Skoči na vsebino

Nakup preko e-bay


Priporočene objave

Prošnja:

A bi mi kdo znau oz. hotu naročit tole ...

more inf. on mail or MSN: pusnik_car@hotmail.com

HVALA

hm, ti tole gledaš na angleškem ebayu, raj poglej na nemškem, ebay.de k bo poštnina velik cenej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo na nemškem sm tole najdu sam ne vem zdej ce se da pol še posebi barvo zbrat ker ne razumem tuk nemšk :hmm:

da barvo lahko izbiraš brez doplačila :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, ti tole gledaš na angleškem ebayu, raj poglej na nemškem, ebay.de k bo poštnina velik cenej...

pri večini stvari, ki sem jih jaz iskal in kupil je bila poštnina iz Anglije dosti cenejša. sploh za majhne pakete...

splača se na .de in .co.uk iskat in potem izbrati cenejšo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če je pa tak pol bi pa js nekoga prosu če bi mi lahk naročiu v črni barvi(8) za aprilio rs 125 (03)!

oglas

provizija in ostali dogovori na: pusnik_car@hotmail.com

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če je pa tak pol bi pa js nekoga prosu če bi mi lahk naročiu v črni barvi(8) za aprilio rs 125 (03)!

oglas

provizija in ostali dogovori na: pusnik_car@hotmail.com

Hvala

vprašaj v Pilko ker te bo prišlo verjetno cenej....tu je cena 75€ + 15€ + stroški nakazila (v SIT je blo od 1000 do 3000)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem poslal prodajalcu sporočilo za info, ker je bil artikel že plačan, po 28h dneh še nč doma... odgovor pa tak :blink:

lt. unserem System ist die Ware versendet - ich werde an DHL einen Nachforschungsangtrag

stellen - sobald ich eine Tracking ID vorliegen habe, melde ich mich noch einmal bei Ihnen

Kaj to pomeni......hvala lepa za prevod :blush:

P.S. sam ne znam tolko nemško da bi VSE razumu, google pa podobna jajca pa prevede tako, da samo :blink: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem poslal prodajalcu sporočilo za info, ker je bil artikel že plačan, po 28h dneh še nč doma... odgovor pa tak :blink:

lt. unserem System ist die Ware versendet - ich werde an DHL einen Nachforschungsangtrag

stellen - sobald ich eine Tracking ID vorliegen habe, melde ich mich noch einmal bei Ihnen

Kaj to pomeni......hvala lepa za prevod :blush:

P.S. sam ne znam tolko nemško da bi VSE razumu, google pa podobna jajca pa prevede tako, da samo :blink: :?

Po njihovi evidenci (sistemu) je bila roba poslana. Na DHL-ju bodo sporžili povpraševanje kje je pošiljka in ko bodo imeli tracking ID (karkoli že to je - verjetno številko paketa) bodo se ti javili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HVALA :worship:

aha, pole super. se pravi bo počas cajt da pride roba domu... ta teden recimo :hmm:

tracking ID je pa koda paketa, ki jo DHL določi vsaki mednarodni pošilki, za določanje "nahajališče paketa", tako da si lahko vsakič pogledaš kje se pošilka nahaja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Na svojega Bandita S bi rad montiral bug spojler, pri nas so zadeve kar drage 100€+, pa me zanima mnenje glede tegale...kaj menite, se splača, da ni nateg, ...

Ebay bug spojler

Hvala in lp,

Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena je trenutno nizka, ampak je do konca dražbe še 7 dni, kar pa pomeni, da se bo cena še krepko zvišala v zadnjem dnevu oz. v zadnjih minutah. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena se ne bo nič zvišala, ker to ni dražba...

Tnx....jst pa iščem zdajle ko zmešan, kje je kakšen "Bid" :headbang:

Bom probal pa bomo vidli a ne?

Lp,

Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo: ni evro je funt ;) menjava € je nekje 1,5... 10ł = 15€..... (sej vem, bedasto, ma veliko se jih "ulovi" na valuto)

Drugo: Vprašaj kolko pride poštnina v SLO (prav poceni ne, pričakuj še kake 25€)

Tretje: plačilo v Anglijo sprejemajo samo preko Paypal

Sej lahko da sm za koga napisal same bedaste pripombe, ampak včasih pomagajo (pa vsaj za se nasmejat) :)

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Na svojega Bandita S bi rad montiral bug spojler, pri nas so zadeve kar drage 100€+, pa me zanima mnenje glede tegale...kaj menite, se splača, da ni nateg, ...

Ebay bug spojler

Hvala in lp,

Z

ne, tip je registriran kot prodajalec in power seller z 99% pozitivnimi ocenami torej verjetno ne nateguje. vprašaj še za stroške pošiljanja in kupi če ti je OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je kdo mogoče že ukvarjal z Ameriko? Kako je s carino in podobnimi stvarmi?

Ja, maš carino + DDV + pošiljanje. Za zneske če se ne motim nad 170 USD. V glavnem zraven še vštej stroške transakcije tako da rajš poišči nekje pri nas in kupi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz amerike na ves znesek (skupaj s poštnino) prišteješ še 20% pa je približno končna cena.

ko sem se nazadnje pizdil zakaj se poštnina obdavčuje so mi pa zaračunali ,,obvestnino" in postopek, da je bil potem znesek isti :slap:

če je res dosti ceneje kot pri nas se ti splača, drugače najbrž ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je kdo mogoče že ukvarjal z Ameriko? Kako je s carino in podobnimi stvarmi?

Večjih stvari se ti ne splača ker je preveč poštnine, manjše se ti pa splača samo večjo količino naročit!

Za plačat je pa tko:

(cena produkta + poštnina) * carina (na podlagi tarifne številke oziroma vrste izdelka), ponavadi okoli 3% = xx

pol pa še davek xx * 20% ter stroške sližbe ki ti carini, je pa ponavadi okoli 5k-12k!

To so dokaj poenostavljeni in preverjeni/testirani podatki! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amerika me "mika", ker je trg precej večji in se da dobiti precej stvari, ki jih v Evropi ne boš staknil nikjer (seveda govorim za ebay)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!