Skoči na vsebino

Vstop v Evropsko unijo?


mihagrabner

Vstop v Evropsko unijo?  

89 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Mislite, da se bo ?ivljenje v Evropski uniji spremenilo na:
      3
    • a) bolj?e
      27
    • b) slab?e
      27
    • c) ne bo se spremenilo
      14
    • d) nevem
      3
    • e) BMK (dodal moderator SymRu)
      15


Priporočene objave

Bojim se, da se nam bo še malo kolcalo po tolarju...

Bojda Evropejci staroselci niso najbolj navdušeni nad €...

Pa ne bom črnogled. Upam, da bo čas pokazal mojo zmoto...

Točno tako. Odkrivamo toplo vodo, tam, kjer imajo drugi že "terme". Po slovensko pač. :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

EU je za mene navadn kurac! Sam manka še da bo bush reko če bi bli združeni, ker bo tako ''''''''bolje'''''''' !!! :BUA: :angry:

IPB Slika

LP, Hozi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se komu kolca po tolarju?

:grrr

ys sem se že navadiw ..

1 najprej so me nekoč dresirali, ko je enkrat letno

"stari dinar" biw zamenjan z "novim dinarjem"

2 potem (živel sem v A) je tolar zamenjow dinar

3 pa € zamenjow D-marko, A-šiling

4 zdej pa še € zamenjow tolar

Člowk s časom otrdi .. a ne?

:blush:

Denar je neka pogruntacija s katero

predstaviš delček lastnega premoženja,

da lahko kako malenkost zamenjaš zanj

in je res useenps kako ji rečemo:

$, €, Huba-Buba, Tolar, Pajsjišajs .. ali

pa kako drugače.

Glavno, da dela svojo funkcijo.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem vprašanja, ali se bo življenje v EU spremenilo na boljše za nas navadne smrtnike ali za tiste ki so pri koritih :? :? :? Za slednje se bo ziher :BUA: :BUA: :BUA: Za nas ostale bo pa čas pokazal, upajmo da se bo tudi za nas, saj malo :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EU je za mene navadn kurac! Sam manka še da bo bush reko če bi bli združeni, ker bo tako ''''''''bolje'''''''' !!! :BUA: :angry:

LP, Hozi

In do tega mnenja si prišel, ker... in ameriški predsednik bo rekel, kaj!? :hmm: :yawn:

Meni je EU čisto OK. Evro še bolj.

Bistvo nastanka EU oz. prvotno ECSC, je v ideji, da bi s povezovanjem preprečili nove vojne. EU je začela nstajati tik po 2. sv. vojni in s svežim spominom nanjo. Kako so se to namenili narediti. V prvi vrsti s povezovanjem Francije in Nemčije, dveh največjih evropskih držav, ki sta bili pred tem v zgodovinsko kratkem obdobju kar trikrat v vojni (1870-71, 1914-1918, 1939-1945). Da bi znotraj Evrope obstal mir je bilo najpomembneje povezati ti dve državi. Francija in Nemčija sta potem tudi predstavljala najmočnejši steber EU. To se sicer z leti in širjenjem članstva spreminja, ostaja pa dejstvo, da sta ti dve državi, zaradi svoje zgodovine,velikosti in gospodarske moči, posebnega pomena za EU.

Lynchi, vzajemci pa so le počepnili, čeprav nekaj mesecev pozneje kot je tisti Britanec napovedoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj mi je EU všeč. Če nič drugega potem zaradi tega, ker lahko kupujem kjerkoli v EU brez, da bi mi cariniki, davkarija, špedicije ipd. grenili življenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lynchi, vzajemci pa so le počepnili, čeprav nekaj mesecev pozneje kot je tisti Britanec napovedoval.

Stanje se je po pretresu na Kitajskem spet normaliziralo in spet lezejo navzgor.

Sicer je po navadi tako, da ko bi dvignil padajo, ko imaš denar da bi točke kupil pa so najvišje.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

:headbang: Meni je tako všeč, da se bom na drugo stran Dragonje preselil, da bom lahko še enkrat vstopil v EU.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!