Skoči na vsebino

blokada


T|Len

Priporočene objave

jap, to tud eni serviseri prakticirajo, pa še pofarbajo tam malo da se sploh ne vidi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej naj samo cev čim bol doli beg odrežem pa lukno nazaj zavarim al kaj jo moram pe skup stisnit pa pol zavarit al še kaj drugega not dat da bo zapolnjena???Hvala! :yea2: :doze: B) :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo še eno vprašanje??Zanima me ko odrežem slepo cev, potem jo moram tud skupaj stisnit da bom lahko zavaril?Pa gre to skupaj stisnit tam ko je odrezano??Hvala! :hmm: ;) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja moraš jo skup stisnit ja. al pa naredi tak kot sem jas: slepo cev sem na 1/5 bek vrezo pol pa sem tam neko železo noter dal pa samo zavaril vse skup. samo moraš paziti da ne daš predaleč tistega železa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja s čim pa jo naj skupaj stinsem to me še zanima?Gre to skupaj, da bom lahko pol zavaril?Pa se pol dosti pozna na moči motorja?Hvala

_Roba_ Danes jo mam namen odstranit, ker jo že mam dovol!!;)) :kva2: :lol1: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Clepo cev odrezo pol pa eno matico gor prišvasaj in zašvasaj vse luknje, pol pa slepo cev nazaj gor da ne bo problemov s policajim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja moraš jo skup stisnit ja. al pa naredi tak kot sem jas: slepo cev sem na 1/5 bek vrezo pol pa sem tam neko železo noter dal pa samo zavaril vse skup. samo moraš paziti da ne daš predaleč tistega železa :)

fajn maš to ti porihtano ja......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vam vsem da ste mi pomagali, ampak nebo nič ker ne morem varit z navadnim aparatom ker more bit avtogeno al kaj je že varjeno , saj sicer bi držalo samo baje ne dolgo!REs še enkrat vam hvala , Saj mam namen TOMOTA obiskat da to naredi!!BO ŽE NEKAK :lol1: :P :rolleyes: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!