Skoči na vsebino

Izdelava digitalnih merilcev


_OKI_

Priporočene objave

Hm, katere podatke bo to merilo? Cena ze znana?

VolkD pozdravljen tudi tukaj;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja prvo bomo sprogramirali samo obratomer, potem je lahko zanimiva še kakšna temparatura, hitrost motorja,...

možnosti je veliko.

cena še ni določena.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi bil kdo toliko prijazen, pa še kake načrte nalimal, pa seznam materiala. :unsure:

BTW slikce ne delajo

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi bil kdo toliko prijazen, pa še kake načrte nalimal, pa seznam materiala. :unsure:

BTW slikce ne delajo

Hja stvar je še v hudo testni fazi, pa ni priporočljivo, dajat točnih vrednosti, da bi ljudje ne kupovali stvari brez veze. 100% bo mikrokrmilnik at90s4433. Glede na to, da nimate programatorja, ga bomo pač programirali tu. Sicer se pa še nismo vsega dogovorili, zato, ker preprosto čakamo na več časa. To pa bo po koncu šolskega leta. Potem pa z vsem gasom nad ta projekt.

Meni delajo (slikce) :unsure: :blink:

Popravljeno . Popravil VolkD
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

mene zanima kje dobit nacrt preprostega digitalnega merilnika hitrosti obratov in temerature? ce ima slucajno gdo nacrt ga prosim ce mi ga poslje na email j3rn3j@hotmail.com ali pa ce na netu obstaja kak nacrt jas ga zal ne najdem nikjer? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
evo pocitnc mate konc  :OK: ..  a ste zadevo naredil ?

upam ker ideja je bla super

se strinjam...jst bi tut rad to vidu, pa če bi se lohk kaki načrti objavl, če se da...

cheerz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

ej ta stvar je pa res ql......to bi takoj mew(hitrost, obratomeri, ura.....)=zakon za motor

blo bi fajn če je črnoin belo d bi melo kšno osvetlitev npr. plave barve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi pa pa imel načrt vezja + sestavne dele (lahko tudi zaračunaš za načrt samo da bo klapalo) in če se mi ne posreči potem sem zainteresiran pri tebi za nakup povprašal bi te pa kako se pa to sploh programira??? in če bi vzel načrt bi mi poslal program??? drugače pa na ZS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!