Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

danes malo pred deseto uro v našem selu, pri trgovini, parkiranih vsaj 10 potovalnih bmw-jev in med njimi ena rdeče-bela tundercatka....kdo od tule :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj (19.08.) izven naselja Radlje ob Dravi videl za koruzo ob cesti 30-40 parkiranih motorjev. Bili so različnih barv. Posebej sem si zapomnil tipa, ki sem ga tudi fotografiral. Kdo od tukaj?[attachmentid=78874]

post-849-1156082376_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž sem bil jst, sem se vraču iz Kranja..Ti z avtom?

ja z avto-šolo :wacko: ...pr tako počasni vožnji mam čas za opazovanje okolice :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dones okol 19ih na awtocesti pri Postojni cagiva mito belo-rdeče barwe ,kranjske registracije, črnna čelada,pa na motorju motoswet nalepka :OK: ......najbrž kdo od tuki??? :hmm:

lp mina :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes Yamaha TDM 900 črne barve, LJ registracija, na trajektu v Črni Gori... pri Herceg-Novem oz Zeleniki, starejši motorist in sopotnica, mogoče kdo od tu? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 20:35 med Šembijami in Ilirsko bistrico en suzuki gsx-r 600. Mogoče Stric Burek. :winkiss:

Je bil Burek ja, se je vraču iz Planine :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dones okol 19ih na awtocesti pri Postojni cagiva mito belo-rdeče barwe ,kranjske registracije, črnna čelada,pa na motorju motoswet nalepka :OK: ......najbrž kdo od tuki??? :hmm:

lp mina :D

jest direkt iz morja :>

ti si bla pa v avtu?

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj (19.08.) izven naselja Radlje ob Dravi videl za koruzo ob cesti 30-40 parkiranih motorjev. Bili so različnih barv. Posebej sem si zapomnil tipa, ki sem ga tudi fotografiral. Kdo od tukaj?[attachmentid=78874]

:grim

Pa ne jst :grrr

P.S. Fifty slikice kr pridno popaj v Štamperl sekcijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest direkt iz morja :>

ti si bla pa v avtu?

:grim :grim ...oz w kombiju sm bla.....ja ja ti si biu ..se spomnem kombinezona in čelade....sm šla pogledat w profil.... :D .............si ga kr dobr tišu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekdo se dons popoudne okol 17h gonu po bodoči avtocesti med Podutikom in Pržanom. A si biu ti? :D

če misliš grmenje, sem bil to jaz z Triumph Rocket III.

I just couldn't resist. ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: V PIRANU v Tomšičevi že nekaj časa občasno motosvetovc s kavasakijem straši.Kdo od tu ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u petk..18ga? kađiva na pocivaliscu...mah sj ves kje :>

sori nism se mogu ustavt, sm prepozn dojeu hehe:>

ma ja sem čakal kolega k je prometno doma pozabu, k smo šli na Grobnik :)

sj jz pa tud nisem bil ziher a si ti al je Denji bil hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja bivša ZR-ka je očitno za novega lastnika dobila RTV žabo, ki se vozi po mestu brez čelade. Da se vidi bebota na njej. Pa še Maksijevo nalepko sem pozabil odstraniti. :slap: Kdor ga vidi, naj jo odtrga, je ni vreden. Kdo sploh si ti?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: V PIRANU v Tomšičevi že nekaj časa občasno motosvetovc s kavasakijem straši.Kdo od tu ???

s katerim kavanjapijem pa ?

če je moped hudo sexy in še chrn po vrhu, potem vem komu pripada :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nekateri vidte motor, pol greste pa hitr domov, pa na MS napisat " ali kdo od tukaj". Ustavite ga raje na cesti, pa vprašte: Kdo pa si ti? Če bi sam mimo moje bajte gledu kolk se jih pele, bi MS zabil z vprašanji.

Podpišem tvojo izjavo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja sem čakal kolega k je prometno doma pozabu, k smo šli na Grobnik :)

En cagiva slon viden pri Knežaku v petek zvečer... ali si bil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minut nazaj nekdo s 600ss motorjom gonu po cesti od Pržana proti Dolnicam, za njim pa policaj z avtom in pržganimi modrimi lučmi, pa furala krepko čez omejitve. Kdo od tle? :D :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!