Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

Jah men se je to zgodil pr ene 14k prevoženih. Drgač pa jst enako hitrost k ti dobim notr pr manj kt 11k obratov :P nad 11k sploh noče it več :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah men se je to zgodil pr ene 14k prevoženih. Drgač pa jst enako hitrost k ti dobim notr pr manj kt 11k obratov :P nad 11k sploh noče it več :blink:

Al ti pa obratomer drgač kaže :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AKG hvala za odgovor. Zanima me pa še kje (na kerem servisu) si to napako odpravu pa če je zdej uredu. Ali se ti je to zgodilo v garancijski dobi? Ali si zaradi te napeke istržil kakšen servis?

Lp :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AKG hvala za odgovor. Zanima me pa še kje (na kerem servisu) si to napako odpravu pa če je zdej uredu. Ali se ti je to zgodilo v garancijski dobi? Ali si zaradi te napeke istržil kakšen servis?

Lp :rolleyes:

pa z kompresorom v tisto cevko ki ti bencin vun teče fudneš pa je. vsaj pri meni je tak blo :whistle:

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AKG hvala za odgovor. Zanima me pa še kje (na kerem servisu) si to napako odpravu pa če je zdej uredu. Ali se ti je to zgodilo v garancijski dobi? Ali si zaradi te napeke istržil kakšen servis?

Lp :rolleyes:

Pr pooblaščenem serviserju...Jure na dolgm mostu. Zgodil se mi je že izven garancijske dobe, plaču sm 5€. Ni blo pa nobenga servisa hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker še na srečo na tzr-ki nisem mel večjega popravila oz. še se mi v mašini nič ni pokvarilo me zanima kaj vam je vse šlo k vragu na vaših mopedih prvih 20 000km :winkiss: ???

hvala za odgovore

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plastike :D Oljna pumpa 2x, veriga z zobniki, mašina (bat, cilinder, ojnica). Mi je kr stroškov nrdila....je pa zdej dobra za naslednih 15k km vsaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plastike :D Oljna pumpa 2x, veriga z zobniki, mašina (bat, cilinder, ojnica). Mi je kr stroškov nrdila....je pa zdej dobra za naslednih 15k km vsaj

pol pa ti je že stroškov naredila. kolko pa ma te km da si že vse to moral menjat ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plastike :D Oljna pumpa 2x, veriga z zobniki, mašina (bat, cilinder, ojnica). Mi je kr stroškov nrdila....je pa zdej dobra za naslednih 15k km vsaj

veriga pa zobniki to je normalno da je znuca. ro sem jas tudi že menjal. kolko km pa si naredil z ketno pa zobniki??

jas sen tam okrok 10 000 km :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak pa te to ka si že mogel menjati cilinder,bat,olnico?? :huh: :blink:

Enkrat sm se pelu v klanc za avtom in se mi je pregrel pa je poču batn obročk in vse porajsal. Pol sm menu bat in cilinder ampak nism obnovil gredi. Motor je začel ful trest in pol sm mogu še to zamenat zravn so pršli pa še novi semeringi pa tesnila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej roky9944 ka ti si misliš kupiti tzr??

od kod pa si ti sploh?

Mislm kupt ja, sm pa iz okolice Ljubljane natančno Notranje Gorice :D

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sm se pelu v klanc za avtom in se mi je pregrel pa je poču batn obročk in vse porajsal. Pol sm menu bat in cilinder ampak nism obnovil gredi. Motor je začel ful trest in pol sm mogu še to zamenat zravn so pršli pa še novi semeringi pa tesnila

aja. a maš kit te zdaj gor ki si rekela da maš cilinder... novo??

Mislm kupt ja, sm pa iz okolice Ljubljane natančno Lotranje Gorice :D

ko jo boš mel sporoči pa se pripelji v ljutomer ka gremo na eno turo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko jo boš mel sporoči pa se pripelji v ljutomer ka gremo na eno turo :worship:

Heh, loh ja.. :P kko si pa drgač kej zadovoln z tzr?

jas sem zaenkrat zelo zadovoljen. na srečo se nič ne kvari, razen tisto kaj treba menjati: ketna, zobniki, ploščice.. :worship: :worship:

če je vse dobro naštelano pol se nimaš kej bat da bo kaj narobe, dobro je tudi servise delat :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plastike :D Oljna pumpa 2x, veriga z zobniki, mašina (bat, cilinder, ojnica). Mi je kr stroškov nrdila....je pa zdej dobra za naslednih 15k km vsaj

mogoče veš kaj je bilo krivo? :mellow: to je pa moglo tudi koštat precej. jas nisem mel prvih 10000km nobenih problemov(razen eno dihtungo sem mogel menjat), potem sem dal pri 10000 km (to je blo avgusta lani) mhr 80 gor pa vse kar paše zraven pa sem do zdaj naredil še dod. 12000 km skup. torej 22ooo km in še ni nič crknlo razen zadnje ponzicije pa kake malenkosti... seveda pa sem menjal potrošni material kot je zad. guma, ketna+zobniki, svečke

Popravljeno . Popravil andreMHR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče veš kaj je bilo krivo? :mellow: to je pa moglo tudi koštat precej. jas nisem mel prvih 10000km nobenih problemov(razen eno dihtungo sem mogel menjat), potem sem dal pri 10000 km (to je blo avgusta lani) mhr 80 gor pa vse kar paše zraven pa sem do zdaj naredil še dod. 12000 km skup. torej 22ooo km in še ni nič crknlo razen zadnje ponzicije pa kake malenkosti...

tvoja tzr-ka bo večna :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoja tzr-ka bo večna :worship: :worship:

tvoja ma že tudi če se ne motim nekje 8000+ km, pa še nisi menjal drugega kot zobniki+ketna, nek servis je bil, guma.... večna enako! :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoja ma že tudi če se ne motim nekje 8000+ km, pa še nisi menjal drugega kot zobniki+ketna, nek servis je bil, guma.... večna enako! :worship: :worship:

upam da bo večna. sej ma že 10 000+ :worship: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da bo večna. sej ma že 10 000+ :worship: :whistle:

aha, nisem hotel pred vsemi povedat :krneki: , hec privoščim seveda, sicer pa moja tudi ni večna, pri 2 takt nikoli ne več kje bo... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, nisem hotel pred vsemi povedat :krneki: , hec privoščim seveda, sicer pa moja tudi ni večna, pri 2 takt nikoli ne več kje bo... :whistle:

to pa je tude res ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ve kdo mogoče ceno za gumo: continental conti twist 130/100 17

poišči na njihovi strani če mogoče piše :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!