Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Tistega BMW-ja sm tud jaz sreču na poti navzdol :D Drugače pa je na Gornji Brezovici obračala 1 srebrna Ninja. Caffe Racer mogoče :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej mozno...men se je zdel da se je en ribezn mim mene pelu...si cist odpru tisto greznco .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne od16-18 ure ena sexy ritka na enem modrem motorju, relacija kalce grčarevec(na ravnini).vse pogvale lastnici in njenemu vozniku!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvečer okoli 22h na Pijavi Gorici nekdo ene 10x gor in dol z neko 1-cilinder zadevo z totalno odprtimi rori.. Si bil ti? :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okol 11ih, črna CBR pa first kombinezon, sva skp žgala od Logatca do Postojne :OK:

GhostRR mogoče :hmm:

:OK: ... pomoje bi me na ridah ta modri ustavl, če ne bi bilo tebe :P (avspuh ni homologiran spljoh :krneki: ) ... sem ti dolžan za pijačo :)

:OK: ... pomoje bi me na ridah ta modri ustavl, če ne bi bilo tebe :P (avspuh ni homologiran spljoh :krneki: ) ... sem ti dolžan za pijačo :)

Aja... to da sem ba brez ogledal in prvih žmigovcev pa itak noben kaps ne opaz :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvečer okoli 22h na Pijavi Gorici nekdo ene 10x gor in dol z neko 1-cilinder zadevo z totalno odprtimi rori.. Si bil ti? :angry:

Ok, jst sm ga tut vidu. V bistvu je skor skos za mano vozu pa sm že mislu da me letečko lovi <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello!

Lep pozdrav vsem motoristom ki ste danes pohajkovali po pohorju (videl okoli 20 kom)

Bi pa prosil tistega frajerja z črno makino, ki je lepo sekal vse ovinke in mu je zelena Daewoo nexia skor odnesla glavo, dobesedno, da se javi. Mi dolžan pir, ker sem 100m pred tem, voznico prepričal da bi bilo boljh pametno voziti bol po desni strani vozišča. Bi pa pohavlo majstra z modro R6ko ki je pri sorazmerno veliki hitrosti zvozil ovinek ki je na sliki. (se od daleč ni vidlo šodra)

IPB Slika

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okoli 19.30 ure skozi Pesnico skupina mopekov. Smo si pomahali. Zadnji v skupini si bil mogoče ti, xr 800? Vi v smeri MB, midva v smeri Šentilja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem ki ste kofetkali v lokalu nekje na pol poti med Kočevjem in Dvorom okoli 14:00. Za nekaj ton motorjev parkiranih tam :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

janetka a sve se srečale včeraj na vrhu črnega kala :hmm:

če je blo zgodi popoldne in sm bla sama al pa še en štrom nekje pred mano

pol sva se.

lpj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oja pol pa sva se ura je mogla bit nekje okol 14h se mi zdi pa un je pred tabo peljal,sem te po laseh prepoznala pa mal po motorju :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oja pol pa sva se ura je mogla bit nekje okol 14h se mi zdi pa un je pred tabo peljal,sem te po laseh prepoznala pa mal po motorju :OK:

a ne kako mam lepe laske? :naughty:

lp j.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..janetka?, si bla ti (oz. vidva) v soboto na poti proti morju??... sm vidu oz. prehitu enga plavga V-Stroma, KR registrska,.. pa sm se nate spomnu,.. sm potrobu, k sm prehitevu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!