Skoči na vsebino

B Vs. DM = 1:1 (ŠE VEDNO JE Dedek Mraz Rulez, ...)


Priporočene objave

quote:

Jaz tudi dobila nove copatke, pa bonbončke, pa...... a to pol ni miklavž prinesel???? Porkaflek, jaz sem pa tako upala.....

Ampak jaz na Božička nič ne dam (sam če darila prinese), na Dedka mraza pa vse stavim..... njega imam rajše!!! Pa tudi od nekdaj smo samo njega pričakovali zvečer!! Če pa Božiček kaj da... pol pa kar..... sam da je hihihi

kisses

Pupa

Pupa, nastavt je treba, nastavt, pa kej prnese !

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja sledeča novica bo najbolj razveselila Lojzija! Božičkova ekipa se ne da in tako sem ravnokar dobil nadaljevanje krute fizikalne izpeljave neobstoja (ali pač) Božička. No ja, ... bottom line, ... STARI RIDES AGAIN!!! Samo upam da merka na promet!

... 372 330 ton pri 1050 km/s ustvari opazen zračni upor. Jelenčki se

segrejejo tako kot shuttle, ki prihaja v atmosfero. Vodilni par jelenov tako absorbira 14,3 trilijonov (10 na 18) joulov. Na sekundo. Vsako. Skratka, zelo kmalu bosta oba jelenčka zagorela in izpostavila zračnemu uporu naslednji par, ki pri tem prebije zvočni zid. Celotna ekipa jelenov bo izparela v 0,00426 sekunde. Medtem bo Božiček izpostavljen centrifugalnemu pospešku, 17 500-krat večjemu od gravitacijskega. 110 kg težak Božiček (morda je shujšal) je tako prikovan na sani, kot da bi tehtal 1925 ton (dokler ne bo po 0,00426 sekunde prišel na vrsto za izparevanje).

Če je torej Božiček kadarkoli razdeljeval darila, potem je zdaj mrtev.

VENDAR, vse do sedaj smo računali na to, da obstaja samo en Božiček.

Izračunave mu dajejo boljše možnosti za preživetje, če upoštevamo, da jih je več. Namreč, 1000 Božičkov (1 kilobožiček) ali pa kar milijon Božičkov (1 megabožiček) bi s timskim delom naredilo vse obiske v istem času z manj napredno tehnologijo (in ob manj izparelih jelenih).

Kdo pa opravlja zračni nadzor za megabožička? Milijon sani in 12 milijonov jelenov zavzame opazen kos neba. Če upoštevamo, da vsaka posadka ni višja od 1,5 m, potem megabožiček zaseda 1500 km vertikalnega zračnega prostora. Mimogrede, zračni koridorji za potniške linije morajo imeti vsaj 200 m medsebojne višinske razlike. Seveda pa kar pogosti pristanki niso všteti.Tudi zračni prostor v višini dimnikov mora biti zelo prometen, še zlasti, ker hiše težijo k temu, da so nagnetene blizu skupaj.

Torej- čeprav se megabožiček izogne izparevanju jelenov, mora najbrž imeti velike izgube v zračnih trčenjih.

Ampak model ipak obstaja!

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da dedek Mraz obstaja, ti bo po vsej verjetnosti potrdil tudi strokovnjak za reklame Klimbra, saj ga je videl v reklami za Cockto.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Da dedek Mraz obstaja, ti bo po vsej verjetnosti potrdil tudi strokovnjak za reklame Klimbra, saj ga je videl v reklami za Cockto.

Brrrm

Ja in če niste opazili,ima letos popolnoma NOV PLAŠČ!!!!!!!!

Klimbra.....ustvarjen , da te prevzame

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zoolo, porkafix, daj takoj nazaj gor naslov Dedek Mraz rulezzz!

Brrrm

MA Brrrm mi je žal, samo ker se zanašam na racio in fizikalne zakone so me prepričal, ...trenutno je 1:1, ...samo obdrži upanje do novega leta je še dolga!

Bom takoj popravu naslov če bo sam DM p'r men pristal!

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Zoolo, dejva še enkrat. Božiček (Santa Nicolas, Santa Clouse, Santa ali MIklavž krajše po naše)je to kar je, zakaj so mu američani prestavili datum ne vem, važno je, da je St, Niclaus svetnik....., ki obdaruje etc...) Dedka mraza so pa Rusi pod Uralom "izumili" nekje v začetku prejšnjega stoletja. Pa še to zato, ker takrat tud za njih ni veljalo nič, kar se je začelo v gnilem kapitalizmu. Ampak to je že druga zodba. Socializem je šel, z njim pa tudi njegova iznajdba Dedek Mraz. Če pa v Kolinski tega ne vejo, nej pa Zooloju in Klimbri še kar naprej prodajajo Dedka Mraza s kokto vred ! Men pa sam kokto brez božička, ker je dobra! Sej sploh ne vem več, kaj sem hotu napisat !

