba.....na Katani....skozi Logatec......k ne gleda nič okol sebe......pa tut če se na trepalnce mečem...pa maham.........

MDR?????? ........očala nabavt...... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na kočevki okoli 17 ure...mislim da moder suzuki GSX (peljal se je smer Dvor).....se mu opravičujem, ker sem mu priletel ehm malo v škarje :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra - se močno opravičujem :worship: . Jst sm tko hudo skoncentrirana, ko v tej divjini poiskušam preživet, da te dejansko nism opazila (kakšnega metanja pa tud ne :whistle: ). Drugače pa vestno pozdravljam vse mimoidoče motoriste - sm se že dobr z eno roko naučila vozt O:-) .

Očala pa mam, sam so običajno u ruzaku (verjetno zato mal slabše vidm :hmm: )

LP in :004 - M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes po Brežiški okrožnici (Posavje) se je gonil rdeč 999R (Ducati) z dvema Akrapo roroma vzad....wum... kdo od tle? Ob 15.30 je blo to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pa to kaj takega??? Moj slecen moped vozim brez vecjih problemov tudi 200+

Ja s Hornetko 600 se, da it tudi 240 sam morš bit full sklonjen dol, sam ni preveč fajn ker zelooo piha.

Sam itak smo primorci vajeni burje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!