Skoči na vsebino

Eurovision Song Contest


Špilferderber

Priporočene objave

včerajšnji večer, ki bi moral miniti ob pivu, hamburgerju in pikadi v lokalni gostilni (nekaterim dobro znana Sabina) je seveda zaznamoval predizbor za evrovizijo saj je v istem prostoru televizija. no z pikado ni bilo nič ker je bilo cviljenje iz TV preveč moteče in so bili rezultati podn pa smo nehali in se zabavali in trpeli ob TV. morem rečt, da je bilo to prvič, da sem to gledal več kot 5 min in da imam dosti za nekaj let.

1. vse pohvale komentatorju, ki je bil primerno sarkastičen za tako bedarijo kot je to in saj ni poskušal umetno nekega oh in ah vzdušja ustvarjat. tako je finsko debelušno kopijo rickyja martina proglasil za "mlajšega brata benni hilla" :lol1: , ob jamrajočih in smešnih kvazi rokerjih nam je povedal, da je to najbolj rokerski komad in da naj pričakujemo samo še hujše :devil: , itd.... vglavnem komntar 1A :OK: :lol1:

2. neglede na to da mi je ta muzika :BUA: morem rečt vsaka čast srbom, peli so v svojem jeziku in v melodijo vkomponirali svoj melos, zame je to smisel evrovizije in privoščim jim visoko uvrstitev. podobno je bilo tudi z mislim da estonci (tistih nekaj ento bejb). litva je bila moj favorit ker smo na koncu moški itak glasovali glede na to kako fukabilna je bila kaka pevka, čeprav je bil tudi monako dober, ups dobra.

3. vsi ostali so se trudili z nekim mirnim operno-baladnim sranjem ali latino ritmi. sicer nevem v čem je smisel da finci in podobni terajo latino sceno ampak OK, saj je itak sranje pa narodnost ni pomembna.

4. nasmejali smo se seveda nekaterim moškim predstavnikom, pri čemer vodi bosanec, ki se tak sigurno ne sme pokazat kje v bosni "med svojimi" in maltežan, ki spominja na enega od sigfrid & roy (nevem kdo je kdo).

5. ženske so sicer vzdihovale ob grškem predstavniku po čemer smo še enkrat videli, da se nam resnično ne sanja o ženskah in njihovih okusih - tip je bil za pokozlat, totalno zalizani šminker z pedersko obleko (oprijeta majčka z globokim izrezom in odkritim trebuhom, umetno raztrgane kavbojke in črni špičak škornji) in kretnjami. ah no ja, pa saj je to gay festival. :wacko:

6. upam da drugo leto ne bomo več udeleženi ker je to navadno norčevanje iz nas, ki plačujemo RTV naročnino. Ni denarja za prenos nogometnih tekem in lig, ni denarja za MOTOGP in Formulo, ni denarja za boljši program, novejše filme itd. za to sranje pa v turčijo potuje 40 ljudi, ki tam živijo na veliki nogi, da o tem koliko nas vso to sranje stane že doma sploh nebi. mislim da bi bilo treba na tem področju nekaj naredit! noben me ne bo prepričeval, da je takšna "promocija" Slovenije vredna toliko denarja :angry: :BUA: :SS

7. vglavnem žal mi je da sem gledal ker sem samo slabe volje. toliko dobre glasbe je, ki je na TV SLO nikoli ne vidimo ali pa v nemogočih nočnih urah, takšno sranje pa požere toliko denarja in dobi najboljše termine. :SS :SS

PS: o niaših ni za zgubljat besed, pač totalno povprečen in povprečno produciran pop komad, ki si ne zasluži omembe. me zanima kako uspešen bo na lestvicah :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6. upam da drugo leto ne bomo več udeleženi ker je to navadno norčevanje iz nas, ki plačujemo RTV naročnino. Ni denarja za prenos nogometnih tekem in lig, ni denarja za MOTOGP in Formulo, ni denarja za boljši program, novejše filme itd. za to sranje pa v turčijo potuje 40 ljudi, ki tam živijo na veliki nogi, da o tem koliko nas vso to sranje stane že doma sploh nebi. mislim da bi bilo treba na tem področju nekaj naredit! noben me ne bo prepričeval, da je takšna "promocija" Slovenije vredna toliko denarja :angry: :BUA: :SS

pod zarednim brojem šest: dvanaest poena!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni nekdo omenil da bosta prva ,ja saj sta bila prva,ki sta se poročila na izboru evrosonga za :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri biologiji mamo ćloveško anatomijo pa bi pevka kar prav pršla namesto okostnjaka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svatba razočarancev

Carigrad | 13.5.2004 | Barbra Drnač

Čeprav 19. mesto polfinala vsekakor ni razlog za slavje, sta ponovno bela duo Platin danes prisegla ostati večno skupaj.

Diana in Simon nista mogla skriti razočaranja pred skoraj 100 svati, ki so bili povabljeni na miniaturni turški otok imenovan Big Island in leži med azijskim in evropskim delom Carigrada. Potočila kar nekaj solza, ki so bile tokrat solze sreče.

