Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

danes na bodoči avtocesti v pržanu kup "motoristov"... uglavnm dragajo... mim letijo ene 270... pa po tazadni... kdo od tle??? BTW če koga zanima.... ju3 ob 5ih al pa v torek ob 5ih.... si gre lohka sceno pogledat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ko sem se ob 19-20.30 peljal iz SG proti ljubljani sem na relaciji velenje ja proti trojanam srečal nekaj motoristov (ki so vztrajali takoj po dežju) - zanimivo med SG in VE ni blo nobenega in pol od trojan do LJ tudi ne.

Torej eden z okroglo lučjo (pojma nimam kak motor - kak naked), pol je bla ena fazerca po mojem (mačja očesa) in ena repsol cestna superca. Čestitke vsem za vožnjo v takem grdem vremenu!

No jaz sem srečno do Ljubljane prispel :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob cca. 13:30 srečal V-Stromarja z LJ-xxxx tablico na poti (začetek Banja Luke) do najboljših čevapov v Banja Luki (čevabdžinica kod Muje) :OK: . Kdo s tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj en kup motoristov v celju pri občini. ko so odhajali se je ravno temnilo. ste bili to vi?

potem pa še veliko posameznikov med 14 in 22 uro pri občini v celju (kar nekaj vas je pogledalo proti "pri nejcu"). kdo od tu?

js sm biu 26. pr obcini na sladoledu(pr nejcu) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto en kup plastike in pleha v Dupleku. Kdo od tu? :lol1:

Drugače pa dolgujem opravičilo enemu na rdeči cebeeri (mensezdi) šestki, LJ tablica, ker sem mu prav nekolegionalno speesdila parkplac pri vhodu. Se iskreno opravičujem. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob ene 2:00- 3:00 iz Logatca proti Žirem nekdo z NM tablico.Lepa turistična vožnja :OK:

anyone ???

če je bla to rdeča CBR sem bil to jaz... nekako v tem stilu ja. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je bla to rdeča CBR sem bil to jaz... nekako v tem stilu ja. B)

Rdeča je bila ja. :whistle: :)

Ja, mam pa zmeraj tolk cajt, da si vse "dekline" itd. ogledam (beri preštejem). Naslednjic gremo na pjaco, da si "razmere" podrobneje ogledam-o! :eek:

(včas razmišljam, da SS ni zame.... :D :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brumer si bil ti danes v gostilni, tam na vogalu na glavnem trgu, pri zlatarni karat? imaš ti mogoče tablico NM-BMW :?

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka, a si včeraj ( ponedeljek ) zjutraj ob 7:15 šla mimo kolone v Vižmarjih proti Nemški cesti :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pri občini v Celju, za sladoled kioskom parkirana modra yamaha zgleda da tzr50, je bil kdo od tu

jp jp viking... jst sem mela motor tam parkiran, ker sem v tisti hiški (pri nejcu) delala cel popoldan.

js sm biu 26. pr obcini na sladoledu(pr nejcu) :D

aja? no lepo... če si bil po 14.00, potem sem ti ga jst prodala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka, a si včeraj ( ponedeljek ) zjutraj ob 7:15 šla mimo kolone v Vižmarjih proti Nemški cesti :hmm:

ne, ne Marja...nazadne sm ga jahala u nedelo

je pa res da po Lublanskem koncu...vse tja do Iga in še dlje :D

lpj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Flame pa Riskota sm čaku, pol sm pa stare čase obuju. Na tistmu parkirišču sm vozu poligon za izpit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maXXXimum dons na avtocesti pr Pržanu :P

sam tist pa ni blo lepo od tebe, k sm se kr ornk ustrašu :huh: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Dobrave proti Teznu 2 dni nazaj, črna yamaha. Je*** ** Ma*-***r če misli tik za mano še kdaj 2 dol menjat :D Sem se skoraj poscal ko je od nikoder prihrumel :)

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater Roky, danes sem te spet videl na Bledu, maš ti v našem koncu kako jeb***co :D

Aja? Kje si me pa videl :hmm: Sem pa bil gor ja,dvakrat,umes sm še v Kranj na CPP predavanja skoču :P A si bil z motorjem :hmm:

Drugače pa mam eno jeb**ico :yes: (Sej bo še dons pomojem tole prebrala :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj (cetrtek) Marja pri BS3-ju z zeno? Nisem cist ziher...

En mozakar danes zjutraj na ninji (ne boste verjeli - zeleni) okoli osmih sva se skupaj prebijala proti centru z bezigrajske smeri - kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maXXXimum dons na avtocesti pr Pržanu :P

sam tist pa ni blo lepo od tebe, k sm se kr ornk ustrašu :huh: :lol1: :lol1: :lol1:

Mal sm mogu :P

Ne bom vec.. oblubim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj (cetrtek) Marja pri BS3-ju z zeno? Nisem cist ziher...

....a če je bla žena zadaj :hmm: :hmm:

Je bla ja, jaz pa spredaj. Sem te prepozn opazu, sem pa pol roko stegoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mitofreak sva se dons vidla v Kranju pri zdravstvenmu ane :grim .Sem ravno iz Bleda šel v avtošolo .)

:grim :grim z azmanom sva bla :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!