Skoči na vsebino

Kdaj vam najbolj paše?


jani21

Priporočene objave

ampak sam petting, ker sm ful na psu in bi se čist prepustila....

PETTING!!!!?!?!?!?!?!?!?!? :kva2: WTF?!?!?!?! :hmm: :blink: :wacko:

draga moja ko pa boš dobila forumaša, ki se bo strinjal samo z PET-ingom, ga mirno lahko prilimaš v rubriko domači ljubljenčki. .) :devil:

no mogoče bi blo to sprejemljivo če ti dela kaka tvoja kolegica jaz pa samo tu in tam uletim :P B)

petting moškemu paše - NIKOLI :zzz: <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff, Pervy dej mal mehkobe pokaž, ker vem, da nisi tak hlod kot se delaš. Petting je čist cool zadeva za oba, res pa je da pripelje do... (sej je tko mislna pa nekak ne upa direkt povedat)--če ne, je z nekom nekaj narobe al pa nimata pojma kako se to dela.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff, Pervy dej mal mehkobe pokaž, ker vem, da nisi tak hlod kot se delaš. Petting je čist cool zadeva za oba, res pa je da pripelje do...

eeeee v tem primeru pa se petting imenuje predigra, ki sicer ni ravno popularna stvar ampak, jebi ga, nujno zlo :devil: in sprejemljiva kot taka.

ma kaj vem, sem pač razumel tako, kot da bi ona samo malo rajca, rajca pol pa lepo spančkat, ti pa z trdim zraven ostaneš. :angry: :blink: :wacko:

PS: na tem mestu se zahvaljujem osebi, ki me je razsvetlila in mi obrazložila pojem predigre, saj sem namreč bil vedno prepričan da je to samo nek izmišljen mit. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pervy očitno te še ni nobena v roke vzela tko kot treba. A sladoled tut kr pogoltneš?

Glede rajcanja in s trdim spat---punca spi naga sredi zime ob odprtem oknu---torej, ne samo, da dolgo ne bi bil trd, čez čas bi dvomil celo o tem al si punčka al fant. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... al si punčka al fant. :huh:

...cak, kako ze gre tist, k so nas v soli ucili..."kako najlazje na oko razlocimo puncke od fantkov" :hmm: "Fantki imajo med nogami luleka, puncke pa nimajo nic"! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
...cak, kako ze gre tist, k so nas v soli ucili..."kako najlazje na oko razlocimo puncke od fantkov" :hmm: "Fantki imajo med nogami luleka, puncke pa nimajo nic"! :naughty:

motš se, tut punce ga dobijo, ko si ga zaslužijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motš se, tut punce ga dobijo, ko si ga zaslužijo

KWAAA...a res.....men pa paše tolk cajta dokler mi roke ne odpovejo k me že full bolijo grem pa spat :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, a bo že kdo napisal:

"najbolj mi paše ravno zdajle, ko tole tipkam... a čutite, kako trese?" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, a bo že kdo napisal:

"najbolj mi paše ravno zdajle, ko tole tipkam... a čutite, kako trese?" :D

sej si napisal....čutimo čutimo....pri meni tud trese..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dragi Brrrm,

če ti začne tiktakati biološka ura zelo na glas,

se tut petkov trinajstega razveseliš. :)

Pa čeprav je samo dvakrat na leto. :huh:

In potem rečeš : " Letos smo pa kar pogosto, bo treba drugo leto bolj vzdržno živet." :blink:

:D :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povsem :topic: : kolega je nekoč dejal, da bo dal za pijačo šele takrat, ko bo prestopni dan..

pa še to, če bo torek :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!