Skoči na vsebino

Odvetniki...


Priporočene objave

Rabim pomoč.... Ali mogoče kdo od vas priporoča ali pa ve za kakega uredu odvetnika, ki se ukvarja z dednim pravom. Nahaja naj se v Lj ali pa v okolici Ljubljane. Da pa slučajno nebi delal reklamo, mi lahko pošljete sporočila na PM... :)

Hvala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miro Senica je eden od boljših. Ima pisarno. V njej delajo hordice odvetnikov. Če je v igri velik posel, se ti to splača, ker nasprotnik sam vidi štempelj od pisarne Senica, pa že pade v melanholijo, katera sicer običajno nastopi šele po "porazu" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Ja za Senico vem, pa za Čeferina tud... ampak jaz bi raje kako manjšo ribo, ker nemislim dajat keš sam za ime....

Predvsem pa so dobrodošli tisti, s katerimi imate kake izkušnje... aja pa po možnosti dobre izkušnje .)

Popravljeno . Popravil Kaiser
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za Senico vem, pa za Čeferina tud... ampak jaz bi raje kako manjšo ribo, ker nemislim dajat keš sam za ime....

Predvsem pa so dobrodošli tisti, s katerimi imate kake izkušnje... aja pa po možnosti dobre izkušnje .)

Ivan Šalinovič, odvetnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, ni lih Jure odvetnik, a ne :rolleyes: , sam pa kar obvlada stvari.

lp

Rudi

Hm čudno kako to mislš da ni odvetnik?!? Drugače na vizitki piše odvetniška pisarna Jure Stanovnik ....

Tko da jaz zdej ne vem kak ti mislš to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes pa lepo prosim če mi lahko kdo pove Kaj je odložilni ali suspenzivni veto in Kaj je podzakonski akt?

Na osnovi 97. člena Ustave RS Državni svet lahko zahteva, da Državni zbor pred razglasitvijo kakega zakona o njem še enkrat odloča (odložni veto).

Podzakonska akta sta uredba in pravilnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!