Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

maus če me pa danes oz včeraj nisi vidu si pa res čorav

vidu vidu... še ornk mahu... sm mislu, da boš nazaj do Kolpe šla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus če me pa danes oz včeraj nisi vidu si pa res čorav

mausy te j vidu, tu pa skor ni za verjet, hehe :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidu vidu... še ornk mahu... sm mislu, da boš nazaj do Kolpe šla :P

sej bi pa se mi je mudilo na odojka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidu dons na Rakitni eno rumeno Cagivo Mito pa Yamaho..Kdo iz kle? :D

Risko and me. Aja, hud kombinezon maš pleya :OK:

Popravljeno . Popravil the stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa sem vidla v petek (23. 6.) enga z yamaho tzr50 rossi v portorožu pri tenis igriščih.

včeraj (v soboto) pa sem videla ene 6 motoristov, med njimi je bil eden z zeleno ninjo v kratkih hlačih in kratkih rokavih, ki so se peljali na relaciji košnica - liboje.

kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pleya kok pa ti kej letiš z rakitne dol? :P a un je biu s tabo,k je biu pred tabo? Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj videl na praznovanju radia 94 češnjevo rdečega kawa zzr250. (GO tablica in zamenjan ror :OK: )

Iz kle kdo :hmm: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pleya kok pa ti kej letiš z rakitne dol? :P a un je biu s tabo,k je biu pred tabo? Lp

Jah kaj pa vem,odvisn od ovinka :) Ja un je bil z mano ja :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okol 18ih rdeča VTR-a smo se skupaj po Tržaški vozil

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... bil včeraj na Bledu in srečal ogromno motoristov. Če je kdo od tukaj, jaz sem bil z rdečko R6-ko ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ktera kamikaza je včeri (v nedeljo) s SUZUKI GSX-R rumene barve prletu (prehitu) mim naju s punco na relaciji Šmarjeta - Mokronog. Sej ni panike,.. sam moja se je ustrašla, sm mislu, da jo bom z motorja zgubu.... kr dobr si ga "pulu" :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... bil včeraj na Bledu in srečal ogromno motoristov. Če je kdo od tukaj, jaz sem bil z rdečko R6-ko ;)

:grim jest ( rumena CBRa) pa kolega (modra R1) sva senčla motorja v Zaki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons zjutrj u lj. od celovske pa skor do tivolija edn z modro r1 pa devil ror. furou si pred mano jest sm pa zadi cepetou k si mi delou pot. ko si pokazou unim avtomobislistom naj se umaknejo, ko si su mimo, so se fino meni umikal.

hvala car si!! :>

aja...SG tablca, tistih cifer spodi pa nism vidu :P :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he, Suza sedmica: 97, 98 plavo bela. v soboto okrog sedmih- Lenart. Tip- kavbojke, MB tablica. Leeej, če si od tu. Ne se me bat če sem za tabo. Če ne grem naprej pomeni da se mam voljo tvoje gume držat AMPAK zaboga ne me gledat u špegle pa se skor u avto zabit zato.. :grrr

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med MB in Sl. Bitrico malo pred Klopcami, motoristka z črnimi lasmi na Suzi VStorm temno modre barve :hmm:

V Sl. Konjicah par na starejšem BMW LJ targa, sta me prehitela malo pred odcepom za Roglo, sem vama signaliziral, da se pred nami vozi Provida v modrem Ford Mondeo ST220, pa me nista videla :slap: Sem opazil, da se je za vama pognal, je bilo kaj :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes en s hmm kaj pa vem kerim motorjem.. :) Sva vozila od Vrhnike pa do Kačjih rid skupaj..Imel si registracijo xx -Soul, kdo iz MS?

lp

Popravljeno . Popravil Pleya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ktera kamikaza je včeri (v nedeljo) s SUZUKI GSX-R rumene barve prletu (prehitu) mim naju s punco na relaciji Šmarjeta - Mokronog. Sej ni panike,.. sam moja se je ustrašla, sm mislu, da jo bom z motorja zgubu.... kr dobr si ga "pulu" :grim

se te je saj mau bl prjela :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u nedeljo pri Razdrtem okoli poldne, mislm da cbr ne vem je šla prehitro mimo, prehitu kamjon,kombi od bo-frosta,mene in moja prjatla....čisti kamikaza :headbang: :worship: kdo od tukej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

primozh: včeraj (torek) malo od Uniona na Bledu si se ravno usedel na motor? :hmm:

s frendom sva šla mal Bohinke pogledat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!