Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Včeraj pri Širniku v Radljah skupaj menjavala gume (oba imela rdeči Hondi hornet 900)? Kdo od tu? :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj malo pred sedmo uro, me je na Dolskem prehitel nekdo na KLE-ju z wings-ovim izpuhom... Jaz sem bil isto s KLE-jem... Mogoče kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na ridah smo se ustavili z 2ma motoristoma (en je imel cbr1000rr en pa aprilio rsv mile) sva bila pa jaz z aprilio RS50 pa bratranec z cbr600rr moviestar, kdo od tu????

isto sva srečala v bližini rid 2 aprilie rs50, katera od tu?

lp

FlamE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na ridah smo se ustavili z 2ma motoristoma (en je imel cbr1000rr en pa aprilio rsv mile) sva bila pa jaz z aprilio RS50 pa bratranec z cbr600rr moviestar, kdo od tu????

lp

FlamE

moja malenkost :P

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa danes dopoldan pred lokalom inn (bliz compaca) črn Z750 z kranjsko registracijo. Dobro pobrane gume :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo... A sva se midva srecala vceraj (cetrtek) na kriziscu Slovenske in Tivolske (ti si sel proti Iliriji, jaz pa levo proti bezigradu?). Se mi je zdelo, da bi lahko bil ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo... A sva se midva srecala vceraj (cetrtek) na kriziscu Slovenske in Tivolske (ti si sel proti Iliriji, jaz pa levo proti bezigradu?). Se mi je zdelo, da bi lahko bil ti.

Jap, bo držalo. Je tudi meni kapnilo, a šele ko sva bila že oba v križišču. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj zvečer po streliški ktm endurec..jaz lih prišel izpod ledine, na modro-črni yamahci..pomahala v pozdrav :OK: , en čas sem vozo za tabo, pol si pa pred tuš-pumpo zavil levo..

kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

streljam na pamet... modro belo črn kombinezon (mislim da berik) :?

mislm da si zadel :OK: sam si me nascal :lol1: ,maš več jajc ku jest.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons aprilia mx125 v družbi italjet dragstrja,pa en zelen suprmoto 2T,predvidevam da predelana krosa, prot rakitnikkšn iz tle? LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Sorici pred eno gostilno srebrn Z750 z bug spojlerjem, šipco in plastiko ob hladilniku. Kdo od tu? Ura pa okol 14:30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons ob 16.20 čez Slovenj Gradec, srebrn SV1000, sto posto je bil Danči1973.

Lp, Bizi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!