Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Klimbra - se močno opravičujem :worship: . Jst sm tko hudo skoncentrirana, ko v tej divjini poiskušam preživet, da te dejansko nism opazila (kakšnega metanja pa tud ne :whistle: ). Drugače pa vestno pozdravljam vse mimoidoče motoriste - sm se že dobr z eno roko naučila vozt O:-) .

Očala pa mam, sam so običajno u ruzaku (verjetno zato mal slabše vidm :hmm: )

LP in :004 - M.

To šment....očalca v ruzaku....nič čudnega...... :naughty: :naughty:

Madonca....drugič, se ti bom kar v naročje vrgu....pol pa kar bo...bo......

:blush: :blush: bom vsaj lahko reku......" sem tok prepričljiv, da je lahko samo padla" :blush: :blush: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, v kranju na križišču, sm se ustavu zravn enga z modro Yamaha FJR, pa pol še za nemu prot lok furu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes v novem mestu pred šolskim centrom dva tomosa sm125 cup replice z akrapotom pod zicom in KP registracjio...kdo od tle??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons zjutri mimo Tivolija ob pol devetih GPZ na njem pa ena teta, k je mela ha hrbtu napisan MOTO Furija

sj mam slikco na telefonu pa je nem morm dat na komp :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes me je en mojster na Vrhniki z mahanjem opomnil, da vozim z ugasnjenimi lučmi :slap: . Tako sem debelo pogledal, da sem v trenutku pozabil kakšen motor je imel.

Če se kaj potikaš po motosvetu - dam za pijačo, če se srečamo v RL.

Ma so me vseeno vsi videli - gužva od Ljubljane do Vrhnike pa so se čisto lepo umikali :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

sem slišal od dmačinov, da nekdo s črnim motorjem in sivo čelado prav noro divja po kureščku, nedavno je malo manjkalo, da bi se čelno zaletu v štirikolesnika, a je kdo od tukaj z motosveta

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons zjutri mimo Tivolija ob pol devetih GPZ na njem pa ena teta, k je mela ha hrbtu napisan MOTO Furija

sj mam slikco na telefonu pa je nem morm dat na komp :>

ta teta se je peljala v sluzbo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

sem slišal od dmačinov, da nekdo s črnim motorjem in sivo čelado prav noro divja po kureščku, nedavno je malo manjkalo, da bi se čelno zaletu v štirikolesnika, a je kdo od tukaj z motosveta

janih

verjetno moj frend. Enkrt se je že zabiu, ker ga je ena izsilila na Golem. Sej sm mu že reku, da nej bl počas voz, pa me zgleda ne posluša :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes srečal veliko motoristov na relaciji Savinjska,Vršič,Gorica,Fijesa,pa nazaj preko RID savinjska :eek:

Ali je bil gdo od tu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta teta se je peljala v sluzbo :yea1:

sej sm se hotu spomnt kwa je pisal na tablci pa se nekak nismo mogu spomnt hehe :>

no, pozdravljena :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, relacija Škofja Loka-Žiri...novejša Tdm-ka z opletajočim kufrom....mogoče kdo od tu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello!

Danes na poti iz Mb srečal 2 Celjana! eden z zeleno nijno. spregovorila par besed, pa se je ta drugi norca naredil da z 125ccm ne gre spelat da crkne takoj. Ko pa je prišla zelena pa sem 1. prevozil križišče :D

A je mogoče ta dedc tukile?

Drugače pa srečal vsaj 20 motoristov relacija maribor/šentilj! Srečno vožnjo vsem!

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj (četrtek) popoldne v Radovljici na glavni avtobusni srebrna Kawasaki Ninja in zraven voznik,ki se je ravno oblačil..Kdo od tu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes, okol 9 zjutri pred gimnazijo šiška je prišel en z novo aprilio rs125 (2006 letnik) z punco vzadi. :OK:

kdo od tu?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marja je bil pa včeraj popoldne v Postojni, na pumpi! A ne de si bil, a ne de?!

Sem te prepozno porajtal in sem potem pohupal, ko sva istočasno speljavala s pumpe. Ti s Trophyjem in Lady proti LJ, jaz z ZRX in Lady proti KP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!