Poroka bi se lahko izkazala za dobro promocijo, a je bila časovno neusklajena. Morala bi se namreč poročiti pred nastopom, ko izvajalci se vlečejo pozornost medijev. Poroka v belem je stala približno 14 milijonov, zgodila pa se je po hudem porazu, ko nista zanimala nikogar več. Poleg tega je carigrajski župan je pripravil uradni sprejem za vse udeležence Evrosonga točno ob uri, ko sta Diana in Simon dahnila svoj DA. Diani je bila poročna priča Sertab Erener. Lanska zmagovalka Evrosonga, ki pa si je vzela samo nekaj minut za poroki in ze naslednji hip oddrvela neznano kam. Simonova priča je bil kar njun menedžer Marjan Babič.

Na ladji je bilo obilo turških specialitet in slovenskega vina. Diana si je končno privoščila nekaj užitkov ob sladicah.

Evrosong 2004 je znova dokazal, da po stari slovenski navadi tudi popevkarski šov jemljemo preveč resno. A kako ga ne bi, če o tem, skoraj nacionalnem projektu, vrednem okoli 800.000 evrov, poslušamo že nekaj mesecev. O nujnem sistematičnem izboru kakovostnega glasbenega izvajalca, okoli katerih se na Evrosongu vse skupaj vrti, pa nič. Natolcevanj a o evrovizijski kuhinji so zato bolj bledi izgovori, saj za razliko od slovenske EME o najboljših na Evrosongu odloča publika s televotingom, ki je v sobotni finale poslala vse nase južne sosede, tudi Albanijo. Letošnji evrovizijski ples je za nas končan, lahko samo se navijamo in glasujemo, recimo za Ukrajino, Grčijo, Švedsko in Belgijo, ki veljajo za favorite.

vir: http://www.24ur.com

:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja danes me je skoraj kap ko sem prebral da je ta pizdarija stala 800.000 evrov!!!!!!!

me pa res zanima koliko so stroški (pravice+komentator+ostalo) za eno SEZONO MotoGP dirk za katere ni denarja.

TV Slovenija = sramota in za :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko rečem samo :SS :SS :SS

Torej vsi, ki plačujete RTV naročnino, takoj odpovejte le-to. :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej vsi, ki plačujete RTV naročnino, takoj odpovejte le-to. :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

A se to da????

Glede evrosonga, sej ni čudno, da smo popušili, ker komad je bil zanič. Pomoje sta stavla, da se bosta s poroko kam uštulila. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teh 800.000 EUR bi lahko kako bolje zapravili, naprimer kaka dobrodelan akcija, al pa še bolje dobrodelna akcija, kjer bi siromašnim motosvetovcem motorje kupil (lih za 100 Z 750 bi se nateklo, pa bi dost bolje naredili :yea2: ). Sve v svemu, samo da bo velika M.M. imela za novo lepotno.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno gledam voting....... vsi moji favoriti so "nekje". no ja, saj SCG vodi, vseeno mi je bila albanska pesem bolj vsec. B)

samo grki....... ajajajajajaj :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmagala Xena iz Ukraine...totalno bedn komad...ostale ne morm komentirat,ker nism spremlu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto športno smo gledali le glasovanje.

Najboljša od vseh, Turška voditeljica.

Make up iz poznih šestdesetih let,

nasmeh konjski prve kategorije :D

Če je to in v Turčiji :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem rekel še nekaj postov nazaj, kdo bo zmagal. :yea2: Me v bistvu čist briga kaj je pela, saj se tko al tko ni dal nič razumet, je pa za to zgledala suuppeerr. :wub:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce so prisli grcija, rusija, malta in podobni v finale........

kaksen poden sta sele morala biti platinasta go(lo)bcka. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce so prisli grcija, rusija, malta in podobni v finale........

kaksen poden sta sele morala biti platinasta go(lo)bcka. :lol1:

True, true :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ljudje ne se razbrujat ! bela platinčka sta nas postavila na realna tla in v družbo v katero si želimo ! torej med švico in malto ! kaj ni to tisto kar si sloveclni želimo ! al bi raje bili v družbi ukrajine, srbije in čren gore ! ne, ne dragi moji, duo platinius že ve kaj in kam bi slovenclni radi ! .) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je zmagala Ukrajina?

Zato?

:lol1: :lol1: :lol1:

dober recept za naše zanesenjake....če jim sestre niso zmage prinesle...pa parček ki posnema že uporabljene fore poljubov in porok....lahko kdo prova še s tem...Pika ali alja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Sevine Moja štikla v angl. za vsak slučaj če se odloči kot naš predstavnik !

MY HIGH HEEL

My high heel Where the grass does not grow

My high heel just stood so

Come, come, hop, hop Come on my chicken Tic tac round half three

You'll pinch me where they can't see I know well the likes of you

Devil's pals, and that's true Ring, ring,

You'll ask for my number Knock, knock, go knocking to another Sojcice (koji je to kurac? )

girlie, go wear Little socks

E, sad dolazimo do malo zajebanijeg dijela

Ojda da, oj da da, oj da da da Sssss sex Hop, hop, mrk, mrk Yeah yes,

yeah yes yes, yeah yes yes yes Sssss sex Hop, hop, screw screw Su, su,

go to another Whoopsy, Whoopsy, zumba, zumba Hay, reed, cheese, salami

red beet grew, red beet grew Afrika paprika (ovo moze ostat u originalu)

Golden ring, thin moustache

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WOW :eek: to pa je deep :xx: :worship: ko bi še naši kaj takšnega skupaj spravli :cry:

ne dvomim pa da če seve to poje zgleda vseeno boljše kot karkoli spravijo naši evrovizarski pocarji skup :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!