Skoči na vsebino

Eurovision Song Contest


Špilferderber

Priporočene objave

Preseravanje v vseh pogledih, od vodenja, tekmovalcev do same izvedbe...pa saj to je že dolgo jasno... :xx:

in tudi preseravanje forumašev na motosvetu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa privoščim Platinu da sploh gre na eurosong. Najbolj na ku*** pa mi pri vsem tem gre Miša Molk in njene izjave okrog letošnje popevke. V izjavah mi je delovala tako, kot da sta duo Platin manjvredna od vseh ostalih dosedanjih predstavnikov. Češ "bo kaj bo, bomo vidli" Koga pa naj bi poslali glede na letošnjo EMO ?? Natalijo Verboten? A je mela ona kaj bolj "evrosongovsko" pesem? Isto sranje v angleščini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa privoščim Platinu da sploh gre na eurosong. Najbolj na ku*** pa mi pri vsem tem gre Miša Molk in njene izjave okrog letošnje popevke. V izjavah mi je delovala tako, kot da sta duo Platin manjvredna od vseh ostalih dosedanjih predstavnikov. Češ "bo kaj bo, bomo vidli" Koga pa naj bi poslali glede na letošnjo EMO ??  Natalijo Verboten? A je mela ona kaj bolj "evrosongovsko" pesem? Isto sranje v angleščini

Tud jaz jima privoščim, ker vem, da sta vložila ogromno svojega časa in truda v svojo glasbeno kariero in sta marsikaj dala skoz....kar pa nekateri niso, svoje so dosegli le z denarjem in dobrimi vezami, kot je navada na vseh področjih, ne samo glasbenih!

Itak pa razni radiji in televizije vso stvar taaaak hudo napihnejo, da potem vse skupaj izpade totalno bedasto....

Bomo pa videli, kako se bosta odrezala, mogoče pa se jima sreča nasmehne in jima uspe prodor....pol pa da vidimo to našo go. Molk (jepačneprenašamnajboljšepress O:-) )

Moje mnenje.... :P

Popravljeno . Popravil uti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem nazadnje, ene 5 mesecev nazaj, poslušal njuno izvajanje v živo (pa ne eurosong), sta se mi zdela zelo kakovostna izvajalca. Zelo dobro izvežbani vokali in kvalitetno sviranje na inštrumente. Čisto resno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo pa videli, kako se bosta odrezala, mogoče pa se jima sreča nasmehne in jima uspe prodor....pol pa da vidimo

a se boš ti ful sekiral če bosta slučajno zadnja ? al boš doživel infarkt če bosta prva ! ma ne si delat skrbi za stvari ki ne vplivajo na tvoje vsakdanje življenje ! razen če .....???

glede mišike ki je pač ne prenašaš, za kar imaš tudi vso pravico, pa niso samo tri dlake navzkriž, pa malo sluzastega mesa.... Pervy ima samo tako ime.... :P

vprašanje če bi jo prenesel, tudi če bi hotel ?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da vidimo kaj se bo dans zgodilo :ph34r:

nekaj se ziher bo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaka dolgočasna beda (vključno z našo pesmijo)... razen svetlih izjem (ukrajina, albanija, yugoslavija ... )

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahaha, vsa bivša juga je na finalu eurosonga, samo naših dveh osladnih ljubimcev :SS ni noter, bravo, super, vse čestitke naši super pesmi. Drugače pa bi privoščil srbom da zmagajo, majo dobro pesem pa eni izmed redkih so ki imajo jajca da pojejo v svojem jeziku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Meni pa zopet naša pesem ni bila tako zelo slaba (zadnja tri leta najboljša) in mi je bila bolj všeč kot nekatere tiste ki so se uvrstile v finale, mogoče že zato, ker sem vsaj malo domoljuben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res da nisem poslušala vse pesmi v celoti....ma meni se je naša še najbolj dopadla.....škoda..... :(

Kaj to pomeni za Slovenijo za prehodnje leto....ali bomo sploh lahko sodelovali ali ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUHU!!!!

TRETJE MESTO!!!!!

(od zadaj naprej... :lol: :lol: :lol: :lol: )

Ja ne vem no, a je kdo kaj druga pričakoval al kaj?

Za jugoslavijo pa je itak imho cela ex yuga glasovala, po mojem tudi dosti dosti slovenceljnov...jasno, ker pojejo v "našem" jeziku ne pa v angleščini, tako kot naši Platini...in upam, da končno več nebodo na vsaki postaji 5x na dan zavrteli Stay fo'evaaaa.... :SS :SS :SS

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos pa očitno (razen ene parim izjemam), nobeni državi ni uspelo spacati skupaj enega normalnega komada :rolleyes: ...sama dolgočasnost in monotonost jih je bila..blek... in glede na to, se je tud meni zdelo, da naš komad sploh ni bil tako slab!! :hmm:

Upam, da so se vsi "tisti", ki so predvideval in napovedoval in pričakoval in ocenjeval v naj naj in prepričeval in kajševemkajvse, končno mal na trdna tla spustil in (spet) doooolge nosove dobil! :doze:

Najbolj bedasto se mi pa zdi to, da si skor noben več ne upa peti v svojem jeziku... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Natalija bo lepo na Brniku ob prihodu Platinčkarjev odpela Cry Baby Cry On My Shoulder, zravn pa bo Alya nažigala svoj Druid in jim žugala: Saj sem vedela, da morate mene s sabo vzet... :devil:

p.s. Danes bo pa še ohcet... :SS ... osladno... samo bosta pa zastonj do poroke prisla... sponzorji :doze:

Popravljeno . Popravil vragica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da se vrnemo na temo: SAMI ANGLOFILI, J*BO JIH B*G!

nartaboltahudo pa je bilo tisto belorusko ciljanje tonov :wacko:

p.s. kakšen izgovor bo kaj letos za naša pobeljena platinčka?! ah, saj vemo.. mali smo, pa nimamo velikih sosedov, da bi nas podprli.. pa da še malce podžgemo.. edini izmed juge v Evropi, ampak balkan ima še vedno boljše komade kot mi (samo poglej udeležbo med prvih 10 :lol1: ).. lep dokaz je www.nostalgija.com, ki naše platinaste redno ne uvršča v svoj giga seznam komadov..

in le zakaj :hmm:

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ma super sta zapela...sam ozvočenje jim je nekaj nagajalo :wacko: ...pa kje so bile plesalke????ozadje???nč???pa ja bi mišika ko zgleda zdej še mlajš mal poskakala naokol... :) ...drugač pa komentator na SLO (Andrea F.) me je zavedel....skoraj vsaka popevkica je imela kako napakico, tko da sem bil res prepričan o naši uvrstitvi v finale...ma pustmo stat... :D ...sta pa carja....srečno v zakonu, zdej ga lahko žurajo kokr dolgo hočjo....zakon :yea2: ...kdor zna zna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Effe je že druga zgodba (da si spet ne bom drznil kakšne ankete odpret :devil: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da naša dva nista preveč žalostna glede na to da se danes poročita.... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da naša dva nista preveč žalostna glede na to da se danes poročita.... :unsure:

in tudi če sta - kaj ma to tebe za srbet? Bosta že po svoje shendlala...

mamicu, a zdaj bo vesoljna slovenija travmirala. Jebiga - sama sta naredila izdelek, sama sta se za to odločila, imela sta nekja podpore RTV in budžete sponzorjev.

A jima kaj manjka? Tista zmaga ali udeležba pa itak ni tako zelo pomembna. razen tistim, ki želijo te budžete, zgoraj omenjene, upravičit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!