Skoči na vsebino

Metuljckanje & hormonckanje


sarcy

Priporočene objave

No moderatorje bi prosila da izbrišejo to temo, zvedela sem več kot dovolj informacij O:-)

Ah ne no brisat ... je tko fletna tema .......

Veš naletela si sam na nas ko smo v službah pa mal v kur....u pa pol mal zaživimo na forumu :D

Prot večeru je že bolje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mi deli...plehpičke B)

a veš eno stvar ...... stilyng in tuning že dolgo časa ne uporablja pleha .....

torej plastic-fantastic pičke :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sledi texas chaninsaw masacer :angry: :angry: :angry:

Tejka on her rampage... :lol1: :lol1: :lol1:

Sarcy, ta forum, kot vidis, ni avtomobilizem.com forum, kjer je vse tak na izi. ena napacna beseda/vprasanje, pa mas za sekundo 20 napisanih 11 strani zezanja v glavo. to ni fajn. nene, ni fajn... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... stilyng in tuning že dolgo časa ne uporablja pleha .....

vidim, da "ves" kaj je tuning... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni fajn. nene, ni fajn... :unsure:

ah zok dej no ..... ko si na naši strani ti je pa fajn ..... pač te ni blo in si bil kriv ..... sej veš da vedno je kriv uni ki ga ni :P

@moderatorji ...... jst bi predlagal sam da se naslov teme mal spremeni ker po naslovu naj bi delovala neka "resna" tema not je pa cel smeh :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Dr. _MAXXI_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tejka on her rampage... :lol1: :lol1: :lol1:

Sarcy, ta forum, kot vidis, ni avtomobilizem.com forum, kjer je vse tak na izi. ena napacna beseda/vprasanje, pa mas za sekundo 20 napisanih 11 strani zezanja v glavo. to ni fajn. nene, ni fajn... :unsure:

Ja vidm ja, sej zato sem pa prosila da se zbriše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, da "ves" kaj je tuning... :lol1:

no neki že vem ..... učasih je blo čisto piljenje pa friziranje .... danes je samo čipovje pa turbomanija ..... lahk mi pa ti poveš kaj je ! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, da "ves" kaj je tuning... :lol1:

Tuning je predelava mašine npr. čipanje pa to, stayling avtomobila pa je kak kit pa lepe felge pač da je avto stilsko urejen ponavad so tud spuščeni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuning je predelava mašine npr. čipanje pa to, stayling avtomobila pa je kak kit pa lepe felge pač da je avto stilsko urejen ponavad so tud spuščeni

že ki si šlanica zgori omenjenega sm pričakoval boljši odgovor ! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že ki si šlanica zgori omenjenega sm pričakoval boljši odgovor ! :unsure:

Ja sej ti lahka tud drugače razložim če želiš .)

Drugače pa če si mislu na bad-girls nism članica, pač pa je to moj klub za punce k jih zanima avtomobilizem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

voham klonk na tej izredno nesmiselni debati .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no neki že vem ..... učasih je blo čisto piljenje pa friziranje .... danes je samo čipovje pa turbomanija ..... lahk mi pa ti poveš kaj je ! .)

tud danes, ce hoces masino doterat do daske, je se doooost piljenja. recimo vecanje in poliranje kanalov, spuscanje glav (pri turbasih v kombinaciji z odpiranjem turbine ni spuscanje, ampak dvigovanje), menjava odmicnih gredi, menjava batov za bolj kvalitetne (kovane), menjava ventilov za titanove, ki so bolj vzdrzljivi in lazji, menjava kompletnega izpusnega sistema, air intake sistema, dvig tlaka oljne crpalke, chip tuning pa pride na koncu kot pika na i, kot optimizacija delovanja kompletnega pogonskega sklopa. ker pa je to le softverski poseg, ga dosti folka uporablja kot edini tuning, kar pa ni prvotni namen (oziroma zdej, ko gre lepo v denar, je naenkrat postal tudi to... :) ).

styling, to pa je res zadnje case bolj kot ne plastik fantastik - sej vidis ka vse si folk deva gor - da se avto ne vidi vec iz plastike... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ zok ..... vidiš ..... sm vedu da če se potrudiš tudi neki veš .)

spotaknu pa sem se ker se mi zdi naša slo scena tovrtnega početja primerljiva z igranjem lego kock v vrtcu ......

To je pa itak čist :topic:

Ma kam smo zašlji iz debate o temu če deklca brez motrja sme pridet na zbor.

@ Sarcy ..... pa ostali in ostale ..... kr pridte prneste spalko ogromno dobre volje in brez trzajoče desne roke v povezavi z levim žepom !!!!

A bo dosti ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud danes, ce hoces masino doterat do daske, je se doooost piljenja. recimo vecanje in poliranje kanalov, spuscanje glav (pri turbasih v kombinaciji z odpiranjem turbine ni spuscanje, ampak dvigovanje), menjava odmicnih gredi, menjava batov za bolj kvalitetne (kovane), menjava ventilov za titanove, ki so bolj vzdrzljivi in lazji, menjava kompletnega izpusnega sistema, air intake sistema, dvig tlaka oljne crpalke, chip tuning pa pride na koncu kot pika na i, kot optimizacija delovanja kompletnega pogonskega sklopa. ker pa je to le softverski poseg, ga dosti folka uporablja kot edini tuning, kar pa ni prvotni namen (oziroma zdej, ko gre lepo v denar, je naenkrat postal tudi to... :) ).

styling, to pa je res zadnje case bolj kot ne plastik fantastik - sej vidis ka vse si folk deva gor - da se avto ne vidi vec iz plastike... :P

Pozabu pa si povedad da se zdaj vedno več uporablja Rapid namesto navadnega čipanja, je pa tud malce dražje od navadnega čipanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj bom jaz uletel na kakšen forum, pa bodo ženske čist ponorele za mano?

Mate kakšen link? :lol1:

Aja, moram najprej nekaj vprašat:

A lahko pridem peš na motozbor al me bo katera na zadnjem zicu pripeljala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mate kakšen link? :lol1:

pojdi na

www.spolnost.com in na www.poljub.com

napiši da jim jo boš lizal kolkor bojo htele pa da jim boš stopala masiral ..... uspeh zagarantiran 99.9%

Veliko sreče :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sledi texas chaninsaw masacer :angry: :angry: :angry:

Uni stric v Unreal Tournament bi rekel <<Head Shot>>> B)

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pojdi na

www.spolnost.com in na www.poljub.com

napiši da jim jo boš lizal kolkor bojo htele pa da jim boš stopala masiral ..... uspeh zagarantiran 99.9%

Veliko sreče  :lol1:

hehe, ti js povem da ne... :P ...tam so sami gobci, ko je treba kaj nardit jih ni pa nikjer - z eno besedo - mularija. :rolleyes:

zato pa na poljub.com tak velikrat napisem "js bi se na tvojem mestu kr skoz okn vrgu... O:-) "... :P

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, ti js povem da ne... :P ...tam so sami gobci, ko je treba kaj nardit jih ni pa nikjer - z eno besedo - mularija. :rolleyes:

A to pomeni das si že poskusu in zato si obupan pristal na aprilii ????? :lol1:

to mi deli :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si tud tam? :rolleyes: Se grem prec prijavit :rolleyes: :kva2:

Alla :wub:

sam lej ka od tebe bojo hotl met tudi rezultate ka si starejša pa izkušena :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!