Skoči na vsebino

Priporočene objave

....vsem _zolcnim bolnikom_ zadnjih dni za "konstruktivno kritiko". ce bi moderatorji delali tako kot vi kritizirate ne bi bilo nobenega vec tukaj. a kaj, ko moramo moderatorji vedno biti zadrzani in ne smemo nobenemu nic povedati, saj bo doticna oseba takoj uzaljena in zacela cediti zolc po dolgem in pocez. bog ne daj, da bi se od koga lahko prosilo rudimentarne etikete. saj smo ja vsi anonimni.

je ja tako lahko srati drugim po glavi, tako lepo biti hraber za enkranom. ko pa ga sercas se ti nasmiha kot najvecji prijatelj. se enkrat hvala vam. vsaj vem na cem sem z vami.

pravila igre so znana, vsak se prostovoljno spusti v to. ce komu kaj ne pase mu ni potrebno tukaj viseti. lahko si brez tezav ustvari lastno platformo za komuniciranje in postavlja pravila kakrsna mu odgovarjajo.

vem, da nobeden od teh _zolcnih bolnikov_ nima volje, znanja, potrpljenja ali casa se ukvarjati kot moderator in tudi ne verjamem, da so zmozni vsaj rudimentarne kulture nacina moderiranja. s svojimi izpadi kreirate samo lasten odsev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....vsem _zolcnim bolnikom_ zadnjih dni za "konstruktivno kritiko". ce bi moderatorji delali tako kot vi kritizirate ne bi bilo nobenega vec tukaj. a kaj, ko moramo moderatorji vedno biti zadrzani in ne smemo nobenemu nic povedati, saj bo doticna oseba takoj uzaljena in zacela cediti zolc po dolgem in pocez. bog ne daj, da bi se od koga lahko prosilo rudimentarne etikete. saj smo ja vsi anonimni.

je ja tako lahko srati drugim po glavi, tako lepo biti hraber za enkranom. ko pa ga sercas se ti nasmiha kot najvecji prijatelj. se enkrat hvala vam. vsaj vem na cem sem z vami.

pravila igre so znana, vsak se prostovoljno spusti v to. ce komu kaj ne pase mu ni potrebno tukaj viseti. lahko si brez tezav ustvari lastno platformo za komuniciranje in postavlja pravila kakrsna mu odgovarjajo.

vem, da nobeden od teh _zolcnih bolnikov_ nima volje, znanja, potrpljenja ali casa se ukvarjati kot moderator in tudi ne verjamem, da so zmozni vsaj rudimentarne kulture nacina moderiranja. s svojimi izpadi kreirate samo lasten odsev.

Ne se sekirat.

Ti kar moderiraj kot dosedaj in vse bo OK.

Da na moremo bit vsakemu všeč, je pa axiom.

O aksiomih se pa ne debatira (tako kot ne o okusih).

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hir vi gou egen :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, ma nisi tak kot tvoj nick obljublja....... Ti hitro zakuha.....

A veš kaj pomaga? Suzi Q pod rit, pa gremo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, dragi Padrino!

Zelo mi je žal, če sem tebe ali tvoje kolege kdaj užalil ... in se tukaj javno opravičujem za kake svoje zoprnije.

Moja slaba lastnost je, da sem kljub letom hudo neresen človek (saj drugače ne bi "binglal" tu), ki se zelo hitro rad pošali na račun drugega ... če se bo še kdaj zgodilo, lepo prosim, brez razmišljanja zradiraj moj post v katerikoli temi in pošlji en hud :angry: mail (ne pm - na to oko sem "slep"), da se spet malo zresnim.

Obljubim, da ne bom "peeesdil" po MSu, ampak bova "pomailala", če bo treba kaj pojasniti.

Lep pozdrav

Nov-Tastar

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo pretep, mi prosim sporočite, da pridem...

