Skoči na vsebino

Tečaj fotografije


Priporočene objave

Skratka,

pri fotografiranju nekega motiva je še bolj od ekspozicije, kompozicije, tranzicije, važna predvsem postavitev fotografa. Fotografirajte tako, da bo vsem jasno, da ste izvežbani u nulo. Prilagam nekaj predlogov/nasvetov!

post-11-1083917867.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj veš, zakaj sem kupil fotoaparat z vrtljivim zaslončkom :rolleyes:

(danebomzgledalkotjapanacpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tečaj se verjetno imenuje "kung fu foting". :lol1:

Ej brez heca, če je zaradi fotke treba, se je treba tud na glavo postavt al pa za noge s štrikom na drevu potegnt!

Izgleda pa včasih res hecno. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj veš, zakaj sem kupil fotoaparat z vrtljivim zaslončkom :rolleyes:

(danebomzgledalkotjapanacpress)

"Pravi" fotograf uporablja optično iskalo!!! .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a u ritmu dobre pjesme, rade japanci za nas !!!

definitvno obvladajo ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja morte razumet ,da so Kitajčki visok narod in se mora tokole sklanjat.Kung-fu fotkanje by HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če b vidli tipa ko je šol GIRO D ITALIA skoz našo vas...(škoda k ga nism fotkal)

..tip se je vlegu na cesto in čakal karavano,je pršu policjot na mopedu,se vstavu in ga dol zvleku , in tip mu je akreditacijo pod nos tišču in tulu da to je njegovo delo....in pol je skoču na svoj moped (nizozemc se mi zdi da je bil..) in odpičil dalje..verjetn je kje drugje v miru ležal in fotkal...vse za dobro sliko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če b vidli tipa ko je šol GIRO D ITALIA skoz našo vas...(škoda k ga nism fotkal)

..tip se je vlegu na cesto in čakal karavano,je pršu policjot na mopedu,se vstavu in ga dol zvleku , in tip mu je akreditacijo pod nos tišču in tulu da to je njegovo delo....in pol je skoču na svoj moped (nizozemc se mi zdi da je bil..) in odpičil dalje..verjetn je kje drugje v miru ležal in fotkal...vse za dobro sliko...

nizozemci se zadnje čase nekam radi pod kolesa mečejo :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala sym za ta prispevek, ravno jutri grem na eno foto delavnico in zdaj bom lahko vsem že na daleč pokazal da sem profi :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala sym za ta prispevek, ravno jutri grem na eno foto delavnico in zdaj bom lahko vsem že na daleč pokazal da sem profi :devil:

ampak pazi - moraš met trotlco v roki :D da ne bi s kakim teleskopom tam staršil, ker tisto ni profi :D saj veš, vsak amater danes že imaš ful profi opremo :D

btw: če se prav spomnim, sva nekoč že imela profi foto session v Dolce Viti :D verjetno je blo še bolj profi, kot tile japanezeriii :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
btw: če se prav spomnim, sva nekoč že imela profi foto session v Dolce Viti :D verjetno je blo še bolj profi, kot tile japanezeriii :D

he he sem urejal arhiv pa najdu fotke iz tega "sessiona". mi kaj, res sva profija .) :lol1:

post-11-1084789134.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edini moški predstavnik sessiona, ostale pa niso uspele oz. je samo serija enakih motivov iz različnih kotov :hmm:

post-11-1084789317.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!