Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

mater sneg :angry: , ravno ko sem mislil da bodo počasi prišli toplejši dnevi še je zdaj začela zima pritiskat ali kaj :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: ????? :xx: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater sneg :angry: , ravno ko sem mislil da bodo počasi prišli toplejši dnevi še je zdaj začela zima pritiskat ali kaj :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: ????? :xx: :BUA:

bedno ja.. dei pa dost :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater sneg :angry: , ravno ko sem mislil da bodo počasi prišli toplejši dnevi še je zdaj začela zima pritiskat ali kaj :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: ????? :xx: :BUA:

pri nas pa nega nič snega, samo ledeni dež ide. pa itak kak de malo sonca de se stopilo :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nas pa nega nič snega, samo ledeni dež ide. pa itak kak de malo sonca de se stopilo :trance_33_sleep:

upam da se bo stopilo ja ko pridem domov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem točno. vem pa da stanejo za prednje luči da ena pride 2e.

:D, kko se pa kej obnesejo (ponoč seveda)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja :BUA: , kaj pa tko nasplošno a ga elektrika kej fuka ??

glede elektrike pa morm rečt da nikoli nisem mel problema pa tudi slišal nisem za kake zajebancije glede tega. luči pa si samo naštelat moraš znat (višina svetilnosti) pa je čist kul .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

luči bo za ponoč prešvoh. prelam svetjo obstran. jst sm to zadevo rešu s tem da sem kupil dvopolno žarnico in jo namestiv tak kjer je prej bila zarnica za dolgo luč. majp pa full čudna podnožja (neka s1 al s2)

naročiš jih pa lahko tuki

http://www.mimovrste.com/artikel/342002311...s1-25-25w-ba20d

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede elektrike pa morm rečt da nikoli nisem mel problema pa tudi slišal nisem za kake zajebancije glede tega. luči pa si samo naštelat moraš znat (višina svetilnosti) pa je čist kul .)

ne strinjam se s tabo.sam veš da menjavata z 666 žarnice vsak mesec :headbang: .glede elektrike pa 666 povej zakaj ti včasih prednja leva žernica sveti včasih pa ne...ne rečem da na rs nič ne crkne...samo ne tako pogosto :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

666, a kej veš kok ma tzr-ka močne žarnce ?

Nism 666 sam drgac pa kratke se kr dobr ponoc svetjo dolge mors pa nasimat (ce jih ne skor nc ne vids k se ful razprsi)

666 kok si dau ti za tzr k si jo kupu ce ni skrivnost?

Lp :grupni:

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne strinjam se s tabo.sam veš da menjavata z 666 žarnice vsak mesec :headbang: .glede elektrike pa 666 povej zakaj ti včasih prednja leva žernica sveti včasih pa ne...ne rečem da na rs nič ne crkne...samo ne tako pogosto :whistle:

pa zaradi žarnic nemreš rečte ka je elektrika zanič. je povezano, ali vse drugo v zvezi z elektriko je vrede. pa če sen se 1 leto voza vsako jutro skoro v teme v šolo ki je oddaljena od mene 25 km pa sen menja 1 žarnico pa če jih vrede naštelaš se do vozite. vseeno pa bi lehko malo močneše bile :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne strinjam se s tabo.sam veš da menjavata z 666 žarnice vsak mesec :headbang: .glede elektrike pa 666 povej zakaj ti včasih prednja leva žernica sveti včasih pa ne...ne rečem da na rs nič ne crkne...samo ne tako pogosto :whistle:

ja vsak mesec pa tude ne menjavam. do zdaj mislim da sem menjal 1 ali 2. pa tudi če bi bi me vseeno ceneje prišlo kot če tebi na rs crkne ena žarnica ki pride 18e. :headbang: . ja joj če mi leva žarnica včasih sveti včasih pa ne to ne pomeni da elektronika fuka, to pomeni da po kmalu žarnica hin. ja mogoče na rs res kaj ne crkne tak hitro samo te či pa crkne pa je ta del zelo drag ( npr. ena žarnica za prednjo luč: 18e. ) pa še dobiš ga ne povsod, npr: za žarnice- pri če ti na tzr-ki žarnica za prednjo luč crkne greš do najbližnje bencinske pa je skoraj ziher da jo majo, če ti na rs žarnica crkne je ne dobiš na bencinski se moraš malo dalje peljati da jo dobiš pa še draga je :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism 666 sam drgac pa kratke se kr dobr ponoc svetjo dolge mors pa nasimat (ce jih ne skor nc ne vids k se ful razprsi)

666 kok si dau ti za tzr k si jo kupu ce ni skrivnost?

