Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

mogoče mi2 ;)

si se mi zdel znan...pa nisem vedela a si al nisi :blush: .)

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes med reko in stopnikom črn z750 prehiteval avto pa skor mene zravn odnesu :D ...pa še v bači pri modreju trije motoristi, zadnji je bil BMW K 1200R če se ne motim...kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 15.00 mimo Fontane v Mariboru sivi BMW potovalni, kdo od tukaj? :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj v poljčanah 2 rumena motorja...mislim da eno R6 drug pa GSX...kdo od tu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je mogoče kdo od Motosvetovcev danes okol 0.30 peljal čez Naklo v smeri Kranj - Bled,ker sem nekoga srečov ravno nakoncu Naklega po hribu navzdol pa sva si poblendala motorja pa v temi nism vidu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: Danes ob 16.oo parkiral svojo varaderko na Tromostovju zraven KLE-ja z motosvet nalepko,je lastnik kdo od vas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prbližno 10 do 7ih....na Celovški....rumen motor(weč nwm o motorju;je šou prehitro mim)...rumen kombinezon...mislm da tut rumena čelada.....(mal je blo tut črne umes)......Polpetek oz.Brdaus :hmm: :hmm: :hmm:

al pa kdo drug?? :hmm: :hmm:

lp mina :trance_33_sleep:

sam uprašam::trance_33_sleep::trance_33_sleep:

Popravljeno . Popravil mina_15
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prbližno 10 do 7ih....na Celovški....rumen motor(weč nwm o motorju;je šou prehitro mim)...rumen kombinezon...mislm da tut rumena čelada.....(mal je blo tut črne umes)......Polpetek oz.Brdaus :hmm: :hmm: :hmm:

al pa kdo drug?? :hmm: :hmm:

lp mina :trance_33_sleep:

sam uprašam::trance_33_sleep::trance_33_sleep:

:grrr Jest sigurn ne

Je pa bil kolega z Mavčič... rumena 954, First rumen kombo... skor jest :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr Jest sigurn ne

Je pa bil kolega z Mavčič... rumena 954, First rumen kombo... skor jest :lol1:

čist možno....ampak najprej sm se nate spomnla,k sm widla od daleč wse rumeno... :grim

lp mina

Popravljeno . Popravil mina_15
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marja, vceraj z zeno (in motorjem) okoli 19:30 iz primorske smeri zavijal proti Dobrovi pri paviljonu... Sej bi se drl za tabo, pa ziher ne bi slisal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včer od Pule pa do Lupoglava dva motorista s KK registracijo eden na Freewind suzukiju 650 eden pa na BMWju??? kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marja, vceraj z zeno (in motorjem) okoli 19:30 iz primorske smeri zavijal proti Dobrovi pri paviljonu... Sej bi se drl za tabo, pa ziher ne bi slisal...

Nisem zavijal, čeprav sem bil na pasu za zavijanje. Sem kar naravnost potegnu :D

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns ob kšne 19h v Ljubljani pred cityparkom en gixxer 600 z leovince izpuhom. Naj uganem kdo je bil ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes malo naprej od Črnuč v smeri proti Litiji nekdo z rdečim Mitotom (KP registracija) in srebrno čelado,sigurno kdo od tu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem zavijal, čeprav sem bil na pasu za zavijanje. Sem kar naravnost potegnu :D

Tega pa nisem videl - najbrz sem ravno v kozarec pogledal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes malo naprej od Črnuč v smeri proti Litiji nekdo z rdečim Mitotom (KP registracija) in srebrno čelado,sigurno kdo od tu? :)

Tega pa jst velikokrat vidim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns ob kšne 19h v Ljubljani pred cityparkom en gixxer 600 z leovince izpuhom. Naj uganem kdo je bil ?

A jebote, zakaj se nisi ustavil pa pokramljal 2 besedi? Itak sm bejbo čaku, tko da nism mel kej delat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okrog 5 ure na kozini ena cagiva mito pa ena aprilia 125(predvidevam) neke drugačne barve zelena in nevemakšna še, kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans iz smeri Celje, v Šentvidu en na čoparju,me opozoril na radar,...kdo od tle?

Drugac pa hvala,...bi kr fajn placal ce bi me dobli,ker je glih fajn plac za prehitevat bil spredaj pa en "jajcko" v mbwji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes kaj pa jest wem kdaj....okol pol 6ih do 6ih....proti Škofji loki...ene 20 motoristow...najprej nekaj čoparjew....pol pa še športni....mogoče kdo od tuki??? :hmm: :hmm: :hmm:

lp mina :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes kaj pa jest wem kdaj....okol pol 6ih do 6ih....proti Škofji loki...ene 20 motoristow...najprej nekaj čoparjew....pol pa še športni....mogoče kdo od tuki??? :hmm: :hmm: :hmm:

lp mina :D

Priznam, nisem bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes kaj pa jest wem kdaj....okol pol 6ih do 6ih....proti Škofji loki...ene 20 motoristow...najprej nekaj čoparjew....pol pa še športni....mogoče kdo od tuki??? :hmm: :hmm: :hmm:

lp mina :D

to so bli pa verjetno MK Vaški boysi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!