...gledat! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu pomen te teme ni jokanje temvec zrcalo vsem tistim, ki toliko dajejo na demokracijo, lepo obasanje (vendar samo do njih samih in to mislijo, da je enosmerna ulica), enakost in podobne liberalne vrline, na katere se tako hitro nekateri sklicujejo, ce se njim zgodi domnevna krivica.

ne vem kolikokrat se, vendar motosvet ni demokraticen, nismo enaki tukaj - clani ste clani, moderatorji smo clani z vec pravicami in dolznostmi in admina sta tam nekje zgoraj. tistim zolcnim pacientom to pac ne gre v glavo temvec v nos. in to vsake toliko na novo. spilferderber je dobro napisal: hir vi gou egen. yep, se strinjam.

vsake toliko se nekemu clanu zgodi "katastrofalno vesoljska nepravica" in potem mora svoje nocne more, katere mu izbris njegovega prispevka zadane, zdraviti z nepremisljenim otepanjem _necesa_ (ker ne vem kaj naj napisem tukaj, naj si vsak misli svoje) na teh straneh.

ce ste tako grozohotno prikrajsani v svojih ustavnih pravicah na teh straneh zakaj ste potem se vedno tu? stoji pri vsakem od vas doma policaj ali vojak in vas sili na motosvet?

in zakaj moramo biti moderatorji toliko bolj zmerni in vljudni do vas (nekaterih) clanov? obratno to ni potrebno? ali mogoce kdo misli, da ce sem moderator si pa zdaj moram pustiti srati po glavi zato, ker ce bi v nasprotnem primeru takoj ukrepal bi izrabljal svoj polozaj? do sedaj smo bili vedno vec kot tolerantni in najbrz je tocno v tem problem oz. je bila to napaka, ker smo navadili ljudi, da lahko zdravijo svoje kakrsnekoli probleme tukaj na racun ostalih clanov.

enkrat je tega konec. ce to komu ne pase naj bo vsaj clovek in se prilagodi novim pravilom igre (baje smo ljudje prilagodljivi). alternativa je odhod z motosveta.

v bistvu mi gre na kozlanje, ker se sploh ukvarjam s taksnimi problemi. mi pac ni vseeno za motosvet, ker sem ze predolgo zraven in iz neke naivnosti se vedno mislim oz. upam, da vsaj nekdo najde kaj koristnega na teh straneh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam, da vsaj nekdo najde kaj koristnega na teh straneh.

jaz sm našu. Ful prjatlov. Pa bejbo :) Pa ene par domačih živali :)

Pa vse, kar vem o motorjih, sm tuki napaberkova. in od frendov, ki sm jih tuki spoznal. plus od boba, ki je moj ekstra-zunanji, najvišji svetovalec.

Ice :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Daj bog, da se tistih, ki so tega potrebni, tudi kaj prime :rolleyes:

Alla B)

Al boga nema :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, moje mnenje je, da si še preveč ice in da imaš visok prag tolerance...

Bognedaj, da bi se jaz enkrat priklopil na motosvet in nenadoma ugotovil, da imam moderatorske pravice. Apocalypse now!

In premalo ljudi se zaveda, da moderatorji delajo vse to pro bono in da nimajo nikakršnega profita za to razen nekih nevrotičnih užaljenosti določenih srboritežev.

Kot je imel Ice enkrat dober podpis: This is not a democracy: enter at your own risk (ali podobno).

Taka so pravila - če komu kaj ni všeč, izvolite na forum domačih gospodinj in tam razpravljajte o tem, "kaj bi jaz danes skuhal(a)?" - kot ekvivalent večnemu vprašanju: "kateri motor naj kupim?" :SS

Moderatorjem :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ves kaj Ajsi, vsak ma slab dan, pa tudi dober. Ti potegni crto, vcasih kaksnega skurcaj, vcasih ga pohvali in pici dalje kot da se ni nic zgodilo. Ce bo kdo zameril, bo tudi odmeril. Red mora bit pa magari slab. Se se spomnis prejsnji teden?... no vidis, da ne! Vse bo prav in dobro takoj, ko bo vreme in se bomo kam peljali. Zdej je vse na trnih, megla, dez, in temu primerno nerazpolozenje, ampak dokler bomo skupaj drzali, si pomagali, se podjebavali smo skupaj in bomo zdrzali, pa magari bo po tvoje... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

shargo, seveda se spominjam prejsnjega tedna. :grim samo zakaj lahko midva razcistiva enostavno in ucinkovito in brez podjebavanja v 3 krasne B) , nekaterim pa "bu" ne smes recti? :?

in najboljsi stos danes:

