Skoči na vsebino

Jolly Moto


denZ

Priporočene objave

no zanima me kak je s temi avspuhi.....kje se da to dobit, izkušnje.......

v italiji zihr, pr ns pa ne vem no pomoje ne..........(razn ce nasi dol hodjo :lol: )

ma so kr fajn izpuhi teli đolly moto............sam dragi.............. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jolly moto se da dobit na linde mpa oz kovic miro s.p. polini servis->kolarjeva 9, v ljubljani. Samo s tem izpuhom bos dosegu zlo velike obrate kar bo posledica tut velika obraba delov prej kot s kakim giannellijem itd. Mislim pa da je tam do ene 90-100k. So rocno delani in zlo hudi tut zvok je zlo hud. Moj kolega je meu na rs-ki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uhh, pol je drago to....sej mogoče bom zbrau enih 90k pa kupim to, ker nucam obrate :D

kaj pa je mogoče že kdo to mel gor zmontirano?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti ne splača kupit ker bistvene razlike ne bo. To je bolj za aluminium kit. Bols da nrdis izpit za vecji motor in dnar k ga misles dat v predelavo prsparas pa kupis kej mocnejsega. Samo kot nasvet. ;) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izpit za večji motor bi delal, če bi bil dovolj star, tak da še bom ene dve leti mel tega, tak da mislim ga ornk predelat.........samo teh 90k sit se mi res veliko zdi :unsure: sej verjamem, da so take cene samo za en avspuh je to mal preveč.....newem če nem rajš kupil leovince v6, k je 52k sit, pa za oni dnar kupim hebo-jovo blajerco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

den2, bolje da premislis o menjavi motorja... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

den2, bolje da premislis o menjavi motorja... :huh:

hehe, kerega naj te notr dam

no tole pa sem dobil od lindempa

Takole je: Jolly Moto je optimalna izbira za 125 ali 250 ccm, če imaš motor napiljen do skrajnosti. Takrat da največ od sebe. Cena je za 50 ccm temu primerna :( 312 EUR. Problemi so z dobavami. Možakar to ročno dela in zdaj, ko je sezona, dela predvsem za dirkalne motorje 125 ali 250 ccm.

Če pa imaš motor s kitom, do 70 ccm, z uplinjačem 21 do 25 mm in hočeš, da motor tudi iz nizkih obratov kam potegne, potem nimaš kaj razmišljati. Leo Vince V6 za SIT 51.500.

Lep pozdrav

Igor

mislim da bom kar upošteval njih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, kerega naj te notr dam

ne masino, mislu sm cel motocikel. namrec dat 90 jurjev za auspuh za 50ko je :wacko:! tolk stane auspuh Giannelli za RS 250 - pa je dvojni (dva cilindra)!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne masino, mislu sm cel motocikel. namrec dat 90 jurjev za auspuh za 50ko je :wacko:! tolk stane auspuh Giannelli za RS 250 - pa je dvojni (dva cilindra)!!!

saj nem kupil sem si premislil, bom rajš kupil V6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.) še vseen ne vem če se splača..... raj se voz s takmu k je zej še en let alpa dve pa boš poj raj za mav več dnarja kupu večji motor :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.) še vseen ne vem če se splača..... raj se voz s takmu k je zej še en let alpa dve pa boš poj raj za mav več dnarja kupu večji motor :hmm:

splača se itaq ne, fajn pa je,da bo malo več šel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ne splaca se devat takga denarja na motor k ga naus mel dolg! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ne splaca se devat takga denarja na motor k ga naus mel dolg! .)

vem ja, sam pol ga lohk po višji ceni tudi prodaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno komu. nekdo k je fukjen na predelave pa nima pojma ti bo dal vec, ker je motor predelan. nekdo ki se spozna, ti bo dal pa manj, iz istega razloga, in ker je motor po vsej verjetnosti zjahan (drugace ga kao neb prodajal). vsekakor pa nikol ne dobis tolk vec dnarja, da bi se ti investicija izplacala. drugo so recimo gume, da se vidi da mas nove, dobi prodajalec vtis da mas skrb, in da celoten motocikel vzdrzujes, itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej zdaj še ga ne mislim prodat, tak da zdaj bom predelal kaj se bo pač dalo.........vem da ni ravno poceni, samo iz te rs-ke hočm iztisniti največ kaj se da, v njo pa mislim še vložt polek tega avspuha še nekje 100k sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100k polek auspuha je meni osebno zelo veliko za 50ccm

No sej vsak ma svoje veselje :blink:

Sam v razmislek. 2 leti šparaš denar, ki ga bi zdej zmetal za 50ccm in si čez 2 leti nabaiš močnejši motor.

50 ccm bo še vedno 50ccm pa čeprav z 70ccm kitom, najhujšim auspuhom itd... Na kratko. NIKOLI NE BO "PRAVI MOTOR".

Majo osebno skromno mnejne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa maš denar. A se ne splača k močnejšga kupt?

splačalo bi se če bi mel izpit.....samo glede na to da sem star 15 mam še eno leto do izpita za 125.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlazje bos prodal mulcem starim 14,15 let k so lih izpit naredl in bodo vidl predelano leti itd in bodo hotl met. Tko sm jes svojo prodau. Den2 PM posl neki.

aja poleg vseh svetovanj tle ti tut js svetujem da ne predeluj prevec k nebos nikol dobu tega kesa. Sam vem iz lastnih izkusenj. 1x se mi je posralo da sm dobu tut za vse predelave. Ker folk ne bo gledu kaj mas ti notr folk gleda letnik in kok je motor ohranjen in ti ga zarad predelav ne bos mogu cent ne vem kok vec. Pa se sami problemi bojo. Vec bos predelu vecja moznost bo za probleme.

Popravljeno . Popravil RS50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko pa si že do zdaj vložo v motor? :?

Kupil sem ga za 400k

Pa predelave so koštale enih 150k al pa še več (cilinder, brušenje, fergi, filter, zobniki, arrow..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti rajš prihrani tehle 90 jurjev... življenje bo še težko :wacko:

Malo za šalo, malo za res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej zdej sem se odločil da tega Jolly moto avspuha ne bom kupil........res je full predrag

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!