Skoči na vsebino

Naročanje prek www.scooter-attack.com


c00L3r

Priporočene objave

Evo dobil sem podatek da se bo dalo dobit scooter-attack kataloge :naughty: :) Ce je kdo zainteresiran naj mi sporoci :)

kako pa bos potem prek tega kataloga naroču kej?

isto kot prek neta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a 300 strani pol bo pa velik sare notr =)

dj sj prblizn tok pa tok komadov prbl. taka cena!sj kataloge bi pa lohk zaston potalal sj bomo pol pr njih robo nabavlal =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kulk bo katakog, ker ga bi jst tut narocil! Kako pa bo pol katalog do mene prisel? :? Po posti al kako drugac?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_sLiDer_: No kulk bo katakog, ker ga bi jst tut narocil! Kako pa bo pol katalog do mene prisel? Po posti al kako drugac?

Zgleda da sploh ne bo, če še cene ne vejo. :lol1:

LP

Popravljeno . Popravil LittleDevil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da se bote lažje zmenli če daš neko okvirno ceno vsaj za predstavo da približno vejo pa se bojo pol odločli lažje .)

pač al bo to 1000-3000 al bo 3000-5000 al bo 5000-7000 itd. sej ni nujno točne cene samo da je vsa približno, pomoje no :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo hoče katalog ga mam jst na compu! Sicer je v nemščini sam itak ni nč teksta! Je pa notr čist vse! Ma 32 MB in je v .pdf formatu!! Naložite si ga pa na temu naslovu!! .)

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo hoče katalog ga mam jst na compu! Sicer je v nemščini sam itak ni nč teksta! Je pa notr čist vse! Ma 32 MB in je v .pdf formatu!! Naložite si ga pa na temu naslovu!! .)

A to se da zej prek scooterkita naročit??? To nim poslem mail pa cifre k so napisane pr izdelku in bom dobu po pošti? Kolk pa pol pride poštnina?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej to pa ne vem! Pošl mail na scooterkit pa jih vpraši kako je s temu! Sej so ful prjazni men skoz kuj odpišejo pa to... Pomoje da jim sam napišeš svoj naslov (ime,priimek,ulica...) pa številko dela v prospektu pa ti pošljejo predračun pa po pošti dobiš dele plačaš pa po povzetju! Sam nism 100%!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!