Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

danes sem videl enga na motorju - si bil ti? Aja, blo je pa na relaciji Ljubljana-Zagorje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 16.00 snoopy viden na Rakeku pri železniski, imel družbo na zadnjem sedezu :) :hmm: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem videl enga na motorju - si bil ti? Aja, blo je pa na relaciji Ljubljana-Zagorje

če je bil črn bmw sem bil lahko tudi jaz. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 16.00 snoopy viden na Rakeku pri železniski, imel družbo na zadnjem sedezu :) :hmm: ?

Kje pa si me videl?

Ja z dečvo sva šla do cerkniškega jezera, pa do rid...ti si bil pa ziher v podmornci(sj je to una gostilna na železniški na rakeku ne??)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj iz Tuhinjske proti Vranskem blisknil nasproti en bel (in čist) letečmanski K75. A je bil Bmwslo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v družbi Dančija,Godyja ter kolega in kolegice na relaciji: Maribor-Sl.Bistrica-Sl.Konjice-Celje-Šempeter-čez Trojane do LJ-postanek na Brezovici-Logatec-Postojna-Divača-Kozina-Koper.

lp vuk

nekaj pred 18.°° po Kp obvoznici proti Bivju, a ne ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj pred 18.°° po Kp obvoznici proti Bivju, a ne ? :D

Ura štima...če je bila kombinacija SV+FJR+Z smo bili to mi.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes skozi Tuhinsko Dolino dohitel 2 z KR območja, eden z CBF, drugi V-Storm :? Obadva z srebrnimi čeladami in v črnih kratkih majicah :( , prvi je imel preko hrbta napis Vanucci, obadva z givi kovčki, tazadnjemu se je med vožnjo odprl kovček :blush: v bližini Vranskega, nakar sem zapeljal vzporedno z njim in ga na to opozoril.

Kdo od forumašev?

Lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto, nekdo na TZR-ki 50cc, Rossi replica, smer: Kranj -> Posavec, sva se mal pred posavcem srecala, mogoce Roky?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa si me videl?

...ti si bil pa ziher v podmornci(sj je to una gostilna na železniški na rakeku ne??)

:grrr :grrr , biu v isti stavbi, kjer je železnica, po opravkih .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto, nekdo na TZR-ki 50cc, Rossi replica, smer: Kranj -> Posavec, sva se mal pred posavcem srecala, mogoce Roky?

Tako je :grim .Sej sva se pozdravila ane? No na Posavcu (tam ko so ku***) sem pa kasiral kazen ker sem vozil 67km/h,omejitev je bla pa 50 :angry:

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marja je bil pa včeraj popoldne v Postojni, na pumpi! A ne de si bil, a ne de?!

Sem te prepozno porajtal in sem potem pohupal, ko sva istočasno speljavala s pumpe. Ti s Trophyjem in Lady proti LJ, jaz z ZRX in Lady proti KP.

Se mi je zazdel, da je eden hupal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je omejitev 50 al pa če ni, tvoj motor itq ne sme it več ko 50

Že večkrat ob kontroli dokumentov me je policaj prašov kok gre pa sm reku 80km/h pa ni blo nobenih težav,tud zdej mi ni nč moril zarad motorja...Drugače pa mal off-topic pa upam, da neboš začel pametovat,ker vsak otrok ve,da se noben nebo vozu z blokadam :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes me en s sportakom malo pred lenartom prijazno opozoril na radar malo nizje od crnega lesa..a si motosvetovec? pivo ti ne uide.. :OK: .)

Thnx..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je :grim .Sej sva se pozdravila ane? No na Posavcu (tam ko so ku***) sem pa kasiral kazen ker sem vozil 67km/h,omejitev je bla pa 50 :angry:

jap... na posavcu pa radarja sploh vidu nism, drgac bi opozoru :blush: , to se mi zadnje case dost velikrat dogaja, grem kr mim :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap... na posavcu pa radarja sploh vidu nism, drgac bi opozoru :blush: , to se mi zadnje case dost velikrat dogaja, grem kr mim :blink:

Ja sej jest budala sm jih že prejšn tedn vidu tam stat pa se nism spomnu kaj me lahko čaka.Jebiga,vsaka šola neki stane :) Naslednič k se srečava pa kr mau mahej pa če bo kdaj priložnost gremo lahko na kšn kofe .)

Btw. Sorry za off-topic :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ura štima...če je bila kombinacija SV+FJR+Z smo bili to mi.

V bistvu sem vidla samo brata od Dancija :D :D :devil:

..in nekje daaaaleč naprej rit od svja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej jest budala sm jih že prejšn tedn vidu tam stat pa se nism spomnu kaj me lahko čaka.Jebiga,vsaka šola neki stane :) Naslednič k se srečava pa kr mau mahej pa če bo kdaj priložnost gremo lahko na kšn kofe .)

Btw. Sorry za off-topic :blush:

Ok, sporoc k bos kej kle okol nash krajov hodu, pa magar me dej v msn, mojga mas v profilu...

Zej pa res dost offtopic :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons okol 10.20 po avtocesti Vodice - Lj ta nova aprilia crne barve :eek: :eek: :photo: :photo:

kdo od tu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!