Skoči na vsebino

Metuljckanje & hormonckanje


sarcy

Priporočene objave

A ti si tud tam? :rolleyes:

ja. :P vcasih se splaca, k se nasmejis ob tem kake probleme majo eni... :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, kaj mi pomagajo leta, ko pa sem čist neizkušena v teh stvareh.... :(  :?  :cry:

:cry: :cry:

To je neugodno, ja :(

Sej bo, sej bo :lol1: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuffffff ste se razpisali...

da ne bo kdo užaljen zaradi mene!! s tisto objavo tam nekje na 7 strani nism mislu tako resno kot ste jo razumeli.

sarcy, ti moram reč da zgledaš čisto v redu punca in naj ti ne hodijo sedaj po glavi kakšne slabe misli o sebi, glede na to kar je napisano na teh straneh!!! če sm ti povzroču slabo voljo se ti opravičujem, je blo napisano bolj za hec.

ti pa svetujem da stvari raje 10× premisliš preden kaj napišeš al pa poveš, ti bo dosti lažje.

če pa ti uspe pridet v umag sm ti dolžen pivo in kalamare.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa svetujem da stvari raje 10× premisliš preden kaj napišeš al pa poveš, ti bo dosti lažje.

tocno. vidis, js navadno sam 9x premislim pa kr napisem, pol se pa folk dela norce... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bo kdo užaljen zaradi mene!!

js sm ze. dolzn si mi za en pir. <_<

ZakajZePress??? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

QUOTE (Zok @ 30 Apr 2004 @ 13:18)

Sarcy, ta forum, kot vidis, ni avtomobilizem.com forum, kjer je vse tak na izi. ena napacna beseda/vprasanje, pa mas za sekundo 20 napisanih 11 strani zezanja v glavo. to ni fajn. nene, ni fajn...

Ja vidm ja, sej zato sem pa prosila da se zbriše

Vidiš dobro---pa dojameš tut? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sarcy boga reva, nič kriva, O:-)

...a mi nisi lih zadnč reku, da je :SS , kadar vidiš koga s preluknanim jezikom? :hmm:

Lej, lej.....zanimivo..... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pa ti uspe pridet v umag sm ti dolžen pivo in kalamare.

Seveda mi bo uspelo. :)

V petek ob 19.30 te počakam za vhodom, na prvi stezi desno proti odru. :)

Zelo bom vesela pira in kalamarov. :D :P :rolleyes: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda mi bo uspelo. :)

V petek ob 19.30 te počakam za vhodom, na prvi stezi desno proti odru. :)

Zelo bom vesela pira in kalamarov. :D :P :rolleyes: :004

hehe... da ne boš zaman čakala

pridem v soboto, ura bo kr v redu...

kaj pa če bo letos oder kje drugje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kaj pa če bo letos oder kje drugje?

:grrr :grrr :grrr

Ne bo, preverjeno.... :rolleyes:

Torej zmenjeno : ti častiš meni kalamare in pivo, jaz častim fifty-ju kalamare in pivo, za naprej bomo pa vidli, kdo bo še komu kaj častil (glede na množičnost motosvet udeležencev)... :) .)

Mogoče jih bo pa tebi sarcy.... :kva2: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej rebel ne vem zakaj se sploh opravicujes. Ce bi ona malo bolj prebirala motosvet oz teme ki spadajo pod ostalo -> kr'neki bi videla da se skoz sam zafrkavate/mo

pac ce ji pase tako pisanje in ce ji pase da dela norca iz sebe kar naj. pac pocuti se kot da je manekenka (tako se je dalo iz njenih objav razbrat). ce ji pase naj

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, če bo sarcy imela možnost izbrat jih bo sigurno meni častla:grrr

in ti kakšne maš rajši, cvrte al na žaru.... js ti bom prnesu porcijo čim kasneje ko bo olje že mal prežgano ... boš mal več pive spila... pol pa bo majčka odletela.. in joški bodo ugledali odrske luči :lol1: :D

eno tako rabimo, ni kaj B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej rebel ne vem zakaj se sploh opravicujes. Ce bi ona malo bolj prebirala motosvet oz teme ki spadajo pod ostalo -> kr'neki bi videla da se skoz sam zafrkavate/mo

pac ce ji pase tako pisanje in ce ji pase da dela norca iz sebe kar naj pac pocuti se kot da je manekenka (tako se je dalo iz njenih objav razbrat) ce ji pase naj

lp

ah mi ji ne smemo sodit

mogoče ima tak dan :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vidt ... niti ni jasno ali bo "kateri" ali "katera", kaj sele kdo bo majcko imel pol ... vprasanje je, ce je sploh dogovorjeno na kateri bo majcka na zacetku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšno moč nosijo v sebi ženske... :doze:

A nisi vedu ..... sej si napisal v "uni" temi "da takrat ko njej paše" ... torej ma moč nad tabo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi ne ljubi brati vse solate, ampak vedite da bo letos vsaj en pešec več vsaj na kakih 5 motozborih. Če pa kakemu organizatorju to ne bo pasalo me naj pa :fight2: :unsure: Je pa res da imajo včasih motoristi prost vstop medtem ko "pešci" plačamo vstopnino :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...........????????????????? vidm da so vsi tuki napisali krneki,se jst...............................

:D :) :D :P pesci na motozborih,khmmm mogoce na rolerjih .) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona kulk se eni otročji :wacko: -sej zase nebi reku,sam za ostale "starejše in zrelejše" motomarsovce... :hmm:

@ sarcy: če te še noben ni povabu,te jest uradno povabim na zadnji sedež moje mofe za bilokateri motozbor .) B) Seveda kšna pijačka pol tud ne sme mankat... :naughty: :P

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo za boljš predstavo kaj vse se na zborih dogaja....miss mokre majčke

post-11-1083529628.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!