Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

danes okrog 5 ure na kozini ena cagiva mito pa ena aprilia 125(predvidevam) neke drugačne barve zelena in nevemakšna še, kdo od tukaj?

tudi jaz sem ta dva vidla :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj okrog osmih,pol osmih zvečer na parkirišču pred avtotehno vis( tam k so delavnice varne vožnje)

en fazer 6 z dvema potnikoma, k sta prišla mal potrenirat :OK:

Kdo od tukaj :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so bli pa verjetno MK Vaški boysi .)

Res smo bili Vaški Boysi. Šli smo prižgat sveče Bojanu Lipovšku, ki se je pred enim leotom smrtno ponesrečil v okolici Škofje Loke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 13.40 na koncu Domžal (pred Jaršam) nekdo z zeleno Ninjo samo nism vidu a je bla 6 a 10.Sva se pozdravila,kdo od tu ? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo popoldne, po Šk.Loki kawasaki ZX 9R, modre barve, pa še z dvema, en z z750-sive barve pa honda 600rr..kdo od tuki? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okol 3h popoldne mimo bolnice v NM, rdeča honda zoomer pa črna jet čelada....Brumer :?

Si me prepoznal -službeno šel v TPV,če bi se vozil po 18.oo bi me srečal z BMW-jem. :OK:

Ps. drugič me ustav gremo na pijačo -na moje stroške. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons okol 16h rdeč mito in še en čoper, sta skupi vozila, pred Postojno..kdo od kle?

sm jih tut jst vidu okol 12.30 na kozini.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm jih tut jst vidu okol 12.30 na kozini.....

jao tista 2 ste usi vidli , mene na vari pa ni noben :huh: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v SLO Bistrici ob cca. 11.45 za mizo v Dolce Vita. Pil si pir, jaz pa tudi. Pervy, si bil to ti? :hmm: :D :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo popoldne, po Šk.Loki kawasaki ZX 9R, modre barve, pa še z dvema, en z z750-sive barve pa honda 600rr..kdo od tuki? :hmm:

Danes sem jih približno 15.30 videl na Rašici.

Je vsaj eden od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona, pa kaj je z nekaterimi motoristi?? A puščajo pamet doma na nočni omarci?

Takoj iz Kozine ven proti Divači. En debel cruiser prehiteval v popolnoma nepregleden ovinek, jaz pa pripeljal nasproti. Še dobro, da sem vozil bližje robu ceste in nama je nekako zneslo...

Malce več kot pol ure za tem pa se je tik pred Postojno en možakar (zopet seveda z motorjem) odločil, da bo prehiteval kolono ravno v trenutku, ko sem (spet) nasproti peljal jaz. Malo je trznil, ko pa je videl, da je "le" motor je nonšalantno nadaljeval prehitevanje. Itak... saj je prostor za dva vitka, a ne? Pa še pozdravit je imel čas :lol1: ...

DO I LOOK LIKE FUCKIN' GHOST???

V glavnem, če se voznika slučajno nahajata na Motosvetu... FUCK YOU. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes od ene 2h pa do ene 3h (sm opazowala mal).....čez Gorenjo vas........kdo od tuki?? :hmm: ..........ko bi biu wsaj kdo :doze: ....mimo pa se jih je peljal welik...tko da.........weč kot was je blo....bolš je..........

lp mina :krneki:

Popravljeno . Popravil mina_15
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Unikat in Brihta videna mimo Mercatorja na Podpeči :)

V smeri Ljubljana ali proti Rakitni? Če je bilo proti Rakitni, je za mano vozil Andro90. Drugače pa fajn da smo se srečali motosvetovci. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 18.15 sem v Planini srečal nekoga z rdečo MV Agusto F4, je to kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!