Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes okoli 17.ure.

Na poti iz CE v MB me je nekje blizu Vojnika dohitela rdeča CBR-ka. Nekaj časa sem še sledil, nato pa je hitro odbrzela čez ovinke :)

Kakšen motosvetovec mogoče? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kađiva danes ob 21h na Zlatem Polju v smeri proti Naklem :hmm:

nope :grrr ,...sem bil pa v avtu ta čas na poti iz Grobnika :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Unikat in Brihta videna mimo Mercatorja na Podpeči :)

Mislim, da sem vse tri srečal, glih tam nekje na Podpeči. Srečal pa sm tud enga z750, pa BMW-ja pa mitota z dvema gor (glih na Rakitni), cbr-o, več se pa ne spomnim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus, si bil ti danes na Jezerskem? Je bil en ravno tak kot ti... ;)

:grrr ... ne morm verjet da je še kdo tok lep k js :lol1: :lol1: :lol1:

Včeraj sem šel popoldne samo do Vrhnike na kufe in nazaj...

jutr bi se pa nekam zapelu... pa še nimam ideje... si za kufe <_<

maus

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem šel popoldne samo do Vrhnike na kufe in nazaj...

jutr bi se pa nekam zapelu... pa še nimam ideje... si za kufe <_<

maus

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GhostRR, a si bil danes v Bohinju?

Najbrz sva se srecala

Jep, najbrž res... kje pa? Tam pri kafičih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes cca 13.00 v Velenju sta vedrila na lokalni avtobusni dva cestaka en z LJ in en z KR če sem prav vidu. Kdo domač ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Unikat in Brihta videna mimo Mercatorja na Podpeči :)

A uno z bemlfelnom je bil unikat :?

Kulsko se vozi ta bemfel :OK:

Sem še bolj zagret za endure :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudiča,a se kaj pokliče v bazo! B) Kdaj se boš navadu poklicat,mulc hudičev! :devil: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče kdo od tukaj???

:P

:grim

Aja... dons točno ob 15:00 voznik/voznica z rdečo CBR 600 RR zavijala na Metelkovo ulico mimo bolnice... kdo/kera od tukaj

(aja, KP na registracijski .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes cca 13.00 v Velenju sta vedrila na lokalni avtobusni dva cestaka en z LJ in en z KR če sem prav vidu. Kdo domač ??

Pol sem te sfalil za malo :yes: sem šel na Gorico in sem ju jaz tudi videl :OK: mislim, da sta bila dva Dučeta in sta se dlih oblačla v dežjake. :yea1: Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr bi se pa nekam zapelu... pa še nimam ideje... si za kufe

Na žalost videl prepozno, ampak danes nisem imel namena iti na motor, še posebej zaradi mokrih cest... ;)

Sem pa za jutri... sredo...četrtek...petek... kadarkoli... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes malo pred 19h modra Fazerca mimo Radovljice,pri pumpi s sopotnico..Smo se pozdravili pa še nekak na hitr sem na policaje opozoru.Kdo od tukej ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons ena skupina motoristou,videna na avtocest od palmanove :? ,prot sloveniji,tazadn je biu kawl z750 črn KP reg. dva gor,kkšni iz tle? LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 18h v smeri proti Litiji nekdo s rdečo CBR600/1000 in sopotnico,me je prehitel,kdo od tukaj? Videl še veliko drugih motoristov,je kdo videl mene? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 13.30 na Vrhniškem klancu pri izvozu za zaplano, so šli trije cestaki en za drugim po kolenu, je to kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 17,45 v križišču na Kamniški obvoznici mislim da Suzuki SV 650 al kera jajca že...........modre barve :hmm:

STAL PRI ZELENI LUČI :devil: ne levi strani voznega pasu :eek: vklopljen žmigavec za zavijanje v desno proti Domžalam :devil: tja si tudi potem speljal ko sem te na vso srečo obvozil skrajno levo že na drugem smernem vozišču :SS

jeb**** vso familijo :BUA: mi je kar mal žal da te nisem prbil od odzadaj budala zmešana :angry: ne bod pozer pa šminkiraj pred kafiči ne pa sredi križišč :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil Avtokad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 17,45 v križišču na Kamniški obvoznici mislim da Suzuki SV 650 al kera jajca že...........modre barve :hmm:

STAL PRI ZELENI LUČI :devil: ne levi strani voznega pasu :eek: vklopljen žmigavec za zavijanje v desno proti Domžalam :devil: tja si tudi potem speljal ko sem te na vso srečo obvozil skrajno levo že na drugem smernem vozišču :SS

jeb**** vso familijo :BUA: mi je kar mal žal da te nisem prbil od odzadaj budala zmešana :angry: ne bod pozer pa šminkiraj pred kafiči ne pa sredi križišč :SS :SS :SS

Drugič pa prilagodi hitrost razmeram na cestišču. Ne pozabi upoštevati tudi zamišljenih možicov na semaforjih.

LP

Sicer pa srečal kup folka med lj-kamnik-vransko-titovo velenje-kamnik-lj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!