Skoči na vsebino

Metuljckanje & hormonckanje


sarcy

Priporočene objave

In zakaj ne bi smeli pešci pridet na moto zbor. So dobrodošli. Je pa res, po naših izkušnjah, da je na moto zborih največ problemov s pešci. In od kje tebi, Manuela o kakšnih vprašalnikih itd. Praviš da je to samo pijančevanje. Pa mi povej, kaj so potem gasilske veselice? Po moje je problem popite pijače v tem, da srečaš mnogo znanih obrazov, pa vsak bi častil, enako storiš tudi sam ...... V končni fazi greš pa spat in ne tako kot nekateri na motor.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Neeeee, plis! :OK: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ne kokte, tega jaz ne pijem :P

Ne, neee, ne za pit! Sicer pa veš da lahko sama izbiraš. Ja, konec koncev imaš pa prav, je Manu rekla da se pol spije, pol pa mimo zlije. :hmm:

.) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, neee, ne za pit! Sicer pa veš da lahko sama izbiraš. Ja, konec koncev imaš pa prav, je Manu rekla da se pol spije, pol pa mimo zlije. :hmm:

.) :D

No potem bi jaz celo kokto stran oz. mimo ust zlila, pir pa bi spila :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona v nekaj urah 4 strani objav :P

S takimi komentarji res čudež, da je niste pregnali :D .

Ti kar pridi na motozbor, zgleda da si zelo odprta "kot prava motoristaka". Potem pa na zboru enemu motoristu na zadnji zic, da te malo pelje (brez gat seveda) in to je potem tisti ta pravi bikerski duh. Po možnosti na krožno vožnjo.

Ti kar pridi na kakega pa boš vidla kako zgleda.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No potem bi jaz celo kokto stran oz. mimo ust zlila, pir pa bi spila :D

s kokto se da fajn avto spolirat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona v nekaj urah 4 strani objav :P

S takimi komentarji res čudež, da je niste pregnali :D .

Ti kar pridi na motozbor, zgleda da si zelo odprta "kot prava motoristaka". Potem pa na zboru enemu motoristu na zadnji zic, da te malo pelje (brez gat seveda) in to je potem tisti ta pravi bikerski duh. Po možnosti na krožno vožnjo.

Ti kar pridi na kakega pa boš vidla kako zgleda.

lp

Sej na kakega pa res pridm, a more bit tista vožnja brez tangic? K pol se bo moj tatoo vidu :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej na kakega pa res pridm, a more bit tista vožnja brez tangic? K pol se bo moj tatoo vidu :wub:

Zakaj mam jaz obcutek da tebe nekako ne bo na nobenem zboru ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej na kakega pa res pridm, a more bit tista vožnja brez tangic? K pol se bo moj tatoo vidu :wub:

Imam občutek, da se je Zok transformiral v sarcy in nas mal heca :hmm:

Če ne bi blo zgornjega posta, bi še naprej verjela.... tko pa... čisti Zok :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno že dolgo ni bilo sveže perutnine na forumu.

Hehehe ... isto sm jst pomislu :lol1: .... spet mlado pa novo perje ...... sam kot govorijo izkušnje na tem forumu je to sigurno stara članica al pa član :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko so tudi tangice. Veš kako atraktivno to izgleda za kolono motoristov za tabo. Takoj bi postala najbolj prilubljena oseba na moto zboru. :P

No pa da se res ne boš ustrašila :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne no jst sm nova članica lahko še sliko pokažem če vas zanima, večinoma časa sm na avtomobilističnem forumu, in ker bi rada nekaj drugega sprobala sem si rekla mogoče pa me bodo motoristi oz. bikerji sprejel in sem najdla tale forum in sem se pač prjavla,

lahko pa pokažem slikco če ne vrjamete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej na kakega pa res pridm, a more bit tista vožnja brez tangic? K pol se bo moj tatoo vidu :wub:

v Tadejevem imenu dodam samo še : če brez tangic, upamo, da je _tam spodaj_ vse lepo gladko in pobrito ... če pa ni, pa tud ni problema... Gentlemen, start your mašince :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko so tudi tangice. Veš kako atraktivno to izgleda za kolono motoristov za tabo. Takoj bi postala najbolj prilubljena oseba na moto zboru. :P

No pa da se res ne boš ustrašila :)

Mah ne ne bom se, tolk hitr se pa res ne ustrašm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pa ni, pa tud ni problema... Gentlemen, start your mašince :D

:lol1: :lol1: .... zakon :D

@sarci ...... A so se te na avtomobilističnem naveličal .... al so njihovi zbori preveč monotoni ?? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko so tudi tangice. Veš kako atraktivno to izgleda za kolono motoristov za tabo

še bolj atraktivno od kmečke povorke na kmetijsko-živilskem sejmu v Gornji Radgoni. Pa je že tisto "atraktivno". ne me basat z "atraktivno". Atrakcije gledamo v cirkusu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Tadejevem imenu dodam samo še : če brez tangic, upamo, da je _tam spodaj_ vse lepo gladko in pobrito ... če pa ni, pa tud ni problema... Gentlemen, start your mašince :D

Ne je pr men vse gladko zato k sm spodi tetovirana pa mi je všeč če se moj tatoo vid, da ni lih sred "deževnega (mokrega) gozda"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok, Nina, Sarcy. :?

No da ne boste predolgo palamudili in da se sarcy ne bo pobrala zarad dolgčasa: Predlagam, da začnete s ponudbami kdo jo bo pelu na prvi moto zbor---da ne bo prišla peš. Kdo bo pa prvi tatoo ugledal bomo pa pol vidl--no ja če boste povedal???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne je pr men vse gladko zato k sm spodi tetovirana pa mi je všeč če se moj tatoo vid, da ni lih sred "deževnega (mokrega) gozda"

potemtakem tudi kurjih očes med prsti na nogah nimaš, ker skrbiš za popol videz? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ni lih sred "deževnega (mokrega) gozda"

A je bolš da je sredi deževno mokre ploščadi :lol1:

jao jao kake dobre danes padajo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, fino, tatoo ni zarascen in se vidi :lol1: ampak jaz se vedno ne vidim slike tu gori nalimane ....

Zokica? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: .... zakon :D

@sarci ...... A so se te na avtomobilističnem naveličal .... al so njihovi zbori preveč monotoni ?? :P

Ne sej nihovi showi pa srečanja niso monotoni, sam pr men je problem ker rada spoznavam nove ljudi in v mislih imam bol odštekane ljudi, ker na njihovem srečanju te pol vsi mal čudn gledajo če mal joške pokažeš, men pa to ni nč čudnga, ok alkohol se tud tm toč, tko da to je skor isto

Sem rada po srečanjih in sem rada v dobri družbi malo odštekani to mi je všeč, al pa zarad piercinga so me vsi čudn gledal k sm povedala da mam uhan v jeziku, to mi pa ni blo ql

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!