Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Včeraj na obrobju Ljubljane: en krasen moped in na njem še lepši mladenič. Topel vetrc mu je mršil temne lase, bela majčka se je napenjala čez lepo definirano muskulaturo, že na prvi pogled dragi sončni špegli, million dollar smile...

Tom, če bereš motomars, javi se kaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pozno popoldan Irencko letela proti domu iz Logatca ali se motim.

Maus priletel k kladu iz Lj. proti Brezovici. Prav tako včeraj zvečer. Si ali nisi, to je zdaj vprašanje???????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons en srebrn Bandit pr Spodnih Gorjah v smeri proti Jesenicam...ura ene 14:40....Tanjuška? :hmm:

Pa mogoče še Roky 10 minut kasneje.....pr Ostrcu je bla una yamahca parkirana :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okrog 9:30 zjutraj 4je motoristi med železniki in zalim logom spraševali, če je popolna zapora čez tolmin :) kdo od kle, aja za motorje pa ne vem točno keri so bli, ker sem ga še rahlo imel :D (odpravljal sem se domov iz piknika) bil je en BMW pa še en zlo podobn motor pol pa še en maxi skuter pa ena endurca ..... pa una na endurci (na zadnjem sedežu) je prov mahala ;)

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pozno popoldan Irencko letela proti domu iz Logatca ali se motim.

Res je, bla sm na ridah pol sm šla pa še tankat u logatec :OK: in pol do kolega in domu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus priletel k kladu iz Lj. proti Brezovici. Prav tako včeraj zvečer. Si ali nisi, to je zdaj vprašanje???????

Maus letu ne :kva2: :kva2: :kva2: to nism biu js... če bi biu js bi me zihr vidu k tok počas pelem :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

p.s.

hvala za čestitko :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred starim sparom v Velenju parkiranih par motorjev, kdo od tukej? :)

Hm tam težko najdeš kakšnega resnega motorista :D

Drugič poglej okoli Skalce pa bom morebiti tam.

Danes okoli 19:30 bil kdo od motosvetovcv na avtocesti par km pred domžalami pod nadvozom?

Če ste bli, moje sožalje, takega naliva še v življenju nisem videl. :cry:

(jaznasrečovavtupress)

Pa še okoli 16 na cesti Zavodnje - Črna, kr registrska, wintex rdeče črn kombinezon: sori ker sem si na trenutke čisto za rore zalimal :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes naju je s kolegom (duke II in dominator) pralo kot 100 hudičev, okoli 16.30 ure na poti po stari cesti iz Cerknice ... Rakek ... Logatec ... Vrhnika, še sreča, da sma imela dežne poleg ... ob cesti je vedrilo kar nekaj motoristov, nekaj časa pa sma se peljala tudi v skupini hmm 3 celjanov s kawama in CBF ...

Je še koga danes opralo :slap: ali pa smo se celo kje srečali :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm tam težko najdeš kakšnega resnega motorista :D

Drugič poglej okoli Skalce pa bom morebiti tam.

Danes okoli 19:30 bil kdo od motosvetovcv na avtocesti par km pred domžalami pod nadvozom?

Če ste bli, moje sožalje, takega naliva še v življenju nisem videl. :cry:

(jaznasrečovavtupress)

Pa še okoli 16 na cesti Zavodnje - Črna, kr registrska, wintex rdeče črn kombinezon: sori ker sem si na trenutke čisto za rore zalimal :blush:

Bli so sami močnejši, ena je bla r6, ostalih pa nisem niti posebno gledal :huh: , blo pa je krneki čoperjev :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep nova generacija velenjskih "frajerjev",5 let nazaj so si privoščili vsi bmw-je, 2 leti nazaj so vsi kupovali pit bule, letos pa so v modi r6-ke :lol1: . V glavnem če iščeš motoriste jih ne iskat tam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer (okoli 21,00) je bil na Lomu (bencinska črpalka na avtocesti) dokaj dobro obiskan moto zbor :D . Razlog za prav prijetno druženje je bila nevihta :BUA: , ki je trajala kar nekaj časa. Ne vem, ali je bil tam tudi kdo, ki je član MS, vendar upam, a ste vsi srečno prispeli domov (nekateri ste imeli za naredit še kar nekaj km).

LP - M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons en srebrn Bandit pr Spodnih Gorjah v smeri proti Jesenicam...ura ene 14:40....Tanjuška? :hmm:

Pa mogoče še Roky 10 minut kasneje.....pr Ostrcu je bla una yamahca parkirana :)

Hehehe ja sigurno jaz,ker sem bil 4 dni pri njemu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer (okoli 21,00) je bil na Lomu (bencinska črpalka na avtocesti) dokaj dobro obiskan moto zbor :D . Razlog za prav prijetno druženje je bila nevihta :BUA:

LP - M.

Ooo, teh "moto zborov" je bilo pa v tistem koncu včeraj kar nekaj!!! Še sam sem na enem gužvo delal. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons en srebrn Bandit pr Spodnih Gorjah v smeri proti Jesenicam...ura ene 14:40....Tanjuška? :hmm:

Pa mogoče še Roky 10 minut kasneje.....pr Ostrcu je bla una yamahca parkirana :)

jap, iz vode direkt na motor pa na šiht :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer (okoli 21,00) je bil na Lomu (bencinska črpalka na avtocesti) dokaj dobro obiskan moto zbor :D . ....

Čista mokra resnica. Mi2 (Fazer in ER 6n) sva tam vedrila v suhem do 21.30 :slap: , ko pa je začelo padati, sva se odkotalila proti Ljubljani. Pri izvozu za Unec je kar konkretno ulivalo :BUA: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GorazdH na ridah ob 18.40 :yes:

Rdeč, bmw 1150, SG registracija, v Planini ob 18.42 :hmm:

ga ne moreš falit z tistim orandžnim kombinezonom....... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na ridah, na sivi CBRki si se vozu gor pa dol...če si slučajno s tle...

Dej malo bolj pazi. Sej si car in znaš peljat, samo prosim drugič me ni treba prehitet sredi ovinka ob ograji tako, da moram jaz bremzat in rinit s ceste, da odpelješ mimo.

Kaj pa če pride nasproti avto al pa te malenkost odnese ? Bi pobral še mene zraven...

Cesta ni dirkališče in tudi ob vsaki priliki se ni treba pokazat...

Hvala za razumevanje. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!