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ej Zoolo, dejva še enkrat. Božiček (Santa Nicolas, Santa Clouse, Santa ali MIklavž krajše po naše)je to kar je, zakaj so mu američani prestavili datum ne vem, važno je, da je St, Niclaus svetnik....., ki obdaruje etc...) Dedka mraza so pa Rusi pod Uralom "izumili" nekje v začetku prejšnjega stoletja. Pa še to zato, ker takrat tud za njih ni veljalo nič, kar se je začelo v gnilem kapitalizmu. Ampak to je že druga zodba. Socializem je šel, z njim pa tudi njegova iznajdba Dedek Mraz. Če pa v Kolinski tega ne vejo, nej pa Zooloju in Klimbri še kar naprej prodajajo Dedka Mraza s kokto vred ! Men pa sam kokto brez božička, ker je dobra! Sej sploh ne vem več, kaj sem hotu napisat !

Lojzi ma vas rad

Lojzi...mislim , da si poglobljeno in predvsem preko zgodovinske definicije poizkušal razdelati fenomen besede DEDEK MRAZ...alias BOŽIČEK,s povdarkom na konceptualni rešitvi in promocijski strategiji zavajanja ljudskih množice ,seveda ob upoštevanju metod opijanjanja občestva s tekočino motnorujave barve,z visoko vsebnostjo ekstrakta šipka in seveda s povdarkom na naravni osnovi sestavin.Predvidevam,da nisi pozabil tudi obogatitve substance s karameliziranimi polisaharidi,rahlim vpihom ogljikovihoksidov kjer oksid dopoljnjuje število 2.

PA NA ZDRAVJE BOŽIČEK....S PIJAČO TVOJE IN MOJE MLADOSTI(hik,fuk,čačača)

Klimbra.....ustvarjen , da te prevzame

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, Božiček ali Dedek Mraz gor ali pa dol, meni je DM še vedno bolj všeč, ker sem otrok socializma....

Pa še po ideološki strani mi je bližji kot Božiček...

Da pa je bil DM plod sociokomunizma, je pa tako ali tako jasno, ampak boli me - še vedno mi je ljubši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, sem že nekaj dni iskal nekaj intelektualno umirjenega za odgovor Lojziju, in sem končno našel, .... tvoje besed "kamarad Gregs", ... hvala za ideološko umirjeno in čustveno zaokroženo razlago zakaj

DEDEK MRAZ RULEZZZZZZZZZZZZZZ !!!!!!!!

Ker si že posredoval optimalno pojasnilo v Cyber svet lahko samo še uživamo v nadaljevanju veselega decembra! Oz. kot bi Klimbra reku "hik,fuk,čačača".

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej,vseen je,ce kdo je al ni,vazn de je kej pod smreko

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri meni raste smreka 2 m pred dnevno sobo na vrtu.....bolj ekolosko ne gre.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A ste za ta zaresno "leseno" smrekico, a vam je vseen če imate doma ta plastično "kao ekološko" grdobo.

Tina pa ti si rojena provokatorka, ... kako lahko sploh pomisliš na plastične FAKE oz. če ga ti nočeš, zakaj bi ga drugim poturila?!

Ej hallo, ... pa to ubije ves čar praznikov.

Deklič, lej smrekca mora bit prava, pa sveče na njej tut (une s plamenom) ne neke lučke, .... da pol proti jutru še gasilci lahko rečejo, da so kaj imeli od praznikov.

Ni ga čez dober Barbecue!!

Haugh!

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

A ste za ta zaresno "leseno" smrekico, a vam je vseen če imate doma ta plastično "kao ekološko" grdobo.

Tina pa ti si rojena provokatorka, ... kako lahko sploh pomisliš na plastične FAKE oz. če ga ti nočeš, zakaj bi ga drugim poturila?!

Ej hallo, ... pa to ubije ves čar praznikov.

Deklič, lej smrekca mora bit prava, pa sveče na njej tut (une s plamenom) ne neke lučke, .... da pol proti jutru še gasilci lahko rečejo, da so kaj imeli od praznikov.

Ni ga čez dober Barbecue!!

Haugh!

*****

Come in peace or stay at home!

Ja pa ne samo to!!!!!!!!!!!!

Smrekca mora obvezno stati v spalnici.Njene dehteče vonjave skrbijo za prijetno počutje tistih ki v sobi spijo......in seveda tistih , ki zjutraj v sobo vstopijo......in se ne zgrudijo ob kriku.....MATR KOK TLE NOT SMRDI......pač pa veselo vskliknejo....joj kakšen vonj....KOT BI SE NEKDO POD SMREKO USRAL!!

LE KAJ JE ŠE LAHKO BOLJ EKOLOŠKO,NARAVNO?????????????

Klimbra.....ustvarjen , da te prevzame

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Smrekca mora obvezno stati v spalnici.Njene dehteče vonjave skrbijo za prijetno počutje tistih ki v sobi spijo......in seveda tistih , ki zjutraj v sobo vstopijo......in se ne zgrudijo ob kriku.....MATR KOK TLE NOT SMRDI......pač pa veselo vskliknejo....joj kakšen vonj....KOT BI SE NEKDO POD SMREKO USRAL!!

LE KAJ JE ŠE LAHKO BOLJ EKOLOŠKO,NARAVNO?????????????

......da za take _krike_ (glej zgoraj) ni povoda ......spanje v gozdu pod smrekami....

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!