Skoči na vsebino

Metuljckanje & hormonckanje


sarcy

Priporočene objave

Bo že držalo da ko človek pride v leta treba še kake tablete zraven pojest za zdravo življenje :devil: :devil: :devil:

lp,

O:-)

Ti že veš.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alooooooooooooooooooooo, alooooooooooooooooooooooo, dajmo..... ura za vstati !!!!!

Pa saj pa to več ne moreš verjeti.... kamorkoli pogledaš, vidiš, da se nek kurac nad nečim ali nekom pritožuje. Pa mu to ni všeč, pa uno, pa prej je blo tko, pol več ne bo...

Kaj a ne morete kr nabiti tejle zgubljeni pi..., naj vendar postavi svoj ksiht danes ob 21h v OLP-a in spije pir... ????

:blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vse se tukaj ne naučiš :lol1: od ljubezni, motorizma, brisanje tem, nabijanje postov...ha ha ha prav univerzalna tema :hmm:

Pa poljubček vsem :004 (naj še mene malo razganja ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam je baje za motoriste O:-) ...tukaj pa za pešce :devil: ...al se motim????? :hmm:

Bravo Angeleček, zadela u bistvo... Like it :yea2: :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da bi bla ta tema za omenit v temi Nasmeh ... mislim mene vedno nasmeji ko jo prebiram ... mislim da mi bo še všeč postala :) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Angel.... hahaha nobenih tablet ne rabmo. Vse je precej od tal in z veliko dobre volje, ljubezni, veselja do vsakega novega motot dogotka. Zato srečno v prvem srečanju. :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!