Skoči na vsebino

VW klice 870.000 vozil na servis


Ice

Priporočene objave

gre za vozila VW Passat letniki 1996-1999, Audi A4 in A8 letniki 1994-1999 in A6 1997-1999 zaradi moznih problemov s prednjo premo. pri vozilih z visokimi kilometrinami lahko pride do poskodb gumijaste mansete zgloba na prednjih premah. posamezno lahko pride do tako velike poskodbe, da kolo s premo v celoti odleti.

vir: ORF online

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ravno to se je mojemu sosedu pripetilo. Avto je dobil kot nadomestno vozilo iz servisa. Ravno je bil opravljen servis pri 120.000 km. Ko se je peljal iz servisa domov, mu je odletelo prednje levo kolo, skupaj s premo vred. Tu je napravil še karambol in je zato še kazen moral plačat. Nato je imel še probleme, ker so na servisu nekaj mutili, češ, da je sigurno v kaj zapel, da mu je kolo odtrgalo. Aja, avto je pa bil Audi A4.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vam ne pravim že skozi, da folcvagni so čist poden od "avtov"!!!!!!!!!

Da da VW je drek... mojih 140 000km na golfu 3 je blo brezhibnih... stfu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da da VW je drek... mojih 140 000km na golfu 3 je blo brezhibnih... stfu.

Pol pa zdej hitro na odpad z njim, ker ti bo zdaj zdaj premo odbilo. :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa zdej hitro na odpad z njim, ker ti bo zdaj zdaj premo odbilo. :naughty: :naughty: :naughty:

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sedanji VW so res zanič,oz. se preveč kvarijo.Najboljš oz. najmanj težav je blo z golfi 2,nekako se z 3,golf 4 pa je že bil čisti obup! Me prav zanima kaj bo s 5 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sedanji VW so res zanič,oz. se preveč kvarijo.Najboljš oz. najmanj težav je blo z golfi 2,nekako se z 3,golf 4 pa je že bil čisti obup! Me prav zanima kaj bo s 5 :)

Ne bo držalo!!

Še najboljša je bila enka, pol pa sam še na slabše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo držalo!!

Še najboljša je bila enka, pol pa sam še na slabše.

Kaj pa ti voziš ? Toyoto Carolo ? :D

Da uničimo temo do konca :D :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no hvala bogu, da ste vsaj prebrali za katera vozila gre pri tem pozivu na servis. seveda golf I-V so cisto na vrhu spiska.

pejte nabijat svojo staro in ne brezveze tukaj po forumu. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no hvala bogu, da ste vsaj prebrali za katera vozila gre pri tem pozivu na servis. seveda golf I-V so cisto na vrhu spiska.

pejte nabijat svojo staro in ne brezveze tukaj po forumu. :BUA:

Prebrali že prebrali,.. sam ne bom krneki poslušal kako so VW v peesdi,... zaradi ne vem česa že,.. take zadeve se pač dogajajo... kakor tudi marcedezu(A klasa), kakor toyoti(yaris - menjava stolov),. tako audiju (TT in bočno drsenje)... ne kr neki s prstom kazat,.. :hmm:

drugače pa sem se sam branil... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic:

zadostuje al ti se kaj narisem zraven?! :angry: je res potrebno VSAKO temo zjebat v tri krasne?!?!?! :angry:

vrtec! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ni Audi kao ful prestižna firma, ki se ji taki kiksi nebi smeli dogajat? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ni Audi kao ful prestižna firma, ki se ji taki kiksi nebi smeli dogajat? :huh:

tud unmu slovenskem murcielagotu so mogl ze ventile stelat. se zgodi tud najboljsim.

sem ze tud js slisu za ta primer, da je enmu kompletno kolo odletelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri kakem japaneru se to ziher nebi moglo zgodit, pa so pol bolj poceni :P

Upam, samo da se ta tema nebo sprevrgla v pričkanje, kaj je boljše ali švaba ali japonček...

Ker takšnih tem je na netu še in še in mi gre na bruhanje ko berem takšne teme :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa tema res ni več off topic ?!

:BUA:

Zdi se mi pogumno od firme, da se sploh odloči poklicat toliko vozil na servis... in zelo fer. ENi si raje zatisnejo oči...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nihče si več ne upa zatisniti oči, ker so moralne in finančne posledice prehude. Tole je zelo hud udarec za koncern, ker gre za zelo nevarno napako.

Da vam osvežim spomin na precendenčni primer. Ford Pinto (prodajan samo v ZDA sicer) je bill alla evropeiziran množični avto za Američane (potem je prišel Yugo, pa Korejci ...). Imel je samo eno napako. Po trčenju se je rad vnel. In zaradi treh grdo opečenih črnk (kakšna ironija) je šel Ford skoraj na kant. Zakaj? Ker so skrivali napako, za katero so vedeli! In to je odvetnikom osmojenih uspelo izvrtati.

Zadnji primer pa so gume Firestone, ki so se razletavale na velikih terenskih avtih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, ce se tovarni zgodi tak kiks je vpoklic se edino kar lahko naredijo, da se vsaj deloma operejo sramote - zadeve pa slej ko prej pridejo na dan, posledice bi bile pa se veliko hujse. Kupci bi izgubili zaupanje v firmo, tozbe in odskodnine bi bile astronomske ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čas pokaže vse napake.....

v 30 letih bo skor vsak avto šrot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je, ker zaradi hudega tempa pri razvoju avtomobilov zmeraj več dela opravijo računalniki in vse manj testiranje v praksi...

Pol pa hrošček v programu in ode avto v p.... v kakem ovinku, ker mu je odtrgalo kolo... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugotovit napako za 10 let nazaj je malo smešno....

Se pravi, da leži že kar nekaj odtrganih prem po jarkih in je lahko Audija kar malo sram.. :doze:

Še dobro, da ga nisem kupil, pa tako mi je bil všeč. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!