PM od libedejci (a.k.a. bateman) kako se uzaljeno za vedno odklaplja od ms; za namecek se trdi, da je bil ban-an. za kar sicer se nimam uradne potrditve, vendar dvomim, da je bil. ker smo pac prevec popustljivi. anyway, sam je kriv, ce odgovor (v tem primeru moj) narobe razume ali dojema ali prebere ali whatever. in potem so spet (kot vedno) krivi vsi ostali samo doticna _uzaljena_ oseba ne, ker on se je "ja samo branil". cesa?! dojemati/slediti pogovor in se artikulirati ni cisto enostavno, ce moras to storiti "na dalec".

matr, jaz bi moral biti vsaj polovico casa uzaljen in se samo braniti, glede na to, kaj nekateri stresajo po forumu. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ledenko, ti kar reži, sekaj, pometaj in radiraj. BTK! Čisto v redu in pošteno delaš in smo ti hvaležni za tvoje delo! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

epilog mojega zgornjega posta:

bateman ni (bil) ban-an. njegova zadnja objava

BaTeMaN Objavljeno: 7 May 2004 @ 11:14  

Vajenec

Skupina: Člani

Objav: 258

Član št.: 604

Član od: 23.04.2002

Opozorila (10%)

To sem tudi jaz prebral na enem nemškem forumu,... na italianskem pa sem zasledil celo bizarnih 2,9 do 100 km/h. No iskreno mi je pa res vseeno, ker tako ne čutim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi moj globok priklon moderatorjem :notworthy: :notworthy: :notworthy: .

Posebno Ice-u in Alla-ei :OK: :OK: :OK:

Moram pa omeniti da se mi zdi le to da bi se našel vsaj en moderator ki bi ga lahko kvalificiral kot latentnega provokatorja, kar potem vžiga vse sodelujoče na motosvetu, še posebno užaljene mamine sinke!!!

No pa jaz več ali manj le berem in se le redko udeležujem diskusij.

L.P.

IN ICE WE TRUST!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa brisanje nesmiselnih postov sploh ne moti!

Dokler ni izbrisan moj :D

hja, zgleda, da je zginil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vsi mamo kdaj slab dan, meni je ta teden šlo marsikaj narobe, med drugim mi je crknil trdi disk (120GB --> BACKUP NE SPLOH - da ne omenjam med prazniki natipkanih 13 strani diplomske naloge, ki je nisem backupal ), na dan ko sem mel izpad,.. vem, da se trudite in da je na forumu red,..

v glavnem jaz se za svoje napake opravičujem in priznam da sem bil out of line,.. vseeno pa mislim, da ste včasih preostri, predvsem do začetnikov, saj se je treba zavedati, da nimajo vsi toliko znanja in poznavanja interneta, kaj šele delovanja foruma...

ponavadi kdo napiše kakih 100 postov preden prebereš pravilnik... :rtfm:

kakorkoli,.. keep up the good work,..

na tem forumu je ogromno koristnih informacij in večina ve komu gre zahvala, da so zadeve ažurne in urejene..

sorry

PS: Hvala, da ste očistili tisti del foruma....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ta motomars je eden najbolj urejenih SLO forumov, z minimalno navlako, v primerjavi s kakim drugim, forumom, vsaj z moje strani gledano.

In to zahteva ceno, kar enim ni všeč, ki so navajeni mobisux-a :D , drugi se pa navadimo in nudimo moralno podporo metličarjem v upanju na še mnoga leta :notworthy:

BTW: Če bi bil jaz moderator (kar ne mislim nikoli ničesar biti) bi brisal pa radiral še bolj kot sedaj.

Je pa res, da se s takim "strogim" odnosom lahko izgubi marsikaterega novinca, ki še ne ve kako se stvari tukaj delajo, ker to pač ni tipičen solatarski forum.

Zato pa ostane izbrana elita :lol1:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil še nekaj.

Prasci moderatorski 10% opozoril imam, buuuuuuuu nikol več ne povoham tega hleva, vsi ste komunisti pa nacisti, buuuuuuuuu, dol z Olimpom. :BUA:

HE, HE joke, da ne bo kdo še kaj mislil.

Je pa žalostno, da se eni res tako odzovejo.

Jebiga, jutri je nov dan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj bomo ko boš imel 20,30,40,50,60,...% :unsure: :blink: B) (joke)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!