Skoči na vsebino

Tunizija - otok Djerba


Priporočene objave

Zanimajo me vaše izkušnje z letovanjem na otoku Djerba. Zaželene so vaše pripombe in pohvale glede hotelov, osebja , okolice.... skratka če pripiročate iti na dopust tja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Če želiš izležavanje potem zna bit Djerba prav fina. Bolj bi navijal za Jordanijo, odlična kombinacija lepega morja, puščav in veliko za videt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hoteli kot hoteli - povsod so isti

bazeni kot bazeni - povsod so isti

arabci kot arabci - povsod so isti

vročina kot vročina - povsod je huda

če pa si morje lahko izbiraš, ti Djerbo toplo odsvetujem

(priporočam Egipt)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Djerba je še kar v redu. Pridružujem se zgornjim postom. Zavedati se je treba da tudi Djerba ni tako lepa, kot agencije prikazujejo na fotografijah. Hoteli so razmeroma urejeni, ampak vzemi si takega ki ima 4 ali več zvezdic... vendar je takoj za hotelsko ograjo že polno smeti...V vodi je nemalo ostrih skal med mivko, tako da ne moreš kar vsepovsod tekat po vodi, kot bi si predstavljal. JAz sem tam bil, ni mi sicer žal da sem šel, vendar še enkrat verjetno ne bi želel iti. Agencijska potovanja so preveč statična za moj okus. Glede na to, da sem bil v Afriki in porabil kar nekaj denarja, sem prišel domov dokaj ravnodušen. Hočem reči da se v tem času in za toliko denarja da dobiti kaj več. Če pa ti odgovarjajo pasivni dopusti in ti je Tunizija všeč, potem ne moreš kaj dost falit.

post-9811-1182233637_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greš na dopust, da se odklopiš in jaz sem letel tja, ker je bil last-minut s hotelom 4* in sem bil zelo presenečen nad samim hotelom, seveda z željo, da ne

iščem "Slovenije" na Djerbi !!!

Bilo je tako kot sem pričakoval, nisem se udeleževal oraganiziranih izletov, sposodil sem si skuterja in ogledal celoten otok, lahko samo pripomnim,

da več kot teden ni zame lenarjenje!

lp Nofrus

post-5113-1182241194_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem obiskala Djerbo lansko poletje, čeprav mi je bil všeč bolj kopenski del Tunizije.

Prilagam nekaj slikic (nasadi oljk; črpalke na črno; parkirišče kamel):

Popravljeno . Popravil Sončece
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Kamele na nafto? sonček a je sončarica razsajala :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sonček a je sončarica razsajala :winkiss:

Noup :P , je blo pa (vsaj zame) rekornih 50 stopinj.

Sicer pa še nekaj informacij, z mojega dopusta. Prebirala v hotelskem kompleksu večih hotelov Klub Marmara Dar Jerba, točneje v hotelu Zahra. Osebje zelo prijazno, tako sobarice, receptorji, natakarji, kuharji in ostali. Hrana je bila okusna, kolikor si je želel. Pa živalce :OK:

Še nekaj slikic:

Popravljeno . Popravil Sončece
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila v Tuniziji (Hamammet).mi je bila zelo všeč. hrana je bolj slaba , za moj okus.

priporočam safari imaš kaj videti, za tiste ki pa radi lenarite pa hotele z all inklusive ponudbo.

Drugač pa je Grčija veliko lepša in imajo odlično hrano. :OK: :OK:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!