Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes 10:15 v Medvodah. Mislim da fejzerci proti Ljubljani. Kdo od tukaj, da se jima zahvalim, ker me NISTA opozorila na radar na medvoškem klancu. Še dobr da sem počas vozu. NE dobita za pivo ampak 3 okol ušes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons ob 16.20 čez Slovenj Gradec, srebrn SV1000, sto posto je bil Danči1973.

Lp, Bizi

:yes: 100 posto... :yes:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons popodne, iz Kranja v Šk.Loko, v Sv.Duhu so kapsi ustavl enga motorista, sam nism vidu ker motor

Kdo od tle ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v Cerkljah ob Krki..... skupina motoristov KR reg. tablic. Lepo vas je bilo videt. Kdo od tu?Srečno. :OK:

Kasneje je pa eden z ninjo vsaj 150km/h čez naselje letu. :BUA: Sploh ga je škoda omenjat. :BUA: Le kdo bo pr takem kriv, ko se bo zalepu nekam :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pet komadov, ustavljenih med Golico in Eibiswaldom (policaj pisal listke) kdo ste bli? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da si zadel :OK: sam si me nascal :lol1: ,maš več jajc ku jest.... :whistle:

Nisem bila jaz, sem pa skoraj prepričana, da je bil kolega, ki ima to cestu skorajda v mezincu. Zatorej don't worry :D

Samo to, da se gresta dajat goričan pa tminc mi pove že zadosti o vožnji... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Hvaru v kampu Grebišče polno bikerjev s čoperji, vsi so imeli kranjsko registracijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne na Podvinu (malo pred Radovljico) nekdo s Tunotom 125 (mogoče tud 50 :? ) sva se srečala.Kdo od tu ? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nekdo na Yamahi TDM 900 okol 15.45 u Desklah čakala skupi na semaforju na zeleno.Pol ko sem pa na parkingu (nasprot Yamahine trgovine-AS)v Novi Gorici čaku se je pa ena črnolasa punca vozila z Suzi GSX z akrapovičem?

Kdo od vaju od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na zahodni obvoznici smer primorska novi BMW F800S!Vozil si se na odstavnem pasu,za tabo pa gasilci na intrevenciji!(prometna na Brdu)Si mi mal pot odpiral! .) :D Je kdo od tukaj?

Lp od Mareta B)

Popravljeno . Popravil MareCBR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav.

Danes mel bližnje srečanje z "varnostno" ograjo v malečniku (mb)(6-7 šivov v desni koleni + svinska bolečina).

Nalepše zahvale edinemu motoristu ki je peljal mimo, v prvem ovinku obrno in prišel na pomoč. Čeprav ni mel kaj pomagat mi je to dosti pomenlo. ostalim pa ki so se hladnokrvno peljali mimo (trikotnik---10m---jaz----10m----motor) pa qrc vas gleda brezsrčneži.

(predno kdo kaj reče. moja hitrost je bila nekje 50-60km/h, (krivec: mačka ki je skočila na cesto) )

Voznik zelene kawe pa če je slučajno gor naj javi, ma pir v dobrem.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist76,danes okoli 18/19 ure od Frama proti Mariboru?? Zakaj si pa tako bežal pred mano??

lp vuk

Ma saj ves kako je to, ko moras do v.d. tašče peljat hčero, pa še malo uživat v vožnji, sem se tako počasi peljal, celo spomnim se da te videl v ogledalu, pa čakal da boš šel mimo... ker saj veš kaj vozim... bom drugič malo pobremzal :) Lep pozdrav... gremo na pijačo drugič...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar v Trzinu na križišču stal za nekom, ki ima avtomobil Suzuki Vitara, vrhniški grb naregistrski, zadaj pa ponosno nalepljena nalepka od Motosveta.

Vem da je Suzuki iz tistih koncev, čist možno je, da ma tut avtomobil suzukija :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons okol 5 al pa pol 6 popodne na Laborah v Kranju lih pr petrolu ena deklina na pomoje d cbr 125 sam nism zih pa s sopotnico, a je mogoče kera od tle????sm se pelov nasprot pa tud pozdravla

ni :( !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tud pozdravla

ni :( !

ja.. motoristicna ni lahka :grrr , ce je bla repsolova honda je po vsej verjetnosti P_E_T_R_A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 motorista v Mozirju malo pred krožnem... sta stala ob cesti, nato sta me prehitela pri črpalki ko sem zavijal desno.. Kdo od tu? :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes zelo veliko motoristov na cesti.....vrhnika-logatec-planina-rakek-cerknica-rakitna-brezovica.....kdo od tukaj?

na rakitni pa zelena kawa z1000, modra r1-ka, črn ducati,.... tut kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeri v KRANJSKI GORI aprilia mile parkiran pred neko restavracijo....kdo od tuki??...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 motorista v Mozirju malo pred krožnem... sta stala ob cesti, nato sta me prehitela pri črpalki ko sem zavijal desno.. Kdo od tu? :OK:

LP

Hmm znalo bi bit da sem bil jaz. Z750 in honda CBR-F? Prava motorja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!