Lp :grupni:

zakaj pa bi to bila skrivnost. saj pa vsi vejo kolko pride če z trgovine vzameš. dal sem preveč :BUA: 2950. a si ti dobil kaj ceneje?? če ni skrivnost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vsak mesec pa tude ne menjavam. do zdaj mislim da sem menjal 1 ali 2. pa tudi če bi bi me vseeno ceneje prišlo kot če tebi na rs crkne ena žarnica ki pride 18e. :headbang: . ja joj če mi leva žarnica včasih sveti včasih pa ne to ne pomeni da elektronika fuka, to pomeni da po kmalu žarnica hin. ja mogoče na rs res kaj ne crkne tak hitro samo te či pa crkne pa je ta del zelo drag ( npr. ena žarnica za prednjo luč: 18e. ) pa še dobiš ga ne povsod, npr: za žarnice- pri če ti na tzr-ki žarnica za prednjo luč crkne greš do najbližnje bencinske pa je skoraj ziher da jo majo, če ti na rs žarnica crkne je ne dobiš na bencinski se moraš malo dalje peljati da jo dobiš pa še draga je :whistle:

finta je v tem da na rs ne crkavajo :worship: ,tako da me cena ne zanima......h8 žarnico tudi dobiš na pumpi...meni je dozdaj crknila ena zadnja pozicija(3 so notri) in 3 žarnice v žmigavcih(od 4)pa še to zaradi udarca...meni na rs sveti 1 za po dnevi,in 1 za ponoči, pa se lepše vidi... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

finta je v tem da na rs ne crkavajo :worship: ,tako da me cena ne zanima......h8 žarnico tudi dobiš na pumpi...meni je dozdaj crknila ena zadnja pozicija(3 so notri) in 3 žarnice v žmigavcih(od 4)pa še to zaradi udarca...meni na rs sveti 1 za po dnevi,in 1 za ponoči, pa se lepše vidi... :worship:

pa tvoje žarnice so svetile pol manj kot na 666-ovi tzr. pa kolko si se ti tudi po temi vozil... glede svetilnost: jas sem na moji fino poštelal višino dolgih luči (sem mel vsak dan zjutraj priložnost preverit) pa s tvojo rs-ko sem se tudi ponoči vozil pa vem kak sveti tak da glede svetlobe je res na tvoji bol kot podnevi videt osvetlen del zaradi h8 žarnic kako daleč pa se vidi pa narazen je pa druga stvar. se s tzr da tudi ponoči fajn pelat glede luči več ne bom rekel. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače...a je kdo zainteresiran za nakup leo vince v6. kot nov brez kake vdolbinice, moped nikoli paden z njim, cena po dogovoru :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa ze te luči. vsaka stvar ma v sebi neko dobro lasnost. ko se ponoči pelaš po nekih ozkih ne glih ravnih cestah se ti komaj v tem primeru zdi da ti moped kljub temu da je 50cc nekam gre. ko se po svetlem voziš je itak tak če bi stal na cesti ker nikam ne gre :headbang: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa ze te luči. vsaka stvar ma v sebi neko dobro lasnost. ko se ponoči pelaš po nekih ozkih ne glih ravnih cestah se ti komaj v tem primeru zdi da ti moped kljub temu da je 50cc nekam gre. ko se po svetlem voziš je itak tak če bi stal na cesti ker nikam ne gre :headbang: :BUA:

čista resnica :trance_33_sleep: ... drugače pa se meni tudi fajn vidi po kaki cesti peljat ki ni treba sploh gasa spuščat pa nikakršnega avta nikjer pol pa naenkrat hud ovinek :krneki: ... kako ti utrip poskoči ko potegneš moped spet v smer ceste :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čista resnica :trance_33_sleep: ... drugače pa se meni tudi fajn vidi po kaki cesti peljat ki ni treba sploh gasa spuščat pa nikakršnega avta nikjer pol pa naenkrat hud ovinek :krneki: ... kako ti utrip poskoči ko potegneš moped spet v smer ceste :evilgrin:

ja samo res. to je komaj filing pa adrenalin ko ti na knap gre in ko neveš ali boš padel ali neboš. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!