Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Drugič pa prilagodi hitrost razmeram na cestišču. Ne pozabi upoštevati tudi zamišljenih možicov na semaforjih.

LP

Sicer pa srečal kup folka med lj-kamnik-vransko-titovo velenje-kamnik-lj

mislim če se ti upali zelena ene 100 metrov pred križiščem in je hitrost tam okoli 40/h se mi zdi da sem peljal normalno( z avtom)

je pa res da svašta p***a rodi in se spravi vozit motorje ter avte :grim

enako se mi je zgodilo nazaj grede v Vodicah :

blontna kura zabremza na polno v zeleni luči :slap: :slap: :slap:

pi*da ko boš prbil od zadaj boš pa 100% kriv :o

da me nekdo takole zajebe''' PA DA PRBIJEM pa naj se poizkuša pizdit :nono: na licu mesta ga razmesarim :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali si bil ti eden izmed - od oka - 200 motoristov ki sem jih danes videl? :krneki:

Mislim da ne, ker sem bil na drugmu koncu Slovenije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okoli 14. ure v mestu Korčula CBRka in en Suzuki ne vem ker model (mogoče SV 650) GO-riške registracije. model suzukija mi ni padel tako v spomin, ker je zadaj nekaj bingljalo... :eek:

... ali si bil ti s Suzukijem, in si pozabil ključe v kufru? :o :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons ena srebrna CBR-ka z avspuhom pod zadkom (lonec s 2 luknjama) okol 11:30 se furu mimo Viatorja - tehnični pregledi, jst sm pa čakov na križišču, da je bla cesta prazna. Kdo od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fičo :eek: včeraj v spremstvu še ene Africe Twin & sopotnic na zadnjih sedežih pri HE Fala :grim

Drugače pa nenavadno dosti poznanih pred Arturjem nasproti Štuka :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo kdo kdo? :eek: :D

Neki raketaši za okroglo mizo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nekateri vidte motor, pol greste pa hitr domov, pa na MS napisat " ali kdo od tukaj". Ustavite ga raje na cesti, pa vprašte: Kdo pa si ti? Če bi sam mimo moje bajte gledu kolk se jih pele, bi MS zabil z vprašanji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki raketaši za okroglo mizo :grim

Vitezi okrogle mize .)

Stem da je pirrulz htel bit kralj Artur, pa mu nismo pustli... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ktero princeso ste varovali? :kva2:

Baje je bila neka skrivnostna dama, ki sliši na ime Nives :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldan v naselju Radizel sem srečal enega velikega motorista na velikem motorju. Takoj za njim pa eno majhno motoristko na prevelikem motorju. Ostale "rakete", ki so vozile pred njima nisem prepoznal. ( Prepoznani: Lobo, Alka, Pirrulz)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldan v naselju Radizel sem srečal enega velikega motorista na velikem motorju. Takoj za njim pa eno majhno motoristko na prevelikem motorju. Ostale "rakete", ki so vozile pred njima nisem prepoznal. ( Prepoznani: Lobo, Alka, Pirrulz)

Tudi jaz sem bil zraven (bližina Lobota). Ampak "rakete", no ja, no ja... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okoli 4-5 ure popoldan sem srečal na gozdni cesti ob celovški-prušnikova (mislim da se tisti gozd imenuje Trata) dva dirkača prvi z krosko in drugi z ATV jem, ki sta ga kr na moč gonila navkreber po "bobstezasti" gozdni cesti. A je bil kdo od tle? BTW ko sem slišal grmenje motorjev, ki se je bližalo, je kolega rekel kaj pa je to bučanje? Jaz pa se zaderem beži s poti to je kroska!!! :eek: :eek: Zadnji čas sva splezala po strmi meji in se držala za tanke veje, v istem trenutku pa pršpona izza ovinka tip s krosko, za njim pa še z ATV jem. :eek: :eek: Ni kej, zanimiva izkušnja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons ena srebrna CBR-ka z avspuhom pod zadkom (lonec s 2 luknjama) okol 11:30 se furu mimo Viatorja - tehnični pregledi, jst sm pa čakov na križišču, da je bla cesta prazna. Kdo od tle?

moja malenkost :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem bil zraven (bližina Lobota). Ampak "rakete", no ja, no ja... :blush:

T- boy to se samo tako reče, pa še pod narekovaji so bile. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

T- boy to se samo tako reče, pa še pod narekovaji so bile. .)

JA! Jaz sem, kot ponavadi, vozil po omejitvah. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom se več vozla, ker mate pol pa prav čudne prispodobe!!! :kva2:

Ti se kar vozi, saj kot sem videl in prebral, si bila med samimi vitezi.

Najprej pozdravil, nato nekatere prepoznal, mahal za vami, zaustavil, vi pa nič. :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na križišču pri paviljonu cbr movistar, gor pa človek ve belem kombinezonu. Najbrž Pleya aka Original-One?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!