Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Einherjar danes okoli 18.00 čez Škofljico proti Kočevju? En tak fighterski motor je biu :grim .

Popravljeno . Popravil Crownless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, sporoc k bos kej kle okol nash krajov hodu, pa magar me dej v msn, mojga mas v profilu...

Zej pa res dost offtopic :blush:

Okej,te bom dodal na MSN drug tedn ker ta tedn sm bolj mal gor .)

Seba danes sva se pa midva srečala pred Gorjami pod mostom ane :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva "našpičena"se danes okoli 19h nista dala motiti pred Pokljuko iz Blejske strani :OK:

Popravljeno . Popravil jakATV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crownless to je en k hot na vegovo,zadn letnik,drgač iz domžal,dons dva na yamahi xt125x rdeča kranjska reg. čez podpeč in proti notranjim goricam,kdo iz tle? LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crownless to je en k hot na vegovo,zadn letnik,drgač iz domžal,dons dva na yamahi xt125x rdeča kranjska reg. čez podpeč in proti notranjim goricam,kdo iz tle? LP

n p n bl nhč o t! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem vozil za nekim endurotom v Mozirju, ga dohitel čisto za rit, pol pa me je tak čudno pogledu v špegu pa zgasnu naprej :( :OK:

Drgač pa spet se kažem..

post-9211-1151004702_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm srećov med Bledm in Gorjam enga z 50ccm Rosi repliko. Mogoče ROKY?

100% jaz, ker sem bil cel dan v tistem koncu (no sej sm usak dan :huh: )...Kje točno sva se pa srečala? Je blo danes kr dost motoristov pa sm že mal pozabu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fičo - v sredo v Spodnjem Hotiču na belem konjiču

sam ne wem, če si me porajtal :eek: , k si jo tak pržgaw :whistle:

...a je blo kej wroče B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okol 12h mimo Mekatorka na kokrici....proti golniku. en z tzr50 pa nism vidu a je Rossi....

biu kdo od marsovcev ?

merkatorja*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100% jaz, ker sem bil cel dan v tistem koncu (no sej sm usak dan :huh: )...Kje točno sva se pa srečala? Je blo danes kr dost motoristov pa sm že mal pozabu :)

a mas ti ksno misko klele okol k si skoz v nasih krajih :grim :naughty: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pri Mercator centru na Titovi en gospod na starem kolibriju. Na levi strani belance je imel obešeno merkatorjevo vrečko v njej pa od oka 3 litre vina in liter pa pol slatine.

Kdo od tu mogoče?

:yes:

Samo, da v plastenki ni bila slatina ampak čisto navaden šnopc. Z Mimi (una k' tehta sadje. Ampak ne tista z bradavico nad desnim očesom. Una ta druga) sva zmenjena, da mi ga tedensko dobavlja.

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mas ti ksno misko klele okol k si skoz v nasih krajih :grim :naughty: :P

Prav imaš! Eno sem imel pa mej pustila <_< Zj mam pa spet novo ugledano v Gorjah :grim Pa sm vsak dan tm :D Drgač mam pa največ prjatlov (pa tud najbolših) iz Bleda pa Radolce tko, da smo skoz skup :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav imaš! Eno sem imel pa mej pustila <_< Zj mam pa spet novo ugledano v Gorjah :grim Pa sm vsak dan tm :D Drgač mam pa največ prjatlov (pa tud najbolših) iz Bleda pa Radolce tko, da smo skoz skup :)

sm jest to vedu k sm te vidu zadnc za enmu grmolm :devil: .. ok, dost offtopic :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kađiva, dons okol 7 zutri ( :o ) v Loki :hmm: Sam je bla nekam zgodna ura, da bi se ti že potikal po tistih krajih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kađiva, dons okol 7 zutri ( :o ) v Loki :hmm: Sam je bla nekam zgodna ura, da bi se ti že potikal po tistih krajih.

bil bil...sem mel kolokvij :grim :P

ma ja je blo res kr mal zgodej :lol1: :lol1: sploh nisem več navajen vstajat tok zgodej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm jest to vedu k sm te vidu zadnc za enmu grmolm :devil: .. ok, dost offtopic :D

Ah ne tisto ovink ni znesu pa sm pol motor pobirov :D Hec hec...Drugače pa nekdo danes z rdečo R1ko in oranžne kombinezon smer Bled (Radovljica) - Kranj...Mal od Posavca naprej sva se srečala,kdo od tu? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Drugače pa nekdo danes z rdečo R1ko in oranžne kombinezon smer Bled (Radovljica) - Kranj...Mal od Posavca naprej sva se srečala,kdo od tu? :hmm:

Če mislem pravega... ni "motosvetovec" :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!