Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

A nekateri vidte motor, pol greste pa hitr domov, pa na MS napisat " ali kdo od tukaj". Ustavite ga raje na cesti, pa vprašte: Kdo pa si ti? Če bi sam mimo moje bajte gledu kolk se jih pele, bi MS zabil z vprašanji.

Avro, dušebrižnik, vsakemu svoje! Tudi ta kotiček ima svoj namen. In ta celo zgodovino. O resnosti in smotrnosti pa se lahko pogovarjamo tudi če zajamemo cel MS, ne samo to temo.

Sicer pa, a si bil ti? A kje?, no, ravno tam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avro, dušebrižnik, vsakemu svoje! Tudi ta kotiček ima svoj namen. In ta celo zgodovino. O resnosti in smotrnosti pa se lahko pogovarjamo tudi če zajamemo cel MS, ne samo to temo.

Sicer pa, a si bil ti? A kje?, no, ravno tam...

Bil sem bil.. a si me vidu.... Kje že?? Sicer pa, mene so videval že v krajih, ki tud prbližno nisem bil tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okol 14h v Radovljici pod podvozom črn Z750..Mogoče vuk76?

Nope,ziher ne...dopust je na žalost konec,takrat sem bil še v službi.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem bil.. a si me vidu.... Kje že?? Sicer pa, mene so videval že v krajih, ki tud prbližno nisem bil tam.

Po mojem si razdvojena osebnost, pa ena polovica ne ve, kje ga druga biksa! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minut nazaj nekdo s 600ss motorjom gonu po cesti od Pržana proti Dolnicam, za njim pa policaj z avtom in pržganimi modrimi lučmi, pa furala krepko čez omejitve. Kdo od tle? :D :ninja:

Pa tipson brez čelade? Če ja sem ga tudi jest vidu sem bil z bizixxx-jem na kavi pa se je pred kegljiščem gor pa dol vozu pa wheelije izvaju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tipson brez čelade? Če ja sem ga tudi jest vidu sem bil z bizixxx-jem na kavi pa se je pred kegljiščem gor pa dol vozu pa wheelije izvaju...

ja, to je biu ta tip :D Sm šou lih s psom na sprehod, pa slišm en motor, k na polno leti po cest, uzad pa policaj z pržganimi lučmi :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s katerim kavanjapijem pa ?

če je moped hudo sexy in še chrn po vrhu, potem vem komu pripada :grim

:nono: NJET TA NI ČRN.Ima pa nalepko na sprednji šipi motosveta(ta vikend bila še dva ornk madjaroša poleg).Hja se bo že javil.

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... mal pozno

U nedelo zjutrej, TREBNJE-MIRNA celka 6motoristov, 2enaka, in 1 črna tanova r6, s KP registracijo, kdo tle, namreč par bi vam jih rad povedal, enim dobre :OK: , eniim slabe :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na trojanah rdeča fazerca motor ob robu ceste pa podrt količek .motorist pa me je pozdravil z kislim nasmeškom sem dobil občutek da si pravkar pobiral motor s ceste :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons približno ob 19.15 na awtobusni postaji w Lj pr uni hiški parkirana R6-ka modra.... :rolleyes: :photo: kdo od tuki??? :hmm:

lp mina :D

Popravljeno . Popravil mina_15
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons modeli gonil po bodoči avtocesti, med Pržanom in Brdom :OK: :kva2:

Črna kawasaki ninja ZX-10R (2 hexagonalna akrapota pod ritjo)

Zelena kawasaki ninja ZX-10R (akrapo lonc, na obeh bočnih plastikah od Elise nalepka?

Modro bel Suzuki GSX-1000 K5

Modra R1...

Uglavnm ful folka :D

Gledalcov pa tut ceu miljon :OK:

Kdo od tle? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!