Skoči na vsebino

Metuljckanje & hormonckanje


sarcy

Priporočene objave

Najprej naj vas pozdravim, sem nova na forumu, motorja še nimam pa me zanima če te žuri, srečanja so samo za tiste k imajo motor al lahka tud kdo drug npr. jaz pridem pogledat, ker me ful zanima dogajanje, ker baje je res ful žur in to je men všeč, dobra družba...

:D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žuri oz. srečanja so tudi za tiste ki so peš...... .)

kjera tema :lol1:

Ok se opravičujem ker je tako smešna tema in bi prosila pristojne za brisanje da jo zbrišejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sem ravno tu.......... sem sicer lazji kot sym, a bom vseeno probal.

1. naslov teme je kr`neki. eno vprasanje o cem? zosu za fasiranega lososa?! malce vec preciznosti naslednjic prosim. hvala.

2. zdaj pa v medias res:

seveda lahko prides tudi brez motorja na moto srecanja, zbore, feste, run-e itd. kjer so pesci izkljuceni so zaprte zadeve a la "invitation only". samo to se dogaja tudi drugje. ce je datum neke moto feste javno objavljen in ne pise nic o kaksnih pogojih kdo/kaj lahko pride potem je "open for all". kar jih vecina je, saj so veseli vsaj tvojega denarja ce ze ne tvoje face. kruto a resnicno. seveda ne velja za vse ali vecino ali..... you get my drift.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se mal pozanimala in ti moram povedat, da novice žal niso preveč dobre. :huh:

Baje je vse eno samo pijančevanje, nabijanje , da o razvratu sploh ne govorim... in za letos se nekaj šušlja, da bodo vsi tisti, ki bi se utegnili zadrževati na motozborih in ostalih motodogodkih trikrat preverjani, če imajo moped ali ne... :blink: Baje se sestavlja tudi neki vprašalnik, ki ga bodo delili na vhodu - glede kubature, števila raznih cilindrov na raznih motorjih, kazali bodo slikce mopedov in v treh sekundah bo treba na izust povedat, v katerga gledaš.... :wacko:

Moj nasvet : kupi si leder in rabljeno čelado, ki jo na prej omenjenih žurih vedno nosi v roki (desni) , nadeni si mrki pogled, sama si zvij cigareto ( da bo videti kot joint) in se maksimalno čudno obnašaj, tuli, krili z rokami, naroči si dve pleskavici naenkrat in ko boš pila pivo, naj ti ga polovica steče po vratu navzdol za joške ( če jih že imaš, seveda).... Mogoče ti uspe. :)

Drgač pa - ti raje ne povem, kaj te živali počnejo z bleferji in bleferkami. :kva2: :xx:

Si še vedno želiš na motozbor? :rolleyes: :afro1:

:devil: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sama si zvij cigareto ( da bo videti kot joint)

lahko pa poskusiš z original zadevo....da bo 100% prepričljivo.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala za obrazložitev, se pa še enkrat opravičujem za to temo, sam me je res zanimal, mogoče se mal čudn napisla, ampak men je glavno da sem zvedla odgovor :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res, res kr Manuelo posluš.

Pa da ne boš pozabla glasno rigat in namesto parfuma se polij z super 98 al pa nafto---najboljši afrodizijak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se mal pozanimala in ti moram povedat, da novice žal niso preveč dobre. :huh:

Baje je vse eno samo pijančevanje, nabijanje , da o razvratu sploh ne govorim... in za letos se nekaj šušlja, da bodo vsi tisti, ki bi se utegnili zadrževati na motozborih in ostalih motodogodkih trikrat preverjani, če imajo moped ali ne... :blink: Baje se sestavlja tudi neki vprašalnik, ki ga bodo delili na vhodu - glede kubature, števila raznih cilindrov na raznih motorjih, kazali bodo slikce mopedov in v treh sekundah bo treba na izust povedat, v katerga gledaš.... :wacko:

Moj nasvet : kupi si leder in rabljeno čelado, ki jo na prej omenjenih žurih vedno nosi v roki (desni) , nadeni si mrki pogled, sama si zvij cigareto ( da bo videti kot joint) in se maksimalno čudno obnašaj, tuli, krili z rokami, naroči si dve pleskavici naenkrat in ko boš pila pivo, naj ti ga polovica steče po vratu navzdol za joške ( če jih že imaš, seveda).... Mogoče ti uspe. :)

Drgač pa - ti raje ne povem, kaj te živali počnejo z bleferji in bleferkami. :kva2: :xx:

Si še vedno želiš na motozbor? :rolleyes: :afro1:

:devil: :naughty:

Ok čike si zvijat znam to sploh ni problem, seveda mi je bolj všeč da kadim joint in to neb bi smel bit problem, drugače glede piva to tud ni problem k skos sam to pijem, čudno se že obnašam, glede jošk pa jih tud že imam sej nism stara 13 let, res je da sem mlada punca, a spet ne tok mlada da neb mela jošk :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sarcy-ka,

kater odgovor te je razveselil bolj - Ice-tov ali moj? :rolleyes:

p.s.

Kaj čem, taka sem, vedno moram vrtat do konca in zdaj me bo naprimer skrbelo, da ti nisem dovolj dobro pojasnila in si potem raje izbrala Ice-tov odgovor, ker je bil bolj nazoren. :) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in ko boš pila pivo, naj ti ga polovica steče po vratu navzdol za joške ..

Jeeaaaahhhh! Toooo! :OK: :OK:

Mokre majčke s pirom!! Za pogledat in polizat! Njamiiii!

:D :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

*khem, zdaj vem zakaj se izogibam manuele in line* :grim

A ti je bolj všeč kurilno olje :naughty: al pa nisi pravi bajker in v tvojih žilah ne teče kerozin-spljoh. :grrr

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeeaaaahhhh! Toooo! :OK: :OK:

Mokre majčke s pirom!! Za pogledat in polizat! Njamiiii!

:D :OK: :D

Sarcy- ka, kar si iskala, to si ( boš) dobila! :devil:

Hropci norijo! :kva2: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurilno olje ima svoje prednosti - predvsem pozimi. :grim

za "_biker-ja_" se ze leta ne smatram vec. sem motorist. :)

kar mi pa po zilah tece o tem se tudi zdravniki ze cudijo. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm ok bom jaz kr pr avtomobilizmu ostala, tko da lepo se mejte

no pa ste še eno potencialno motoristko ali miss mokre majčke prepodili....a ste zadovoljni zdej.... :angry:

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm ok bom jaz kr pr avtomobilizmu ostala, tko da lepo se mejte

clovek se trudi potem pa tole. :doze: mislim, nobene hvaleznosti vec pri danasnji mulariji. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

....kdo ponuja od pira mokre majčke?

Sarcy-ne jih poslušat. Ti kr prit-tut brez mopeda. :naughty:

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala za obrazložitev, se pa še enkrat opravičujem za to temo, sam me je res zanimal, mogoče se mal čudn napisla, ampak men je glavno da sem zvedla odgovor :rolleyes:

punči, pa ne sam enga, ... teh odgovorov bo zdaj vsaj 100 ... če boš tolk pogumna tut v živo, boš kmalu imela klub oboževalcev :D

PS: če češ, lahk greva skupaj, oba brez mopedov, na motozbor.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!