Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Včeraj dva komada črna Kawasaki ER6N eden z LJ, drugi z CE tablico najprej videna na Grossglocknerju okrog 14h in potem še enkrat v Železni Kapli na bencinski črpalki ob cca 20h

kdo od tulele :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj dva komada črna Kawasaki ER6N eden z LJ, drugi z CE tablico najprej videna na Grossglocknerju okrog 14h in potem še enkrat v Železni Kapli na bencinski črpalki ob cca 20h

kdo od tulele :hmm:

Na GG so bli takrat 3je ERi... v Železni kapli pa dva ja :) ...tam sva po kakih dobrih 400 prevoženih km počivala jaz in kolega.

Sva vaju videla, ko sta se peljala mimo.. je še reku kolega lej 2 Celjana sta sla mimo :)

post-8826-1153141223_thumb.jpg

post-8826-1153141246_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Dante
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred ene 45min črn Kawasaki na Celovški zaviju levo na Šržan, GrČaR vrjetno si bil ti ne ? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred ene 45min črn Kawasaki na Celovški zaviju levo na Šržan, GrČaR vrjetno si bil ti ne ? ;)

Ne to pa nism biu jst, ker se dons nism nč vozu. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus v soboto okrog 17h mal pred kranjem,me zihr ne bi vidu če ne bi mahala k utrgana :grim

Vidu sm te... čeprau me je tok zob bolu in sm biu zabuhu, da mi je bla čelada premajhna, sem te opazil in mahal s vsemi štirimi, peti je biu pa ob stegnu prvezan.

:winkiss:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons tm nek okol žalca al tuhinjske doline,ne spomnm se točn,en starejši bmw z nalepko bwm spredej.nekam znano al se mi sam zdi? :hmm: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm znalo bi bit da sem bil jaz. Z750 in honda CBR-F? Prava motorja?

Ja, mislim da je en bil bel(pazi, mislim, tist dan sem jih preveč srečal). Prehitel m vaju z skuterjem, pol takoj za mano pa sta speljala, pol sm šol še kr 80 čez krožnega, pri pumpi pa ustavil, tm sta me pa prehitela..

Popravljeno . Popravil Nejko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, mislim da je en bil bel(pazi, mislim, tist dan sem jih preveč srečal). Prehitel m vaju z skuterjem, pol takoj za mano pa sta speljala, pol sm šol še kr 80 čez krožnega, pri pumpi pa ustavil, tm sta me pa prehitela..

Hmm bel ni noben, sva pa se ustavila pred rondojem da nekaj dorečeva. Tko da možno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes malo pred 13.00 na podmeji nekdo na rdečem bmw f650gs, ki mi je prijazno pomahal ko sem se hladil v senci.

Kdo od tu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob 19.15 sva skupaj stala na križišču na Dečkovi cesti v Celju pri OMV-ju. Imaš mislim da Yamaho XJR na kovčku pa nalepko motosvet. Jaz sem bil z R1, oba sva imela sopotnici in prijazno si odzdravil, ko je sem speljal na zeleni. Kdo si? :D

P.S.: Hud moped

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okoli 20 ure Dašenka v grupi motoristov blizu križišča za Sladki Vrh/Lenart/Trate?? Šibali ste proti Lenartu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob 19.15 sva skupaj stala na križišču na Dečkovi cesti v Celju pri OMV-ju. Imaš mislim da Yamaho XJR na kovčku pa nalepko motosvet. Jaz sem bil z R1, oba sva imela sopotnici in prijazno si odzdravil, ko je sem speljal na zeleni. Kdo si? :D

P.S.: Hud moped

to sem pa jest.....tista zadaj. :blush: voznik pa motosvet samo bere ni logiran na motosvet :)

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na ridah je peljal en zzr 250 proti planini.Videti je bil kot starejši možakar...hvala

za opozarjanje na policijo

(mojamladapametprepoznodojelazakajgre)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vuk, letnik 1976,

nekje v Sloveniji?

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He,he...sem ti moral potrobit :D

..in celo pomahal bi nazaj, pa je bila levica zaposlena s kuplungo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okoli 20 ure Dašenka v grupi motoristov blizu križišča za Sladki Vrh/Lenart/Trate?? Šibali ste proti Lenartu.

Aha :yea1: :yea1: ..... a ti si tud bil z motorjem?

Lp D

Popravljeno . Popravil dašenka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons od bavarca do aškrčeve mensezdi da črna suza s tanovim akrapotom,okol 10ih kkšn iz tle? LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!